Ana Sayfa İletişim

Vogue Avantgarde Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Vogue Avantgarde Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Vogue Avantgarde Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

gittiğim en kötü 5 yıldızlı otel
*yazılacak o kadar çok şey varki aslında , otel çalışanlarının seviyesiz ve kötü davranıları başta olmak üzere animasyon etkinliklerinin zayıf olması ve bunu animasyon müdürü volkan a şikayet etmemize rağmen karşılığında hiçbir tatmin edici bir cevap alamamamızdan dolayı otel adına büyük üzüntü duyuyorum.
*herşey dahil konseptinde hizmet veren bu berbat otel gece 1 den sonra sabah 7 ye kadar yemek vermemekte ve gece yemek yemek isteyen müşterilerine 1 haftalığına 4-5 binlira ücret ödeyerek kalmanıza rağmen hala birşeyler koparabilmek için oda servisi adı altında insanları soymaktadır.
*restorantı 5 yıldızlı otel seviyesinin altındadır masalar yetersizdir gelen müşteriler ellerinde tabaklarla masa masa boş yer aramaktadır , boş olan yere oturmak istediğinizde buraların dolu olduğunu rezerve edildiğini söyleyerek ayakta kalmanızı zevkle izlemektedirler.
*her hangi bir şeyden rahatsızlık duyduğunuz yada sıkıntınız olduğunda hiçbir şey yapmamaktadır ve bizim konseptimiz böyle diyerek mağdur etmektedirler .
*biz yandık siz yanmayın arkadaşlar. saygılarDaha Kötü Olamazdı
*****5 Yıldızlı Öpülmek istiyorsanız Antalya / Kemerde Avantgarde resort hotele bekleriz ?

Merhabalar ,Öncelikle 4 gece 5 gündüz olarak planladığımız Ultra herşey dahil tatilimizde yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
? Neden Avantgarde resort hoteli tercih etmelisiniz ???
? Dışardan bakınca normal bir otele benziyor resepsiyona gidip girişinizi yaptırıp odanıza çıkıyorsunuz. Odaya yerleştikten sonra havuza gidip etkinlikler ve animasyonlardan haberdar olmak istemiyorsanız eğer Avantgarde resort hoteli tercih etmelisiniz.
? Bu durumu animasyon müdürü Volkan bey?e!? ,şikayet edebilirsiniz ve karşılığında personelinin acemi olduğunu ayrıca gelen erkek müşterilerin personellerine asıldığı için bilgilendirme yapmadığını söyleyebilecek kadar saçma sapan bir savunma duymak istiyorsanız tabiki Avantgarde resort hotele gelmelisiniz.
? Görevi müşterileri eğlendirmek olan bir animasyon müdürünün (volkan) ,tatiliniz boyunca sizi eğelendirmekten çok rahatsız edici tavır ve davranışlarıyla tüm enerjinizi alıp sinir stres sahibi olmak istiyorsanız tabiki Avantgarde resort hotele gelmelisiniz.
? Otelin diskosuna gidebilir orada animasyon müdürünün yanında çalıştırdığı animatör bayan arkadaşı ,otel müşterisi olan rus kızların yanına göndererek kendisi için ayarlamaya çalıştığını görebilir ve bu tarz çirkin şeylere tanık olmak istiyorsanız tabiki Avantgarde resort hoteli tercih etmelisiniz.
? Yemekleri güzel ama , her yerde rezerve bahaneleri ile masa masa gezmek istiyorsanız ,19:00 da gittiğiniz restoranda yemek yemeye, rezerve masalardan dolayı 19:30 da başlamak istiyorsanız , elbette Avantgarde resort hotele gitmelisiniz.
? Otel lobisinde aynı masadaki arkadaşınızın yüzünü görmek istemiyorsanız ( karanlıktan dolayı ve aydınlatılmasını istediğinizde koridordan gelen ışığın yeterli olacağını duymak istiyorsanız ) tabiki Avantgarde resort hotele gitmelisiniz.
? 5 yıldızlı bir otelin Lobisinde, size dayıya ne istiyorsa verin diye bir hitap tarzıyla karşılaşmak istiyorsanız tabiki Avantgarde resort hotele gitmelisiniz.
? Kimliğinizi otel içinde kaybedip ve hiçbir görevli arkadaşın ve personelin haberder olmadığı yönünde sözler duymak istiyorsanız ( kimlik bulunamadı ) tabiki Avantgarde resort hotele gitmelisiniz.
? Ultra herşey dahil otel konsepti olmasına rağmen gece 1 ile sabah 7 arası yemek verilmemektedir ( ama sadece oda servisi aracılığıyla yemek alabilirsiniz bir hamburger 36 lira ( 9$) karşılığında almak istiyorsanız eğer ,tabiki Avantgarde resort hotele gitmelisiniz )
? Kısacası laşka ve yasaklarla, personelinin rahatsız edici bakışları ve davranışlarıyla ,sinirli ,stresli ve kendi paranızla rezil olacağınız bir tatil geçirmek istiyorsanız tabiki önceliğiniz Avantgarde resort hotel olmalı?
? Tüm tatilcilere saygılarımızla?
Berbat
Kesinlikle gidilmemesi gereken bir otel beş yıldızı haketmiyor. Çalışanlar çok kötü davranıyor sürekli tersliyorlar. Yemekler berbat 10 günlük sürede aç kaldım. Temizlik sıfır. Berbat kesinlikle gitmeyünotelde yemekler soğuk ve lezzet bakımından çok kötüydü, aktiviteniz yetersizdi arkadaşlarım olmasaydı orda kalmazdım, klima çalışmıyordu yeni yıla hasta olarak girdim, ilk ve son gelişim olucak.HARİKA
Otel tek kelimeyle mükemmel hiç bir yerde hiç bir sıkıntı yaşamadık hizmet kalite süper ötesi memnun olmayan olamaz o otelden fakat biz ayrıldıktan birkaç ay sonra otel kapandı bir daha açılır mı bilmiyorum umarım tekrar hizmete sunulur  Sayfa: 1  

Vogue Avantgarde Hotel Antalya

Şikayet Et