Ana Sayfa İletişim

Beach Club Doganay Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Beach Club Doganay hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Beach Club Doganay Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

düğün
otele kesinlikle ve kesinlikle cuma ve cumartesi günleri gitmeyin buğünlerde düğün oluyor saat 20-24 arası çok yüksek sesle müzik oluyor düğün sahibinin zavkine göre Ankara havasından slow parçalara kadar ne ararsınız uyumak kesinlikle imkansız kapıyı pencereyi kapatsanız nafile, otelin yeşil alanı sıfır ama yemekleri çok güzel  Sayfa: 1  

Beach Club Doganay Antalya

Şikayet Et