Ana Sayfa İletişim

Süzer Paradise Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Süzer Paradise Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Süzer Paradise Hotel Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
öncelikler otel el değiştirmiş ve Labrada Princess otel olmuş. ancak neresinden başlayıp nasıl tamamlasam bilmiyorum. ilk olarak odamızda elektrik yoktu ve 1 gece kaldığımız otelde tam 10 defa teknisyen geldi ve toplamda 1 saat elektrik görmedik odada. okul mezuniyeti için kalabalık bir grupla geldiğimiz otelde diğer arkadaşlarımızın odalarında da içler acısı problemler yaşadıklarını öğrendik. ancak resepsiyon personelinin sorunlara çözüm bulma gayretini takdir ediyoruz. yemeklere hiç değinmiyorum çünkü yemek diye bir şey yok otelde. toplasan 3 çeşit yemek zor bulunuyor onlarda yenecek türde değil. 1 gece kaldığımız otelde gece 12 de çeşmeye gidip kumru yemek zorunda kaldık. açık havuz zemini tadilat yapılmış olduğundan tırtıklı bir yapıya sahip. bu yüzden çocuklarımızı hepsinin ayakları soyuldu yara olup şişti. birkaç personel dışında ilgi ve alakaya dair bir hizmet bulmanız mümkün değil. lobide bulunan bar bölümünde mehmet ali arkadaşımızın sevecenliği ve ilgisi otelin biraz olsun çekilebilir olmasını sağladı. otele sadece derin bir uyku çekmek için gelecekseniz, elektriksiz bir oda öyle bir uykuyu çekebilirsiniz. yenmesi mümkün olmayan yemekler size pek sorun olmayacaksa diyeceğimiz diyecek sözüm yok. sahilde çadır kurup kalsam buradan çok daha iyi olurdu kesin.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Süzer otel gerçekten çok bozulmuş çalışan arkadaşlar dışında(garson) dışında onlarda olmasa gidilmezdi otele 9da geldik 2de anca oda alabildik çok saçma bide yeğenim vardı bebek onlara ayrı bi oda almıştık odanın kliması çalışıyo ama kendine yani onu söyledik binbir zorlukla odayı değiştirdik benim beklediğim gibi olmadı zaten ALAÇATI ÇEŞME pahalı bir yer çok para verip geliyoruz kanımca böyle sorunlarla kimse uğraşmak istemez müşteriyiz sonunda teşekkür ederimim....


