Ana Sayfa İletişim

Mahberi Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mahberi Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mahberi Beach Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Travma
Rezervasyon yapılırken ki oda resimlerine benzer oda yok. Jeneratör yok elektrik kesintisi yaşandı kızım 45 dk tek başına asansörde kaldı otelde kalifiye eleman yok itfaiye yi ben çağırdım ve ben uğraşarak çıkardım itfaiye görevlisi ile beraber. Ön büro müdürü yanımıza bile gelmedi bi özür bile dilemedi. Fiyatınaa kanıp gitmeyin zaten otelin son sezonu binayı yıkacaklarmış ne koparırsak kar hesabı yapılıyor. Güzel olan otel yıkılıp yenisi yapılurmı.18.09.2019
Personel kalitesi inanılmaz düşük yemek çok kötü. Her gün aynı yemekler kuru fasülye,köfte, pilav, tavuk yada balık başka bir şey yok salata ile karın doyurmaya çalışıyorsunuz. Odalar pis ve çok küçük. içecek yiyecek temizlik personel çevre hepsi yetersiz. Sadece bahçesi güzelrezalet
Türkiye Cumhuriyetinde yaşadığımız bir ülkede sırf tesettürlüyüz diye havuza alamama mantıgını anlamıyorum kendi ülkemizde kendi tc vatandaşı olarak ırkçılık görmekte neyin nesi gelmeden daha otelinizi arayıp bunları duydum ya tam anlamı ile rezervasyondan vazgeçtim
yurtdışında bütün din dil ırk ayrımı olmadan insanlar rahatca yaşayabiliyor ama biz kendi ülkemizde sırf kapalıyız diye havuza girme yasagı konuluyor kalitesiz olduğunu duymuştumda mahberi acaba insanların abartmasımı deyipte geçmiştim gerçekten çok kalitesizmişsin ben tatil yaparken kapalı olan annemi yanımda getirdiğimde havuzunuzu kullandırmadığınız için gerçekten çok kalitesizmişşin diğer 2 otelinden kalanları bayatlamasın diye millete yedirken iyi yazıklar olsun sizeBerbat
Ets nin böyle rezil bir hotelle çalışması şaşırtıcı, yemekler kötü, içecekler kötü lobide ve restaurantlarda klima yok berbat rezil çok kötü bir teisiBerbat
ETS Tur üzerinden Alanya Konaklı ilçesinde bulunan mahberi Beach Hotel ' de yer ayırttım otele girişte resepsiyonda 3 saat bekletildim. ETS Tur elemanı resepsiyonda sohbet ediyor tür üzeri gelen müşterileri karşılamak şöyle dursun dönüp bakmıyor bile. Bizden sonra gelen çoğu insanı alıp odalarına yerleştirdiler. En sonunda ben biraz sert çıkınca muhatap alındım. Ve odaya yerleştirildik. Sözleşmemde standart oda tuttum. Ama bize verdikleri oda yedek odaymış. Bu durumu da dört gündür odamız temizlenmediği için kat görevlisine söylediğimde görevli burası yedek oda buraya biz girmiyoruz dediğinde yedek odaya kurulduğumuzu anladık ki zaten odanın girişi aşırı karanlık kirişler ile kapalı otelde aşırı ayrımcılık var.


Ruslar 1. sınıf Türkler 2. sınıf bu durum çok açık ve bariz bir şekilde anlaşılıyor. Her şey dahil konsept geldik. Gözleme sırasına giriyoruz. Yaşlı teyze az önce yemek yemediniz mi diye azarlıyor. Ruslar 2 şer 3 er gözleme alıp gidiyor. Ben eşim ve kendim için 2 adet diyorum. Eşinde gelsin diyor. Kişi başı 1 adet diyor. Gozlemeci kadin dahi sizi adam yerine koymuyor paramla rezil olmak deyimini bana fazlasiyla yasattilar kendi ulkemde kendi vatandasim tarafindan 2 sinif insan mumelesi gordum tatil icin otel degil aslinda alanya tamamen yanlis bir secim cunki alanya isletmeleri nin esnaflik anlayisi tamemen dolandormak ve cebinizde ne varsa almak odakli ben yandim siz yanmayinberbat
MC Mahberi otelini tercih edecekler mutlaka okusun.
Bu yıl tatilimiz için MC Mahberi oteli tercih ettik. Alırken denize sıfır olması bizi cezbetmişti. Normalde çok araştırmama rağmen yorumlara satın altıktan sonra bakmış bulundum ve bir çoğunun abartılarak yazıldığını düşünerek çok kulak asmadım, sonuçta Mahberi oteli bize ETS önermişti, ne kadar kötü olabilirdi ?
Otelde yalnızca ilk gece mecburen konaklayıp daha sonra ayrıldım.
Hiç abartmadan aklımda kaldığı kadarı ile otelle ilgili anımızı paylaşıyorum ki gitmek isteyen herkes fikir edinmiş olsun.

