Ana Sayfa İletişim

Dalyan Plaza Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dalyan Plaza Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dalyan Plaza Hotel Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Paramızla rezil olduk
Daha öncesinden late check out, otelden geç çıkışımız onaylanmasına rağmen, otelden çıkacağımız gün odayı erken boşaltmaya zorlandık. Otel yöneticisi müdire hanım son derece anlayışsız ve kaba bir yaklaşımla otelden ayrılmamızı istedi. Bebeğimiz uyandıralarak ve ailem rahatsız edilerek odadan erken ayrılmak zorunda kaldık. Acele ayrıldığımız için odada unuttuğum kol saati sonrasında bildirmeme rağmen bulunamadı. Yeni adıyla Dalyan Residence&Suites müşteriyi anlamayan ve müşteriyi sadece haftalık veya bir kaç günlük misafir olarak algılayan, müşteri memnuniyetsizliği üzerine kurulu bir hizmet politikası yürüten bir işletme. Ciddi paralar verip paranızla rezil olmak için tercih edilebilecek bir otel.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dalyan Plaza Hotel Çeşme

Şikayet Et