Ana Sayfa İletişim

Sisus Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sisus Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sisus Hotel Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Çeşmenin güzelliklerini tanımak
edildiğini sizin nasıl haberiniz olmaz dedim.Bana ismimi ve tarih aralığını sordu baktığında kovfirme edildiğini daha önce neden bu bilgileri sorup cevap vermediğini işinle kadar ilgisiz olduğunu söyledim.Kısacası insanlar birkaç gün bile olsa mutlu bir tatil geçirmek istiyorlar,insanları bu gibi telefon trafikleriyle zamanlarını almasınlar,işlerini layıkıyla emek vererek yapsınlarsonrası zaten neşeli ve mutlu olur .Bilgilerinize meilinizi bekliyorum%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
10 yıldır her yaz tatil için gittiğimiz otel her geçen yıl daha da kötüye gidiyor.Çarşaflar,Pikeler delik halılar leke içinde temizliğe özen gösterilmiyor.En önemlisi yiyecek konusu.Soğuk servis gerektiren ürünler soğutuculu tezgah kullanılmadığından pörsümüş halde sunuluyor.Akşam yemeklerinde çeşit az ve gıda denemeyecek besin değeri taşımayan fabrikasyon köfteyi yemek olarak sunuyorlar.Sözde etli nohut yemeğinin içindeki et görünümlü şeyi hayvana verseniz yemez.Çay termoslarının dibi pas içerisinde.Tabaklar kırık dökük.Sorumlu kişiye şikayet ettiğimizde bize verilen imkanlar bu şeklinde umursamaz bir cevap aldık.Kapıda asılı 4 yıldız tabelasını turizm bakanlığı acil kaldırmalı 1 yıldızı bile hak etmiyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumvasat
Merhaba, ben 9 yıldır yaklaşık her yıl bazen 2-3 kere sisus oteli tercih etmiş kalmışımdır, hatta arkadaş gruplarımı bir çok kez götürdüm. Eski kalitesi, hizmeti vs elden değiştirdiğinden bu yana gittikçe dibe vurdu. Yemek içme vs çok kötüydü, güya otelde revizyon yapılmış ama ruhunu bozmuşlar. Bir daha tercih etmeyeceğiz kesin. Sadece yıllardır bizi taşıyan servisci amcamız çok iyi onun dışında her şey kötüydü. Geçmişte halkla ilişkilerde didem hn vardı, resepsiyonda gizem hnlar vardı, serviste, barda ayşen vardı stajerdi ama 2-3 sene o vardı. Hepsi güler yüzlü ilgiliydi. İçecekler yiyecekler kaliteliydi. Şimdi içmeye su bile yok, yemekler, kahvaltı yetersiz ve tatsız,tuzsuz. Çay bardağı yok, fincan veriliyor oda bulabilirsen sanki her şey dahil hizmet veren otel gibi olmuş. Yazık etmişler otele. Rekabet edecekken kötüye gitmişler. Bence önce güleryüz ve hizmet geliyor. Hiçbir otelde odaya girişte su ücreti alınmaz ikram olur. Yani onlarca otelde kalmış biri olarak buna bile çok şaşırdım. Havuzun bile eski sıcak ruhunu bozmuşlar. Yazık etmişler. Üzüldüm.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
OTEL ODASINI 15:00 DE TESLİM ALMAMIZLA BAŞLAYA BİLİRİM.İÇME SUYU DAMCANADAN PET BARDAKLARLA SERVİS YAPILIYOR.YOĞUNLUK SEBEBİYLE FİNCAN OLMADIĞINI SÖYLEYİP İÇKİ BARDAĞINDA NESCAFE VERMEK İSTEDİKLERİ KABUL ETMEYİNCE MUTLULUK GÜLÜMSEMESİ İLE KARŞILAŞTIM.
