Ana Sayfa İletişim

Hotel Z Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Z hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Z Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat
Tek kelimeyle berbat bir oteldi..hatta otel bile değil orası bence..herşey çook eski yatak klozet çarşaflar herşey konfor 0 ayrıca pis! ve düzgün temizlik yapılmıyor.Geldiğimiz ilk günün akşamı otele geldiğimizde elektrik yoktu neymiş arıza olmuş ve sadece otelz de yok.. su da yoktu herkez çıldırdı neyse ne yaptılar bilmiyorum sonra geldi elektirikle su erkesı gün elektrik tekrar kesikti neymiş çalışma varmış falan falan.. yani çok sinir olduk.. ılıca plajı muhteşem olmasaydı bir gün bile kalamaz dönerdim ama kalmak zorunda kaldık.. çeşme ve ılıca harika ama kesinlikle otel z yi tercih etmeyin kesinlikle!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFELAKETTTT
Kelimenin tam anlamıyla FELAKET. hayatımda geçirdiğim en kötü tatildi. resimlerde başka otelin fotografını kullanıyorlar(hotel Z). ve odadan içeri girdiğimizde tam bir pislik yuvası.gardropu açtığımızda sararmış, çok pis ve örümcek ağı bağlamış bir görüntü. tv var diyorlar 3-5 kanal anca çekiyor.Ve biz çift kişilik yatakları yok!!sorduğumuzda bize söylenen cevap: yatakları birleştirirsiniz:S. tam pansiyon plus diyorlar. yemekler bozuk ve kötü. 2 içecek hakkımız varmış ve bir tane büyük su alırsak 2 içecek yerine geçiyormuş.buradan herkesi uyarıyorum kesinlikle gidilecek yer değil.otelin lobisi bile toz içerisinde. bundan sonra kesinlikle Bamtur ile bir yere gitmeyeceğim..Ben Bamtur ile temasa geçtiğimde Halkla İlişkiler Müdürü İpek Hanım(ne kadar doğru bilemiyorum) diye birisi aradı beni ve kesinlikle iptal edemeyeceğini ve parayı iade edemeyeceğini söyledi.hatta 2-3 gün idare ediverin tarzda konuşunca ben Bamtur'un nasıl bir firma olduğunu kafamda biranda şekillendirdim.Daha sonra size en kısa zamanda döneceğim, bu konuyu halledecez dedi fakat ondan sonra ne arayan vardı beni ne soran.Bu Bamtur denen şirket konaklama yapacağı hotelleri hiç mi gezmiyor acaba??Verdiğim para sonuna kadar HARAM olsun bu Bamtur şirketine!!!!


