Ana Sayfa İletişim

Barut Hotels Acanthus Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Barut Hotels Acanthus hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Barut Hotels Acanthus Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

sikayet
merhabalar ,
27/08/2018 tarihinder saat 15:00 de romatizma hastasi annemin durumunu anlatmamamiza ragmen bilmeden gidigimiz plajinizdaki kuma rahatsiz olan ayagini soktugu icin pervasizca ve ahlaksizca saygisiz guvenlik gorevlininizce kovulmamizi sagladiginiz icin sizi asla ve asla unutmayacagim Barut otel .Size hic yakismadi.Bu olayi tum sosyal platformlarda anlatazcagimki insanlarin icinde dusuruldugumuz pbigrenc duruma kimse dusmesin saygilarimla%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Barut Hotels Acanthus Side

Şikayet Et