Ana Sayfa İletişim

Tayyarbey Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tayyarbey Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tayyarbey Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

tayyarbey otelde bu sene (2013) iki kere tatil yaptık herşey mükemmeldi personel ve özellikle müdür çok ilgiliydi tatil dönüşü tüm arkadaşlarıma önereceğim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarika,temiz,lezzetli
Harika bir yer cok temiz çalışanlar guleryuzluler yiyecekler guzel denizi harika animasyon aban ılara yapiliyor


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Tayyarbey Hotel Side

Tayyar Bey Hotel GÜNDOĞDU BELDESİ ÇOLAKLI TURİZM MERKEZİ SİDE - MANAVGAT ANTALYA TEL: +90-242-763 6190 pbx

Şikayet Et