Ana Sayfa İletişim

Mahberi Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mahberi Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mahberi Beach Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

18.09.2019
Personel kalitesi inanılmaz düşük yemek çok kötü. Her gün aynı yemekler kuru fasülye,köfte, pilav, tavuk yada balık başka bir şey yok salata ile karın doyurmaya çalışıyorsunuz. Odalar pis ve çok küçük. içecek yiyecek temizlik personel çevre hepsi yetersiz. Sadece bahçesi güzel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Türkiye Cumhuriyetinde yaşadığımız bir ülkede sırf tesettürlüyüz diye havuza alamama mantıgını anlamıyorum kendi ülkemizde kendi tc vatandaşı olarak ırkçılık görmekte neyin nesi gelmeden daha otelinizi arayıp bunları duydum ya tam anlamı ile rezervasyondan vazgeçtim
yurtdışında bütün din dil ırk ayrımı olmadan insanlar rahatca yaşayabiliyor ama biz kendi ülkemizde sırf kapalıyız diye havuza girme yasagı konuluyor kalitesiz olduğunu duymuştumda mahberi acaba insanların abartmasımı deyipte geçmiştim gerçekten çok kalitesizmişsin ben tatil yaparken kapalı olan annemi yanımda getirdiğimde havuzunuzu kullandırmadığınız için gerçekten çok kalitesizmişşin diğer 2 otelinden kalanları bayatlamasın diye millete yedirken iyi yazıklar olsun size


%30 %30 %40
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Ets nin böyle rezil bir hotelle çalışması şaşırtıcı, yemekler kötü, içecekler kötü lobide ve restaurantlarda klima yok berbat rezil çok kötü bir teisi


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
ETS Tur üzerinden Alanya Konaklı ilçesinde bulunan mahberi Beach Hotel ' de yer ayırttım otele girişte resepsiyonda 3 saat bekletildim. ETS Tur elemanı resepsiyonda sohbet ediyor tür üzeri gelen müşterileri karşılamak şöyle dursun dönüp bakmıyor bile. Bizden sonra gelen çoğu insanı alıp odalarına yerleştirdiler. En sonunda ben biraz sert çıkınca muhatap alındım. Ve odaya yerleştirildik. Sözleşmemde standart oda tuttum. Ama bize verdikleri oda yedek odaymış. Bu durumu da dört gündür odamız temizlenmediği için kat görevlisine söylediğimde görevli burası yedek oda buraya biz girmiyoruz dediğinde yedek odaya kurulduğumuzu anladık ki zaten odanın girişi aşırı karanlık kirişler ile kapalı otelde aşırı ayrımcılık var.


Ruslar 1. sınıf Türkler 2. sınıf bu durum çok açık ve bariz bir şekilde anlaşılıyor. Her şey dahil konsept geldik. Gözleme sırasına giriyoruz. Yaşlı teyze az önce yemek yemediniz mi diye azarlıyor. Ruslar 2 şer 3 er gözleme alıp gidiyor. Ben eşim ve kendim için 2 adet diyorum. Eşinde gelsin diyor. Kişi başı 1 adet diyor. Gozlemeci kadin dahi sizi adam yerine koymuyor paramla rezil olmak deyimini bana fazlasiyla yasattilar kendi ulkemde kendi vatandasim tarafindan 2 sinif insan mumelesi gordum tatil icin otel degil aslinda alanya tamamen yanlis bir secim cunki alanya isletmeleri nin esnaflik anlayisi tamemen dolandormak ve cebinizde ne varsa almak odakli ben yandim siz yanmayin


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
MC Mahberi otelini tercih edecekler mutlaka okusun.
Bu yıl tatilimiz için MC Mahberi oteli tercih ettik. Alırken denize sıfır olması bizi cezbetmişti. Normalde çok araştırmama rağmen yorumlara satın altıktan sonra bakmış bulundum ve bir çoğunun abartılarak yazıldığını düşünerek çok kulak asmadım, sonuçta Mahberi oteli bize ETS önermişti, ne kadar kötü olabilirdi ?
Otelde yalnızca ilk gece mecburen konaklayıp daha sonra ayrıldım.
Hiç abartmadan aklımda kaldığı kadarı ile otelle ilgili anımızı paylaşıyorum ki gitmek isteyen herkes fikir edinmiş olsun.