OTEL :
- Servis bizi otele bıraktı, lobiden içeriye girdik. İnanılmaz nemli ve sıcak bir lobi.. tüm çalışanların kıyafet ve yüzleri ter içinde. Haliyle güler yüz ve ilgiyi hak getire.
- Odamız hazırlanana kadar havuza girelim dedik kıyafetlerimizi değiştirebileceğimiz bir yer gösterdiler. Ancak kıyafetleri koyabileceğimiz hiç bir yer yoktu. Dolaplar var ancak anahtar veremeyiz dediler boş olmasına rağmen.
- Çalışanlar eğitimsiz, en azından servis eğitimi verselermiş.
- Havlu ve yatak örtüleri çok ciddi şekilde kızartma kokuyor.. nasıl yıkanıyor yıkanıyor mu belli değil. Hijyen 0
- Havuzda devir daim yok. Temizlenmiyor. hijyen sıfırın altında. Hijyen 0
- Lobi yanında bulunan WClerden dolayı leş gibi ağır sidik kokuyor. Hijyen 0
- Her yer rus kaynadığı için tüm uyarı ve yazılar rusça..
- Çalışanlar son derece umursamaz ve lakayıt
-

YEME ? İÇME :
- İçme suyu yok! damacanaları çeşmeden mi dolduruyorsunuz dedim çocuk ben bile içemiyorum haklısınız dedi. Gidip dışarıdan su aldım.
- Resepsiyona su olmadığını, dışarıdan su almamız gerektiğini söylediğimde umursamaz bi şekilde tepkisiz kaldılar ve içme suyu sağlamadılar.
- Bir şeyler yemek istedik. Yemekler lezzetsiz ve sıcaktan bi tuhaf olmuş, tabaklar kirli (baya yağlı yağlı.. lekeli falan değil), çatal ? kaşık yok.. nereden alabiliriz dediğimizde muhatap olmadan eli ile işaret eden bir hanımefendi.. aç kalmamak adına birşeyler aldık, oturacak yer yok.. sidik kokan lobide yedik.. Hijyen her yerde sıfır..
- İçecek namına pek bir şey yok.. Tang yada benzeri bir şekilde oralet kıvamında 1-2 çeşit içecek vardı. ( Kola soda fanta harici ) Tüm içecekler aşırı sağlıksız.
- Kahvaltıda sunulan bir kaç kendinden geçmiş peynir dışında pek birşey yoktu. Domatesler çürümüştü.
- Eski yemeği yeni getirdikleri yemeğin üzerine sıyırarak döktüklerini gördüm
- Poğaça yiyelim dedik o bile bayat.
- Her şey dahil olmasına karşın para ile dondurma satılıyordu. (Gerçi suyu bile para ile aldıktan sonra çok önemli gelmiyor göze)

Sadece otel paramız değil, ulaşım masraflarımız, zamanımız ve gidemediğimiz tatil de boşuna harcanmış oldu.
Çok kötü.
Bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin zaten İnternet sitelerinde başka bir otelin görüntülerini bu otel içi görünümü diye göstermişler. Bu gün bu içine sıçtığımının otelinde benim babamın kolu kırıldı ve kimse yardıma dahi gelmedi kendi taksimi İ kendimiz çağırdık resepsiyondakiler bile bizimle ilgilenmediler otelde ambulans var dediler çağırın dedik ama ortalıkta ambulans falan yoktu. Otel odasında ise size biz telefon vermişler ama telefonun kablosu kopuk ve bir adette buz dolabı var ama içi bomboş size girişte kaç kişiyseniz o kadar adet Pet su şişesi veriyorlar ama sadece girişte bidaha asla vermiyorlar. Ana yemekler çok az ve otelde hep Rus var bunun için yemekler rusların seveceği şekilde dediğim gibi eğer bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin!Çok kötü.
Bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin zaten İnternet sitelerinde başka bir otelin görüntülerini bu otel içi görünümü diye göstermişler. Bu gün bu içine sıçtığımının otelinde benim babamın kolu kırıldı ve kimse yardıma dahi gelmedi kendi taksimi İ kendimiz çağırdık resepsiyondakiler bile bizimle ilgilenmediler otelde ambulans var dediler çağırın dedik ama ortalıkta ambulans falan yoktu. Otel odasında ise size biz telefon vermişler ama telefonun kablosu kopuk ve bir adette buz dolabı var ama içi bomboş size girişte kaç kişiyseniz o kadar adet Pet su şişesi veriyorlar ama sadece girişte bidaha asla vermiyorlar. Ana yemekler çok az ve otelde hep Rus var bunun için yemekler rusların seveceği şekilde dediğim gibi eğer bu otele gelmeyi düşünüyorsanız asla gelmeyin!  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Mahberi Beach Hotel Alanya

Şikayet Et