Ana Sayfa İletişim

Fuga Fine Times Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Fuga Fine Times hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Fuga Fine Times Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

tamamen yılışık bir personel
müşteri hizmetlerininin bu kadar vıcık vıcık olduğu başka bir otel görmedim. madem 5 yıldızlı kadar konforlu olduğu söyleniyor o zaman personel seçiminde de özenli olmalarını tavsiye ederim. bayan çalışanların çevrelerine gösterdiği nezaket ötesi yalaka davranışlarını ailece hoş karşılamadık. insanlara tatil amaçlı geliyolar ama av olup çıkıyolar bayan personel karşısında . basit bit otele gidip bayanlardan böyle şeyler görsem bile hoş karşılayamazken böyle bir otelde bayağı insanların olması iğrençti.mükemmel
Merhaba,

Fuga fine times benim için özel , çünkü balayı için tercih etmiştik.

Yorumlardan bir çoğunu okudum.Kendi izlenimlerimi de aktarmak istedim.

1.Öncelikle personel müthiş. Birçok 5 yıldızlı otel ve tatil köyünde olmayan candan , samimi ve yardımsever personele sahip.Bu kadar olumlu kişiyi bir araya topladığı için yöneticileri tebrik ederim.

2.Yemekler güzeldi.Hem lezzet hem çeşit açısından.Sadece tatlı bölümü zayıftı.Bir türk olarak türk tatlılarına hasret kaldık.Ve her gün aynı tatlılar vardı,bıkkınlık verdi.

3.Plaj ve iskele güzel.Ama yer bulabilirsen.Saat 7 de kalkıp gidip havlu bırakmazsan bütün gün kendine güzel bir yer bulmak için tırım tırım aranıyosun.Sonunda da o sıcakta güneşte kalabiliyosun.Ama güzel bi yeri de kaptınmı keyfe diyecek yok,yan gel yat:)

4.Odadaki temizlik ve elektonik aletler konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık.Belki de balayı odası olmasından kaynaklanıyordu:) Fakat yinede diğer otellere göre biraz eski.Kesinlikle dekorasyonun yenilenmesi gerekli.

5.Otelin kaltesine göre fiyat çok uygun.

6.Bence otelin sitesinde daha fazla ayrıntı verilmesi gerekli.

7.Birçok otelin aksine burada fransız müşteriler çoğunluktaydı.Rus yada ingiliz olmamasına o kadar sevindim ki...Gerçekten müşteri kalitesi olarak bir numaraydı.Elit insanlarla aynı yerde bulunduğunu hissedebiliyordun.

8.Eğer dans,müzik ve sabahlara kadar eğlence değil de kafa dinleyip sesiz sakin bir tatil tercih ediyorsanız tam size göre.Oldukça huzur verici bir yer.Bol koşuşturmacalı ve strasli bir yıldan sonra bana güzel geldi işin açıkçası.

9.Okuduklarınızdan size uyan yada uymayanlar olabilir.Fakat -ben oteli şiddetle tavsiye ediyorum.
Tekrar gitmek ümidiyle.tavsiye etmiyorum
tatlı reyonunda sunulan tatlıların bol bol krema ağırlıklı olup milletçe sevdiğimiz tatlıların (ekmek kadayıfı,baklava ,bülbül yuvası,vbg) bulunmayışı hayal kırıklığı yarattı.açıkçası tatlılar gelişigüzel yapılmıştı.çıkan tel kadayıfın içinde bulunması gereken malzeme yoktu,telden ibaretti.tatilmi bitirdiğim ilk gün kendimi tatlıcıya atıım.
orada alduğumuz zaman zarfında tesislerde ilaçlama yapıldı.2 gün boyunca her yer savaş alanı gibi ölü böceklerle doluydu.danışmaya iki kez gittik zor temizlettik.
tesisteki fiyat anlayışını iyi ,olumlu karşılayarak gittiğim fuga da iyi gelirli ve saygılı türklerle düşük gelirli saygısız turistlerin bir arada olması sinir bozucuydu.bizim geceliğine hatrı sayılır bir ücret ödediğimiz fuga ya aynı geceler için cok düşük ücretler ödeyen düşük gelirli ve o toplum tabakasından olan turistlerin görgüsüz davranışları dikkat çekiciydi.fuganın bu zihniyetle devam ederse önümüzdeki senelerde o turistlerle başbaşa kalacağı kesin.tavsiye etmiyorum
havuz kenarında görevlilerin verdiği havlular kuru iken sorunsuzmuş gibi gözüküyor ama havuzdan cıkıp kurulandığınız sırada yani havlu ıslanınca ıslak köpek gibi koktuğunu fark ediyorsunuz.bu her denememde aynıydı.deterjan kullanılmadan yıkandığını tahmin ediyorummükemmel
Öncelikle , mükemmel bir hizmet anlayışları var , personelin müşteri ilişkileri çok daha lüks ve yarım pansiyon olarak hizmet veren otellere bile parmak ısırtacak kadar iyi , tüm personel o kadar istekli ve neşeli çalışıyor ki bu otelin herşey dahil hizmet verdiğine inanamıyorsunuz , bence personele bu hizmet bilincini aşılayan yönetcilerin de işini çok çok iyi yaptığı ortada. Çok çok güzel bir tatil geçirdik ve herkese de tavsiye ediyoruz. Özellikle Özge isimli , bizim tatil dönemimizde relax havuzda görevli bayanla da mutlaka tanışın ,harika bir tatil geçireceksiniz.Harika
Otel rezervasyonumuzu mart ayında yaptırdık. Onlarca otele baktık ve kendimize uygun olarak bu oteli seçtik. Seçerken çok kalabalık olmayan, gereksiz gürültüden uzak bir tatil geçirmek için ideal olduğunu gördük. O nedenle bu oteli seçtik. Eşim ve ben açıkçası çalışan personelinden, havuzuna, temizliğine, yemeğine kadar herşeyden çok memnun kaldık. Ve otelde bir çok çiftle karşılaştık ki; 2nci, 3ncü veya 4ncü gelişleriydi. Eğer fırsatımız olursa ve maddi durumumuz elverdiği taktirde tekrar FUGA' da tatilimizi geçireceğiz.arkadaşlar bende orda stajerlik yaptımm çalışandım yhne çalısan olmama rağmen hem tatil için hem çalışmak için on nmr bi yer orda çalısdıım için gurur duyuyorum orda çalısan üstlerimede çok teşekür ediyorum bizlere qösterdikleri bütün ilgi ve alakaları için =)2007 ve 2008 yıllarında 2 kez üst üste Fuga'ya eşimle berraber gittik. Çiftler için inanılmaz güzel bir otel.Çocuğunuz var ise adım bile atmayın o ayrı konu... Sesssiz, sakin, romantik, karakteristik... Gündüz sahili bir beach club havasında ve gece barıda sonderece şık bir bar oluyor.... 2 gecede bir canlı müzik... Latin amerikalı grubun çaldığı gece inanılmaz bir hava vardı.... Böyle bir atmosfer ve rahatlığı hiçbir barda bulamazsınız... Mizafirlerin çoğunluğu genç çiftler. Gürültü patırtı yok.. Temiz ve kaliteli bir yer. Bu arada Moğol restaurantları inanılmaz... Fugayı seviyoruz ve her yıl Allah sağlık verdiği sürece gitmeye devam edeceğimiz yer...Burada yazılanlara inanılmaz şaşırdım.... Bence gayet iyiler, Haklarını yemeyelim<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et