OTEL İŞLETME SORUMLUSUNUN YÜZÜNDEKİ İNSAN NEFRETİ HAVADA UÇUŞUYOR ÇOCUKLAR İÇİN İSE BAKIŞLARI OTELDEN GİTMEMİZ İÇİN Mİ YAPILIYOR ANLAYAMADIM.KİMİN GARSON OLDUĞU BELLİ DEĞİL RESMİ BİR KIYAFETLERİ YOK SİVİL VE İSİMLİKSİZ SERVİS YAPIYORLAR ODA ZORLA
BEBEK İÇİN VEREBİLECEKLERİ BİR ÖNCELİK YOK BİR KASE YİYECEK ÇIKARTAMAMALARININ YANINDA YEMEK SERVİSİNİ SAAT 21:00 VERİLDİ.HİZMET ETMEK İÇİN DEĞİL GÜN DOLDURMAK İÇİN ÇALIŞAN BİR OTEL,
VERİLEN PARA NE OLURSA OLSUN TERCİH EDİLEMEZ BİR TESİSDİR.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüladindakielemGalataanadikkat
Otel genelinde kötü eleştiri yapmak istemiyorum ancak bir kurum bir işyeri bir işletme için çalışanların kalitesi ve niteliği çok önemli, özellikle turizm sektöründe. 2016 Ramazan Bayramı süresince konakladigimiz Sisus Otelde Gül adındaki restoranda servis görevlisi kızcağızdan tatlı kaşığı istedik ancak kendisi çorba kaşığı vermeyi uygun gördü!!! Sahi bu davranış biçimi yeni bir trend mi???


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOrta Karar
Sisus otele daha önce gitmiş ve çok beğenmiştim. Bu sene, 1 sene öncesine göre bazı farklar gördüm onları yazmak istedim.
Öncelikle, acente fiyatlarıyla otel giriş fiyatları arasında bayağı fark var..Haliyle olacak çünkü tur fazla oda kapatıyor. Ama oteli aradığımda(ki orda çalışan biri beni tanıyor) otelimizin fiyatları bunlar ve değişmez dedi ama acentada fiyatlar bunlar deyince, acente fiyatları değişecek o fiyatlar kalmayacak demişti. Herneyse ben acentadan aldım ve çok da uygun bir fiyata konakladım.
Oda çok güzel deniz manzarlı çok konforlu..Ama kahvaltı ve akşam yemeğinde tabiri caizse hiçbişey yok.
Kahvaltıda birkaç poaça, peynir, zeytin, salam, reçel.. daha ne istersin demeyin çünkü bundan önce gittiğimizde çok daha güzel bir kahvaltı vardı..
Akşam yemeğini bir kez yedik ve aç kaldık. Eşim yemeği çok sever ama adamcağız yiyecek bişey maalesef bulamadı..
1 sene önce geldiğimde somon bile vardı akşam yemeğinde..Sabah kahvaltıda çalışan elemanlar ki sanırım stajyerler küçükler kendi havalarındalar. Çay istiyorsunuz dakikalarca gelmiyor. Çay bardağımdan örümcek bile çıktı..
Bunların tabi ki hijyenle alakası yok. Yeşilliği bol olani bir yer olduğu için normal, ama dikkat edilmesi gerekiyor, çünkü orası butik bir otel.
Oda temizlemeye biz kahvaltıya indiğimizde geliniyor. İçeri giriyoruz temizlik yapılıyor.İçerde bekliyoruz temizlik yapılıp çıkılması için..
Ama bunların yanısıra çok güzel ve konforlu bir otel..
Açıkcası bu sefer otelden memnun kalmadım..Bir daha çeşme'ye gittiğimde başka bir otel tercih edebilirim..

%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHEVESLİYDİK!!!
Merhaba!
Benim bu otelle ilgili durumum biraz ilginç!Kısaca paylaşmak istiyorum, çünkü gerçekten herşeyin önüne geçebilecek ve özrü olmayan bir durum olduğu konusunda hak vereceksiniz!!!
