Ana Sayfa İletişim

Orient Palace Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Orient Palace hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Orient Palace Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

MÜKEMMELDİ
öncelikle yorumlara aldanılmamız gerektiğini anlamış oldum ben mayıs ayında gititm eşim kızım ve halamla birlikte tek kelimeyle şahaneydi herşeydi kaydıraklar aktik,yemekler bugüne kadar gittiğim 5yıldızlı otellerde aç kalırdık ilk defa burda doyduk yiyebilceğim en güzel pilavı biber dolmasını tatlıları ve et ızgaralarını burda yedim desem yeridir.1 hafta kaldık ve ağustos ayına arkadaşlarla rezarvasyon yaptırdık bu arada geçen seneki şikayetler eski yöneticilerden kaynaklanıyumuş ve yeni ALAN KİŞİ HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞ MUTLAKA GİDİLMESİ GEREKİR.


%62 %0 %38
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
nerde bu devlet nerde neden görmüyor bu devlet devlet devlet ise bu otelin acilen kapatılması lazım kapatıldıktan sonra devletin olduguna emin olurum


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBurası tatil yapmak için seçilebilecek en kötü yer
Acg hotels yani orient palace müşteri memnuniyetsizliği için özel bir çaba göstermiş. Çalışan birşey bulmak bir yana, herşey dahil ama hiçbirley yok konsepti çok etkileyici olmuş. Ne yemeğiniz ne içeceğiniz sizi mutlu edicek. 5 kişiyiz 2 mizin midesi bozuldu.Aynı kimsenin yemediği yemeklerin defalarca renk değiştirinceye kadar ısıtılıp önüne koyulması mı dersin, değiştirilmeyen havlular mı dersin artık orasını Allah bilir. Bir servis almak için bile yaşam savaşı vermek gerekiyor otel elemanları ile. Suyun ve elektiriğin 1 gün boyunca gelmediğini de söylemek isterim.Tatilinizde stress yaşamak ve sorunlara gömülmek istiyorsanız 1 saniye bile düşünmeyin çünkü bu alanda kimse Orient Place'ın (ACG HOTELS) eline su dökemez.


%33 %17 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezaletten başka bırsey yok musteri memnunıyetsızlıgı için elinden gelenin fazlasını yapıyorlar elektrik olmayan jenerator olmayan bır otel dahası soylenemez


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumöncelikle slmlar bu otelde maalesef geçen ay çalıştım aylığım kaldı 45 gün geçti sunset otel ve orient palace sahibleri aynı onuda belirteyim yemekleri herşey dahil olunca berbat çıkartıyolar çevre vatandaşıda şikaetçi otelinden gelen pis kokulardan gazateye haber oldular gitmemenizi tavsiye ederim alanyada çok eski faaliyet gösren ayrım yapmayan otellere
gitmenizi tavsiye ederim


%50 %20 %30
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumCehennem
17-19 mayıs 2013 tarihleri arasında Alanya Orient Palace otelden acenta üzerinden yer ayırttık. Akşam saat 20:00 civarında otele giriş yaptık. Bize verilen oda 1 yıldır kullanılmayan her tarafında örümcek ağı bulunan banyosunda pis su giderini tıkamak için havlu konulan sabun havlu şampuan...vb olmayan bir oda verdiler. Resepsiyona şikayet için gittiğimde odanın yeni temizlendiğini ve benim yalan söylemekle itham edildim. İlerleyen saatlerde odamı degiştirdiler bu odanında ondan kalır bir yanı yoktu üstüne üstlük bu odanın televizyonu da çalışmıyordu. Sabun, havlu vs. istediğimde odaya kola şişesinde ağzı açık bir sıvı sabun getirdiler. 2 yetişkin 1 çocuk kaldığımız odaya sadece 1 adet banyo havlusu getirdiler. Tekrar resepsiyonu aradım ve bizimle dalga mı geçiyorsunuz diye sordum, aldığım cevap "niye ki n'oldu? oldu". Şikayetlerimi tekrarlayıp müdürle konuştum ancak o zaman havlu gönderdiler. Tabi bu olaylar yaşandığında saat 01.00 i geçiyordu. zorunlu bir şekilde yattık fakat sabah kahvaltı daha fenaydı hiç bir şey yenmiyor ve kokuyordu. Türkiye deki otel standartlarını nasıl ve neye göre belirleniyor bu otelleri denetleme yapılmıyor mu?


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBen Orient Palace'da eleman olarak çalıştım.Arkadaşlar güzel hoş şikayet ediyolar personeli.Fakat şunuda düşünün.O otelin ''Çok saygıdeğer yöneticileri'' işçinin yemegini kalmış yemeklerden verirler.İşçiye en fazla 3 çeşit yemek vardır çıkan.Değişmez o yemekler.Maaşlar alınamıyor.Agustos ayı maaşımızı Eylül ayının 28 i bugün hala alamadık.Siz böyle çalıştırılan personelden nasl ilgi beklersiniz.O personeller otele misafir gelmesin diye elinden geleni yapıyolardır emin ol.Ben 15 gün çalıştım Çıktım fazla çalışmadım.Lojmana gitseniz banyodan tavandan pis su akıyor.Çarşaflar Leş gibi Ve hiçbir yetkili bu otele herhangi bir müdahalede bulunmuyor.Soruyorum size; Otel yönetimini mi Şikayet etmeniz lazım personeli mi ?


%55 %9 %36
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
böyle bir otel nasıl 5 yıldız alır aklım almıyor pansiyonlar bile burdan iyidir beton dökülmüş bir denizde bir yerinizi kırmak istiyorsanız 15 dk içinde ruslar tarafından yemeklerin nasıl yok edildiğini görmek istiyorsanız ahçıların üstündeki kıyafetlerin pisliğini gördükten sonra yemek yiyebileceğinizi düşünüyorsanız yemek diye yiyecek hiçbirşey bulamıyorsanız plaja gitmek için üst üste yığdırılıp yolculuk etmek istiyorsanız havuza baktığınızda mideniz bulanıyorsa demleme çay içmesemde olur diyorsanız şikayet ettiğinizde emir kuluyuz ne yapalım diye gevşek gevşek cevaplar alıyorsanız gidin derim paranıza acımıyorsanız gidin.


%71 %0 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et