OTEL :
- Servis bizi otele bıraktı, lobiden içeriye girdik. İnanılmaz nemli ve sıcak bir lobi.. tüm çalışanların kıyafet ve yüzleri ter içinde. Haliyle güler yüz ve ilgiyi hak getire.
- Odamız hazırlanana kadar havuza girelim dedik kıyafetlerimizi değiştirebileceğimiz bir yer gösterdiler. Ancak kıyafetleri koyabileceğimiz hiç bir yer yoktu. Dolaplar var ancak anahtar veremeyiz dediler boş olmasına rağmen.
- Çalışanlar eğitimsiz, en azından servis eğitimi verselermiş.
- Havlu ve yatak örtüleri çok ciddi şekilde kızartma kokuyor.. nasıl yıkanıyor yıkanıyor mu belli değil. Hijyen 0
- Havuzda devir daim yok. Temizlenmiyor. hijyen sıfırın altında. Hijyen 0
- Lobi yanında bulunan WClerden dolayı leş gibi ağır sidik kokuyor. Hijyen 0
- Her yer rus kaynadığı için tüm uyarı ve yazılar rusça..
- Çalışanlar son derece umursamaz ve lakayıt
-

YEME ? İÇME :
- İçme suyu yok! damacanaları çeşmeden mi dolduruyorsunuz dedim çocuk ben bile içemiyorum haklısınız dedi. Gidip dışarıdan su aldım.
- Resepsiyona su olmadığını, dışarıdan su almamız gerektiğini söylediğimde umursamaz bi şekilde tepkisiz kaldılar ve içme suyu sağlamadılar.
- Bir şeyler yemek istedik. Yemekler lezzetsiz ve sıcaktan bi tuhaf olmuş, tabaklar kirli (baya yağlı yağlı.. lekeli falan değil), çatal ? kaşık yok.. nereden alabiliriz dediğimizde muhatap olmadan eli ile işaret eden bir hanımefendi.. aç kalmamak adına birşeyler aldık, oturacak yer yok.. sidik kokan lobide yedik.. Hijyen her yerde sıfır..
- İçecek namına pek bir şey yok.. Tang yada benzeri bir şekilde oralet kıvamında 1-2 çeşit içecek vardı. ( Kola soda fanta harici ) Tüm içecekler aşırı sağlıksız.
- Kahvaltıda sunulan bir kaç kendinden geçmiş peynir dışında pek birşey yoktu. Domatesler çürümüştü.
- Eski yemeği yeni getirdikleri yemeğin üzerine sıyırarak döktüklerini gördüm
- Poğaça yiyelim dedik o bile bayat.
- Her şey dahil olmasına karşın para ile dondurma satılıyordu. (Gerçi suyu bile para ile aldıktan sonra çok önemli gelmiyor göze)