2009 haziran döneminde senelik izin tatilimizi bu otelde geçirmek için bayağı heveslendik, çünkü eşimin geçen sezon başında eski okul arkadaşlarıyla kısa bir haftasonu tatili paylaştığı ve çok beğendiği bir otelmiş.Birlikte gitmek için haziran sonu dönemini araştırdık.130 tl gibi bir fiyat veriyorlar otelden,bakiyeyi 2'ye böleriz dediler, ancak sonradan tamamen tesadüfen ışıl tur'dan çok avantajlı fiyat ve taksit ile otele belirttiğim tarihlerde rezervasyon yaptırdım.Çok sevindik(Burası önemli; ben rezervasyonumu ve para ödememi kredi kartından mail order sistemi ile telefonla gün içinde saat 14:30'a kadar tamamladım) ancak aynı gün Işıl tur'dan saat 15:00'den sonra gerçekten panik halinde bir telefon aldım.
Bana satışı gerçekleştiren turizmci otelden çok acil bir "stop" mesajı aldıklarını, otel "dolu" olduğu için benim rezervasyonumu kabul etmediklerini bildirmişler. Bana başka bir Çeşme oteline, Altın Yunus Oteline yönlendirme yapabileceklerini söylediler.
Gerçekten pekçok sebeple(eşimin kesinlikle bu oteli kabul etmemesi, benim böyle devasa otelleri sevmemem, son yıllarda bu otel ile ilgili şikayetler duymuş olmam ve tabi fiyat farkı???) kabul etmem mümkün değil!
Bu nasıl iş diye gerçekten çok şaşırdım!Çünkü acentarezervasyon alabiliyordu.Bana normalde sistemlerinden otele rezervasyon yapabildiklerini yani otelin müsait gözüktüğünü ve bize yaptıklarını, kendilerine otel için o gün itibariyle "stop" verilmediğini, rezervasyon üzerine, hemen akabinde otelden faks geldiğini izah ettiler.
Ben paramı ödemişim, onlarda yerimiz var diye rezervasyonu kesinleştirmişler.Sonra hoppp, pardon yokmuş diyorlar!Sinirlendim, üzüldüm, eşime telefonla bildirdim, gerildi.
Işıl Turdan Altın Yunus'u siz bir düşünün, olmadı iptal işlemi yapıp, paranızı iade edeceğiz dediler.
Ben acaba çok uygun, avantajlı bir fiyattan taksitli aldık diye mi böyle oldu diye merak edip, bu sefer İrem Tur'un internet sayfasına girdim ve baktım orası da 130 tl'ye bu otel için rezervasyon alıyor.Hemen bi acenteye telefon açtım ve yine ilgili tarihler için rezervasyon istedim.Yer olduğunu ve kesin rezervasyon alabileceklerini söylediler.Ben kafamda binbir soru ile o arkadaşa bakın dedim, biz otele telefon açtık (eşim telefonla aradı, satış müdürü ile görüştü vs.binbir özürler dilemişler) yer olmadığını söylüyorlar ama siz rezervasyon alıyorsunuz, bu nasıl oluyor?Acentedeki adam da bize haber geçmediler nasıl olur dedi.Açtı otel ile konuştu, gerçekten otelde acenteler için hiç yer yok ama kimbilir kaç acanteden satış devam ediyor, otel müsait gözüküp rezervasyon alıyorlar belli değil!!!
Şimdiye kadar değişik hizmet aksaklıklarıyla elbette karşılaştım ama, otelde yer olmadığı halde kesin rezervasyon yapılabilmesi, parasını ödeyip açıkta kalmak olayını gerçekten bunu hiç duymadım, ama yaşamış oldum!!!Otelin yaptığı gerçekten çok büyük bir ayıptır!!!Heryere şikayet edilmeyi hakediyorlar!!!
Ben şimdi paramın iade edilmesini bekliyorum.İnşallah bu konuda bir aksi durum yaşamam diye umut etmekteyim açıkçası...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sisus Hotel Çeşme

Şikayet Et