Ana Sayfa İletişim

Vikingen Infinity Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Vikingen Infinity Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Vikingen Infinity Resort Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

berbat
Rezil bir tatildi... temizlik, güleryüz, hizmet sıfır...4 yil once de kalmistik..o zaman cok iyiydi..parayi bulmus simarmis tipik esnaf gibi...hic bir ozen yok...odalarda sampuan ve tuvalet kagidi bile yok..6 kere istedim..ancak lutfettiler...hic tavsiye etmem...yemekler ozensiz ve berbat...ultrahersey dahilde bile bir suru seye para istiyorlar...yazik....


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Vikingen Infinity Resort Hotel Alanya

Şikayet Et