Sadece otel paramız değil, ulaşım masraflarımız, zamanımız ve gidemediğimiz tatil de boşuna harcanmış oldu.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok kötü.
Bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin zaten İnternet sitelerinde başka bir otelin görüntülerini bu otel içi görünümü diye göstermişler. Bu gün bu içine sıçtığımının otelinde benim babamın kolu kırıldı ve kimse yardıma dahi gelmedi kendi taksimi İ kendimiz çağırdık resepsiyondakiler bile bizimle ilgilenmediler otelde ambulans var dediler çağırın dedik ama ortalıkta ambulans falan yoktu. Otel odasında ise size biz telefon vermişler ama telefonun kablosu kopuk ve bir adette buz dolabı var ama içi bomboş size girişte kaç kişiyseniz o kadar adet Pet su şişesi veriyorlar ama sadece girişte bidaha asla vermiyorlar. Ana yemekler çok az ve otelde hep Rus var bunun için yemekler rusların seveceği şekilde dediğim gibi eğer bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok kötü.
Bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin zaten İnternet sitelerinde başka bir otelin görüntülerini bu otel içi görünümü diye göstermişler. Bu gün bu içine sıçtığımının otelinde benim babamın kolu kırıldı ve kimse yardıma dahi gelmedi kendi taksimi İ kendimiz çağırdık resepsiyondakiler bile bizimle ilgilenmediler otelde ambulans var dediler çağırın dedik ama ortalıkta ambulans falan yoktu. Otel odasında ise size biz telefon vermişler ama telefonun kablosu kopuk ve bir adette buz dolabı var ama içi bomboş size girişte kaç kişiyseniz o kadar adet Pet su şişesi veriyorlar ama sadece girişte bidaha asla vermiyorlar. Ana yemekler çok az ve otelde hep Rus var bunun için yemekler rusların seveceği şekilde dediğim gibi eğer bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
yaklaşık 600 kişinin konaklayabileceği kapasitede kocaman denize sıfır 4 yıldızlı bir otel, 1989 yılında inşa edilmiş 2013 yılında yenilendiği iddia ediliyor fakat ALLAH AŞKINA can sağlığınız için bu otelde konaklamayın, ben hayatımda en kötü en ucuz pansiyonda bile böylesi pislik ve rezalet görmedim, bayram tatilimiz de bitti ve bugün itibariyle Turizm Bakanlığı'na şikayet edip bu oteli kapattırana dek gereken ne varsa yapacağım, üç beş denetleme ile düzelecek türden değil, üzerimize verdikleri pikeler kan lekeli ve kirliydi, havlular da kirli çıkınca temizlik personeli temizlerle kirliler karışmış diyerek özrü kabahatinden büyük bir açıklama yaptı, odalar uykunuza engel olacak düzeyde küf kokuyor klimalar bozuk, otelin genel soğutma sistemi berbat, üç beş temizlik personeli ve restoranda 5-10 adet servis personeli ile devasa oteli işletmeye çalışıyorlar ve elbette ki sonuç rezalet, bulundurdukları personel sayısı sıradan küçük bir restoran için bile yetersiz ve üstelik hepsini sabah 8den gece 12ye kadar çalıştırıyorlar, eğitimsiz olduklarını söylememe gerek var mı bilmiyorum, konuklarla nasıl konuşmaları gerektiğini bile bilmiyorlar, hor görme maksatlı söylemiyorum fakat sokaktan toplanmış gibi bir halleri var, günde 16 saat çalıştıkları için üstleri başları her daim kirli, muhtemelen uyuyacak vakti bile çok zor buluyorlar, bu durumda zaten çalışma süreleri de yasal değil ve işveren açısından kanuni bir suç. Otelde konaklayanların yüzde doksanı Rus ve bugüne kadar bu otelin ağır bir ceza ile kapatılmamış olmasını buna bağlıyorum, rus turistlerin şikayet etme konusunda üşengeç ya da pasif insanlar olduğu kanaatindeyim, en önemli konuya gelelim, yemeklerin neredeyse tamamı insanı zehirleyecek düzeyde kokmuştu, bakın, bayattı demiyorum, gayet açık seçik hissedilir ve görülür biçimde leş kokulu yemekleri, mezeleri ve salataları tekrar tekrar servis ediyorlar, tatlıların tamamı bayat, her gün aynı kokusu çıkmış taşlaşmış iğrenç jöle tatlıları ve kekler servis edildi, eee nasıl beslendiniz diye soracak olursanız , öğlen ve akşam öğünlerinde restoranın bahçesinde ızgarada pişirilen yiyeceklerle aç kalmamaya çalıştık, çoğunlukla marketlerden satın aldığımız o hazır et köftelerden yapılıyordu, balık, tavuk ve peynirli pideye de rastladık, yanlarında kola ve fanta ile karnımızı doyurduk, kahvaltılık peynirlerde sorun yoktu fakat zeytinlerin birçoğu kokmuştu, yeşillikler ve domatesler iyi yıkanmamış oluyordu fakat en doyurucu en verimli öğün kahvaltıydı, ızgarada pişirilen pankek ve yumurta ile peynir ve domatesi de birleştirince gayet doyurucu oluyordu. Daha fazla anlatmaya gerek var mı bilmiyorum, en yakın arkadaşımla yılın stresini atmak için biriktirdiğimiz paralarla gittiğimiz tatil tam anlamıyla rezaletti, paramı helal etmiyorum, enfeksiyon kapmamak için binbir türlü yol deneyerek, yemekleri koklaya koklaya tabağımıza alarak canımızı zor kurtardık ve evimize döndük,SAKIN GİTMEYİN!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Mahberi Beach Hotel Alanya

Şikayet Et