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat,rezil,iğrenç
Erken rezarvasyon ile Jolly Tura güvenerek ve acentanın da bin türlü övgüsü ile gittiğimiz bu otelde yaşadıklarımızı sanırım kelimelerle anlatılmayacak kadar rezil.Otel meğer kiralıkmış ve sorunlar varmış.Biz de gittiğimizde her şeyi öğrendik.Çalışanlara paraları aylardır ödenmediği için hizmet berbattı.Asansör kapısı kırık zorla kapanıyordu.Akşam yemeğinde brüksel lahanasına yoğurt dökülmüş ana yemek olarak sunuluyor.Ete dair zaten bir şey yok.Gözlemeci kız bile hamurun bittiğini ve yapmadıklarını söyleyerek bizi tersledi.Odalar deseniz zorla havlu istedik ve bulduk.Her yer pislik içinde.Meğer otelde ayaklanma varmış.Tatilimizin 2. günü bir geldik kapıda jandarma.Çalışanlar işi bırakmış.Fotoğraflar çekiliyor.Işıklar kesiliyor.Asansör içinde rehin kalanlar oldu.Böyle bir korku ve rezillik hiç yaşamamaştık.Hemen Jolly Tur rehberine söyleyip 3. gün başka otele transferimizi istedik.Can güvenliğimiz bile yoktu.Süzerler olaya el koydu ama hiç bir şey değişmedi.Otel hala pis.3-5 adam bulup getirmişler.Biz paramızın iadesi için uğraşıyoruz şu an.Size de söyleyeceğim sakın bu otelin kapısından girmeyin ama en önemlisi sakın JOLLY TUR ile bir yere gitmeyin.Çünkü ordayken ve evimize döndüğümüzde hiç bir muattap bulamadık derdimizi anlatıcağımız.Rehberleri bile otellerin sık sık kontrol edilip araştırılmadığını söylüyor.Umarım yardımcı olabilmişimdir.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumpislik
bizde ne yazıkki el değiştirme anında, kiralık işletmenin boykotu sırasında oraydık.
gazeteler bile yazdı...
resmen boykot ettiler.aç kaldık.bomboş tabaklar..herkesin sinirleri tavanda..bu anlşmazlığın çilesini bi çekmek zorundamıyız cnım?
gece gece darbe yapılması.gece 4 de otele yenı personelin gelmesi...sabah gene yetersiz kahvaltı..masalara bırakılan çiçekler bile güdüremedi yüzleri..
allahdan son günümüzdü.
5 yıldız diye aldık ama 2 yıldız bile göremedik
ayrıca oteli martta jolyden alıp, sabırsızlıkla beklediğimiz odamıza 2bucukda girdik.
iş yavaşlatma eylemi hissedildi..
yemekler, temizlik, hizmet, animasyon (yoktu),temiz plaj havlusu vermıyorlar, berbattı
tek memnuniyetim gittiğimiz beach club partisiydi...
havuz berbat yağ içinde...
yemekler artık yemek...
havlular leş yırtık, çarşaflar kaput bezi, banyo pis...
süzer ailesi bayağı uğrasıp zarara girecekler artık bunları telafi etmek için...%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayalkırıklığı
bizde ne yazıkki el değiştirme anında, kiralık işletmenin boykotu sırasında oraydık.
resmen boykot ettiler.aç kaldık.bomboş tabaklar..herkesin sinirleri tavanda..bu anlşmazlığın çilesini bi çekmek zorundamıyız cnım?
gece gece darbe yapılması.gece 4 de otele yenı personelin gelmesi...sabah gene yetersiz kahvaltı..masalara bırakılan çiçekler bile güdüremedi yüzleri..
allahdan son günümüzdü.
5 yıldız diye aldık ama 2 yıldız bile göremedik
ayrıca oteli martta jolyden alıp, sabırsızlıkla beklediğimiz odamıza 2bucukda girdik.
iş yavaşlatma eylemi hissedildi..
yemekler, temizlik, hizmet, animasyon (yoktu) berbattı
tek memnuniyetim gittiğimiz beach club partisiydi...
havuz berbat yağ içinde...
yemekler artık yemek...
süzer ailesi bayağı uğrasıp zarara girecekler artık bunları telafi etmek için...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumzupa
valla muzaffer beyciğime katılıyorum.ben de ailemle gittim ve çok eğlendim.zaten muzaffer beyle orda tanıştık.her şey bir yana muzaffer beyciğim ve ailesi cok mukemmel bir aileydi.seneye buluşmak üzere.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbattı
bir yıl boyunca bekledigimiz tatil tam anlamıyla rezaletti otel mal sahibi ve işletmecinin aralarındaki sorunlar nedeniyle gelen misafirler cok magdur oldu otel cok pisti yetersiz eleman hiçbir yere yetişemiyordu her gun aç kaldık diyebilirim yemekler yetersiz tatsız dı bir gun önceki kalanlar tekrar sunuluyordu uzerleri acık soguk sinekler konan yemekleri yiyemedik tabaklar bardaklar catallar kirliydi odalar temizlenmedi hiç bir aktivite yoktu ve bu otel bize 5 yıldız diye satılmıstı oysa biz 2 yıldız hizmeti alamadık birilerinin ticari cıkarları yuzunden bizim paralarımız boşa gitti bu kadar kotu bir tatil geçirdigimi hatırlamıyorum guzel olan tek sey allahın yaratmış oldugu denizdi tur operatorunun bizi yonlendirmesi gerekirdi baska bir yere transferimizi saglayabilirdi bir daha asla jolly tur ve asla süzer sun dreams


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumehhh...
Yazılan yorumları dikkatlice okudum, eleştirilerin hemen hepsi haklı, ama her şey dahil bir otelde tüm yerli içkiler dahil Yeni Rakı istediğimizde ekstra olduğunu söylediler, hem de tek Yeni Rakı 10 TL, bu Türkiyenin milli içkisi Yeni Rakı da eksta olursa neyin her şeyi dahil acaba işletmeciler sormak lazım. Yuh artık, bir de geleneksel Türk Kahvesi ekstra olur mu yahu ayıp, Gece saat 23.00'ten sonra her şey ekstra, ama zeki Rus konuklar gece 22.55'te içecekeleri ve hatta içemeyecekleri içkileri de sipariş edip uyanık otel yönetimine yaptıkları terbiyesizliğin hesabını ödettiler, kendilerini tebrik ediyorum. bazı arkadaşların dediği gibi deniz 10 numara işletme 0. Birde lobideki tuvalet eski Topkapı Otogarındaki umumi tuvalet gibi, bir 5 yıldızlı otele hiç yakışmamış.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Süzer Paradise Hotel Çeşme

Liman Mevkii Cark Plaji
Alacati
Cesme 35941
Turkey

Şikayet Et