Ana Sayfa İletişim

Gül Pansiyon - Kalkan Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gül Pansiyon - Kalkan hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gül Pansiyon - Kalkan Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

yorgun bir şekilde başka pansiyon aradık...
Kalkan'daki pansiyonları araştırırken Gül Pansiyon'u sitesindeki yorumlarında etkisiyle beğenerek telefon numarasını yanımıza almıştık. Sabah Antalyadan çıkıp gezerek akşama Kalkanda olacaktık. Öğlen gül pansiyonu arayıp "gezerek geliyor olduğumuzu, onun için ancak akşam DOKUZ GİBİ pansiyonda olabileceğimizi" belirttik ve boş odalarının olduğunu öğrenince TELEFON NUMARAMIZI VEREREK rezervasyon yaptırdık. Amacımız yorgun yorgun otel aramamaktı. Kalkana vardığımızda saat dokuz degildi. Pansiyonu bulup içeri girdiğimizde Saat 21.07 idi. Görevli olan bey odamızı başka birisine verdiğini söyleyerek üstüne bide geç geldiğimizi belirterek üste çıkmak için sesini yükseltti. Ben net saat vermediğimi, gezerek geldiğim için tahmini bir saat verdiğimi ve en azından beni arayarak durumla ilgili bilgi alabilecegini belirttim.. Ki belirttiğim saat civarında da ordaydım. Muhtemelen benden daha uzun süre kalacak birini buldukları için beni aramadan rezervasyonumu iptal ettiklerini düşünüyorum... Bu oteli çalıştıranların nasıl bir işletme olduklarını göstermektedir. Bilgilerinize...  Sayfa: 1  

Gül Pansiyon - Kalkan Antalya

Şikayet Et