Ana Sayfa İletişim

Grida City Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grida City Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grida City Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Öncelikle resepsiyon hizmeti berbat.Temiz havlu hiçbir şekilde verimiyor.İnternet hizmeti aşırı kötü.Ama en önemlisi yendiğimiz yemekler çürük.Az önce yediğim portakal çürüktü.Şinitzel in içi çiğ.Yemek çeşitliliği çok az.Tuvaletler leş.Temizlik sıfır.Ayrıca kalabalık bir grup halinde geldiğimizde karşılaştığım kalabalık insanı otelden soğutuyorlar.(çocuk kalabalığı).İyi yanlarına gelirsek iyi yanı yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
18.12. 2016 tarihinde Ankara City Hotel de konaklamam oldu. Bununla ilgili booking.com da değerlendirmemi yazdım. 20.12.2016 tarihinde otelin bu yorumuma cevabı olarak, otelin ÜCRETİNİ ÖDEMEMDEN KAÇTIĞIM şeklinde olmuştur. Bu otelle ilgili daha öncede bu problemi yaşadım. Otelin ücretini ödemediğime dair booking.com benimle iletişime geçmiş, ödediğime dair faturayı ise yine derhal kendilerine göndermiştim. Daha sonra booking.com benimle iletişime geçerek,herhangi bir sorun olmadığı, faturanın kendilerine ulaştığına dair bir mail gönderdiler. Söylemek istediğim, eğer bu otelde kalırsanız çıkışta mutlaka faturanızı alınız çünkü ödeme yapsanız bile daha sonra arkanızdan ödeme yapmadığınıza dair iddalarda bulunuyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtelin Kort Tenisi için 3 adet sahası olmasına rağmen başkası işlettiği için kullanılamıyor. Masa Tenisini sorduğumda ağustos ayında olmamıza rağmen masanın revizyonda olduğu iletildi. Otelin çatısında odalara çok yakın GSM Baz İstasyonu var. Otelin havuzunda yüzme okulundan çocuklar eğitim aldıkları için Otel Havuzunun küçük bir bölümü otel misafirleri için kullanımda. Otelin Asansörü eski model ani hareketi sırasında insanı korkutuyor. İş hayatım boyunca bir çok şehirde bir çok otel gezdim. Hiçbir otelin resepsiyonunda yarım saat bekletilmemiş tim. Otelde kalmaktan vazgeçecektim araçlar için ayrılmış park yeriyle resepsiyon arasındaki mesafeyi tekrar yürümekten üşendiğim için vazgeçtim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Grida City Hotel Antalya

Şikayet Et