Ana Sayfa İletişim

Club Hotel Delfin Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Hotel Delfin hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Hotel Delfin Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

hüsran :(
ilk önce bana bu berbat balayı tatilinde bu oteli önerdikleri için Tatilmanya Turizm acentasına sayıgılarımı iletirim :-( Clup Hotel Delfin'e gelelim...4 yıldızlı bir otel fakat bence 4 yıldız fazla...Pansiyon falan olmalı diyeceğim ama Pansiyonlara yazık... Odalar çok kötü temizlik denen birşey yok...sadece yatak örtüsü düzeltmeye geliyorlar.. yatağın içine gömülüyorsunuz eski yataklar...Odaya ilk girdiğimizde yatağın baş tarafında komidinin yanında yerde duran kulak temizleme çubuğu biz otelden ayrılırkende aynı yerinde duruyordu :) havlu değiştirmek zaten adetleri değil...odayı temizlemelerini rica ettik sabah saat 10.30 da akşam 18.00 de odayı temizlemeye geldiler.. Yemeklere gelince Sabah kahvaltısı açık büfe ama bir cafe edası vardı... aynı peyniri 6 ayrı çeşit yaparak sunuyorlar....ve menü az... akşam yemeğinde en güzel yemek Pilav... zaten başkada birşey yok :))) diğerleri süslenmiş yiyecekler...Garsonlara sıra gelince 3 adet garson var...başka kimse yok onlarda kendi havasında...spor ayakkabılı kirli gömlekli çalışanlar...servis sıfır... Masalara 1 gün öncede çatal ve bıçaklar bırakılıyor...ve bütün gün orada duruyorlar...Havuza gelince havuzuz içi güzel gerçekten su temiz ama havuz etrafı sigara izmaritleri , paketleri ve peçetelerle dolu üzerinde izmir yazan bir sigara paketi 5 gün boyunca aynı Şenzlongun altında durdu... inanılmaz bir tatildi....berbat bir tatildi...aman dikkat edin Antalya Lara Şirinyalı daki Clup Hotel Delfin tarafına sakın ama sakın sapmayın...  Sayfa: 1  

Club Hotel Delfin Antalya

Şikayet Et