Ana Sayfa İletişim

Fiorita Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Fiorita Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Fiorita Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

BERBAT
Resepsiyon da oda temizlik hizmetlerindeki çalışan bayanların nezaketi mükemmel. ama otel işletmecisi sizlere bakarken yürüyen bir paradan ibaretsiniz. Otel mülteci kampı gibi suriyeli dolu ve aileleri çok rahatsız edici bir ortama sahip benden sizlere tavsiye hemen arkanıza bakmadan kaçın uzaklaşın rezil bir tatil yaşayabilirsiniz.
İşletmeciyle yaklaşık 5 aile sözlü tartışmaya girdik şahsıma hakaret derecesine varan sözlere sahip olmayı kendisine misyon edinmiş bir karakterdedir.
Verdğim para ve aldığım hizmetten dolayı ciddi anlamda rahatsızım.
Uslup ve kendini bilmezlik de tavan yapmış bir kişiye para kazandırmak ne kadar hoşunuza giderse o kadar kolay oteli tercih edebilirsiniz bende pişman olacaksınız denemeyin bile.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel bir yatil
Yorumlara bakarak geldiğimiz otelde gördüğümüz ilgi alaka ve güler yüz bizi çok mutlu etti. Doğru bir karar vermişiz. Otelin karşısı deniz.çalışanlardan özellikle Şırnaklı Ferhat Baki ye ve diğer çalışanlara teşekkür ederim.Turgutreis ın güler yüzlü çalışanlarını görmenizi isterim.temizlik ve yemeklerde evi aratmıyor.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
SUN&SEA BEACH (ismine aldanmayın) otel berbat çıkınca yer bulamadığımızdan transferle bu otele gelmek durumunda kaldık.
Daha önceki yorumları okudum, yorumlarda bahsedildiği gibi bir şey değişmemiş berbat bir banyo sürekli elektrik problemi var, Odanın kapısı bir omuz darbesiyle açılabiliyor. Deniz oldukça kötü ve pis. En önemli olan ayrıntı YEMEKLER ÇOK ÇOK ÇOK KÖTÜ ve kalitesiz, lezzetsiz, sürekli gaz problemi yaşadığımızdan soda içmek durumunda kaldık. Odadaki TV yayını çalışmıyor, TV'ler ilk çıkan TV'lerden zaten çalışsada görüntünün olacağından pek emin değilim. Genel olarak personel çok yardım sever özellikle garsonlar. Bu kadar kötü yorumun yanında iyi yanı sakin ve sessiz bir otel eleştirilere rağmen gitmek isteyen olursa ailelerin gidebileceği bir otel. Bir daha gidermisin diye sorarsanız umarım gitmek durumunda kalmam.... Ben Bodrum da bu sorunla hep karşılaştım tüm esnaf insanları nasıl soyarım modunda, nerdeyse soluduğumuz havayı parayla satacaklar bize. Çok değil en fazla 5 sene sonra Bodrum'a bir tane turist gitmez.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum2005 yılında gittim. anlatılanlar yalan. çok ucuz olduğu için mükemmel değildi normal olarak. daha fazla kalite isteyen 5 yıldızlı otele gider. Hayatımın en güzel tatiliydi. ve birdaha öyle tatil yaşayamayacağım.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi dedgildi
ben 2006 da gitmiştim ve annem teyzem ve teyzemin kızları ile gitmiştik internetten baktığımızda otel öle güzel göstermişlerdiki odaya girdigimizde ne görelim bizi 3 saat boyunca odaya almadılar temizlik var die ama temizlik denen şeyi unutmuşlar heralda yapmaya yapmaya odanın duvarlarında otalle ilgili yazılar vardı yatakların içindan karıncalar çıkıyordu dondurma 1 tl ise 3 tl ye satıyolardı ama kahvaltısı iyiydi gitmeden önce başka otellerede bakın :) bunu ısrarla sölüyorummmmmmm


%60 %20 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYORUM
Arkadaşlar bende 2007-2008 yazz döneminde gitmiştim berbat bir oteldi fakat bu döneme yani 2009 yaz sezonuna el değiştirerek giriyor Sahibi Değişdi Yönetim,Personel herkez değişmiş durumda Çok Mükkemmel Olacağından Eminim Bence Eğer Tekrar Gidecek iseniz O taraflara Gidin Bi görün Oteli derim değer...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumben barmendm o otelde
ben barmendım o otelde bizim su cumuz yok adam otelın gunlugunu 45 den verir bide hersey dahıl ederse bundan iyisi bodrumda baia otel bunu buldugunuza şukredin


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgördüğüm göreceğim en berbat pislik yuvası bu otel bir hafta boyunca karpuz yedik aç kaldık hatta rusların kaldıı bi ortamda zaten yemek yeme olanağın yok adamlar köpek gibi ne bulsa yiyiyor aynı zamanda yemek bulmak mümkün diil açımm diye bağırdığımı hatırlıyorum zaten olsada bişiye benzemiyo abim body çalışıyo kasları olan bi yapısı var adamın 1 haftada kasları eridi havuza girdik klordan sarı saçlarımız yeşile döndü fatih diye bi şerefsiz herif var görevli bu saçların hali ne diye sorduğumda yeşil sana çok yakışmış diye cevap verdi apıştım temizlik görevlileri zaten hırsız lenslerimi çaldılar şikayet ettimde olur böle şeyler takmayındediler zaten bide zehirlenyoduk havuza salaklar kloru fazla koymuşlar otel dışarı döküldü resmen önce kaçanlar kim oldu dersiniz tabiki işletmeci ebru hanım ve eşi snra personel haram olsun verdiğim paralar bide klimanın bozukluğu odanın pislik yuvasıda cabası su ısınmıyo duş alman mümkün diil yani kardeşim bu kadar şikayetten snra ya bu oteli bi zahmet adam edin yada mühürü vur defolun gidin halkı sdömürdüğünüz yeter


%50 %17 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Fiorita Hotel Bodrum

Şikayet Et