Ana Sayfa İletişim

Kami Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kami Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kami Otel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

iğrenç
kolay tatılde bıze belırtmıs oldgugu otele ait kendı ozel palajı var demesıne rahmen kendılerıne ait plajları yok ucretsız demelerıne rahmen ucret alınıyor. calısanları cok labalı ve ukala yemeklerı hıc guzel degı hep dondurulmus kofte ve makarna verıyorlar hep aynı salata cesıtlerı catal bıcakları tabakları leş gıbı ınsanın yemek yıyesı gelmıyor odalar cok pıs duvarların boyaları dokuluyor carsafları yastık kılıfları les gıbı degıstırılmesını ıstedıgımız halde kımse ılgılenıpte degıstırmıyor verdıklerı kolaların asıtı kacmıs ıckılerınde hıc tat ymok dısardan hep kendımız alıp yıyıp ıctık guvenıpte otelden su bıle ıcmedık.. havuzu les gıbı hıc bır sekılde temızlık yapılmıyoravuz o havuza gırmeyı bırakın kıyafetlerımı bıle yıkama... ozellıkle cıft olarak gıdılecek bır yer degıl remen butun sapları toplamıslar havuzun basında abaza gıbı mılletı kesıyomrlar havuzun basından odamıza gecerken bıle rahatsız oluyorduk.. gelenlerın hepsı erkek bu otele gıdıp tatıl yapcagınıza evınızın balkonuna sısme havuz alıp guneslenın emın olun kı daha cok keyıf alacaksınız.. ama suda bır gercek kı bu konuda haklarını yemek olmaz otelın bulundugu mekan konum cok gusel boyle bır yerde boyle bı otel cok yazık dıyorumburaya tatıl ıcın gıtcek arkadaslara 10000000 kere dusunmelerını ısterım kımse hakkında su yasıma kadar hıc bır sekılde yorum yapmamısımdır ekmegıne saygısızlık olmasın dye ama ınanın bunları yazmak bana sankı farz oldu butun sene boyunca calısıp 1 haftalık senelık ıznımıde bu sekılde berbat gectı ve benım gıbı gıdecek arkadaslarında aynı duruma dusmesını ıstemem oraya verılen paraya yazık kolay kazanılmıyor sonucta..


%54 %31 %15
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kami Otel Kemer

Şikayet Et