%33 %67 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPansiyon ayarında bir otel
Pansiyon ayarında bir otel. Odalar eski, Mobilyalar eski. Bu işi yapan işletmeciler 3-4 yılda bir mobilyaları yenilemeliler, yoksa onlarca insanın kullandığı bu odalar, lise öğrencilerinin yapacağı temizlikle temizlenmez. Klimalar eski, en azından filtreleri değiştirilmeli, açıldığında ortama pis bir koku yayılıyor. 6 gece için yer ayırtmıştık, ancak bir gün kalabildik. O günde hiçbiryere dokunmadan oda içerisinde dolaşmaya çalışmakla geçti. Banyolarında duş kabinlerinde ve fayans aralarında mantar ve küf oluşmuş. Bir gün sonra Tur operatörüne durumu anlattık, aradaki farkı ödeyerek bu otelin asıl sahibi İnkim otele geçtik. İnkim otel güze bir yer. Çalışanlar deneyimli odaları temiz. Bu sayede güzel bir tatil geçirebildik. Hotel Z , Pansiyon ayarında bir yer arayanlar için veya ergenlik çağında - Temizlik alışkanlıkları gelişmemiş- gençler için uygun olabilir. Fiyatınada kanmamak lazım , Bu oteli ancak bu kadar ucuza satabilirler.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
reklamlarına kandım 7 günlük rezervasyon yaptım.hayatımın en berbat tatili oldu.yemekler tek kelimeyle berbat.öğlen tavuk akşam hindi öğlen hindi akşam tavuk .7 gün sadece karpuz.inkimden yararlanıyorsun kendini 2. sınıf vatandaş gibi görüyosun.yemekleri dışarda yemek zorunda kaldım bir bardak çay bile vermedilerçay içecek sınıfına girmiyomuş.yemek yenen masalarda örtü bile yok.yöneticileri ve tur operatörünü defalarca uyarmama rağmen hiç kimse ilgilenmedi.ben gittim bin pişman oldum birdaha asla gitmem inanmıyan arasın.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTürkiye turizmine yakışmadı
Burası için sayfalarca yorum yazarım ama daha dün geldim biraz sinirimiz yatışsın.Son derece bakımsız banyo havluları eski rengi morarmış yatak pike ve çarşaflarına değil yatmak elimi bile süremedim neyseki yanımda nevresim takımı almışım.Yemek salonunun görevlisi facebook tan başını kaldırırsa içki biletlerimizi verip tekrar işine yönelmesi soğuk yemekleri yememiz masaların tuzlukların herzaman toz ve yağını koruması açık büfenin az çeşitli olması yemeklerin lezzetsiz olması çalışan garsonların eğitimsiz oluşu vb......denizi görmeyip tozlu balkonlarının ve sandalyelerin oluşu gerçekten aylardır sabırsızlıkla beklediğimiz çeşme tatil hayallerimizi suya düşürdü.Burada bamturada sitemim olacak herşey ticari olarak insanları kandırma anlamında geri geliyor bir daha bu tura güvenim kalmadı başka turları tercih etmeme sebep olacak bu gezi.Onla pazarladıkları otelleri iyi araştırıp bize anlatmalılar.Aynı ücrette denizi gören bakımlı ve temiz birçok yer olduğunu gezerek gördüm.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumz otelde 4-5 yıldır kalıyorum. fiyatı ve hizmeti çok güzel. yemekler çok güzel. denize 150 metre. ılıcada başka yerde kalmanıza gerek yok. ama otel keyfi istiyorsanız inkime gidin. bizim amacımız windsurf olduğu için z otel bize yetiyor..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgitmeden ne olduğu anlaşıldı
Tatilim için araştırma yaparken bu oteli de aradım. Gecelik fiyatları sordum. Birkaç gün sonra bize en uygun otelleri yeniden aradım yer var mı her birinde diye sormak için. Kararımı verdiğimde para yatırmak için hesap numaralarını istedim. Bu oteldekiler ben istemeden rezervasyon yapmışlar. Az evvel biri beni arayıp parayı neden yatırmadınız diye sordu. Karımızı kesin olarak vermediğimiz için deyince rezervasyonumuzu iptal ettiğini söyledi. Sorun değil dedim. Yine de yer var mı diye sormak istedim. "Valla geldiğinizde görürsünüz" dedi. Telefon adabına en başından beri uymayan bu konuşmayı uzatmanın bir anlamı olmadığından telefonu kapattım. Saygısız çalışanları olduğunu söylemek için gitmeme gerek kalmadı. Müşteriye ihtiyaçları yok. Biz onlara mecburuz sanki. Bir yerin tercih edilebilmesi için öncelikle saygın bir ortam olduğunun hissettirilmesi gerekir. Hizmet sektöründe müşteri için önemli olan hiç bir şeyden haberleri yok. Tek bildikleri para!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü seçim
Temmuz başında otelde kaldım. Ancak odalar nemli ve küf kokulu. Yemekler vasat idi. Hava sürekli rüzgarlı olduğu zaman denizden ve havuzdan istediğiniz kadar yararlanamıyorsunuz. Bu sebeple önceden hava durumunu öğrenmenizde yarar var. Yakın fiyata birçok otel var. Tekrar kesinlikle gitmeyeceğim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Z Çeşme

Şikayet Et