Ana Sayfa İletişim

Beykonak Garden Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Beykonak Garden Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Beykonak Garden Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbaaaat!
böyle bi rezillik görmedim!! yemeklerin adı güzel tadı değil! ilgilenen tek bir kişi yok! deniz manzaralı dediler amele gibi yan oteli izledik. animasyon dediler yine aynı şey oldu. o otelde havuzun kenarlarına bir halı serilmesi gerekir milletin ayağı kaymasın diye! onlar yüzünden ayağım kaydı ve düştüm. kolum çatladı ve o anda kimse çığlıklarıma dönüp bakmadı bile. o kadar çırpınmama rağmen bir kadın sadece bir kadın beni kaldırıp benimle ilgilendi. hiçbir otel çalışanı gelip benimle ilgilenmedi o kadar bağırmama rağmen dönüp bakmadılar. çocuk havuzu,büyük havuzu her ikiside berbattı. nedense her ikiside günün sonlarına doğru garip bir biçimde ısınıyorduu :P yemekhane zateen kızartma kokusu ne ararsan var. sahilde de deniz kirli şezlong yok şemsiye yok. kısaca BERBATTIII!insanın kendi parasıyla rezil olması felaket bi durum..!!
tam anlamıyla iğrenç bi oteldi. tura gittimizde bize karika biyer gösterildi fakat gittiğimde gözlerime inanamadım
odalar felaketti daha önceki kalanların yastıkları carşam takımları değiştirilmemişti bile. ayrıca restrant bölümü tam bir rezillik. ağır yemekler. iğrenç kokular. havuz hiç hijyenik değil tamamyle berbattıoldukça iyiydi
2008 yazıydı Beykonak hotele gittiğimizde.Nişanlımla beraber gittik.3 yıldızlı ve aslında gözümle de görmediğim bir hotele de gittiğim için oraya varana kadar şüpheliydim neyle karşılaşacağımdan.İlk gittiğimizde 2 saat beklemek zorundaydık ki, hotel işleyişini bilenler bilir, check-in saati diye birşey var.Bazılarının şikayetini bu yüzden haksız buluyorum.Adam size o tarihte saat 12:00 veya 13:00 gibi girebilme hakkı tanır 1 gün dediğin ertesi gün aydı saate kadardır.Dolayısıyla da bekletmek diye birşey yok, 6 saat orada beklemenize izin verdiyseler teşekkür etmelisiniz derim.Yemekleri eleştirmişler, meyveler dizili değilmiş falan.Yani 7-8 yıldızlı bilmem hangi hotele gitmiyorsunuz.3 yıldızlı bir mekanda meyvelerin taze olması bile mekanın artılarındandır.Çarşaf-havlu olayları gerçekten kötü denk gelmiş, bizde de 2 günde bir değişmişti çarşaflar, havlular da her gün değişmişti.Bir ziyaretçinin dediği gibi çözüm odaklı bir personel var, sıkıntım olup da söylediğim taktirde çözülmeyen birşeyle karşılaşmadım.Sahil kısmına gelince orası evet hayal kırıklığıydı.Şezlong ve gölge ihtiyacınız yeterince karşılanmıyordu.Buna karşın havuzları bence mükemmel.Günlük bakım ve temizliğine çok dikkat ediyorlar...Sonuç olarak kim ne yaşamış ya da ne yaşayacaktır bilmiyorum ama, benim 04.Tem-10.Tem.2008 tarihleri arasında yaptığım tatil, hayatımda aldığım en iyi kararlardan birisi olmuştur.İlk izlenim derler ya ona binaen yemeklere de özellikle dikkat ettim, kıl-yün bir şey çıkar mı diye, inanır mısınız çıkmadı.Yanlız masa örtülerinin daha temiz olması mümkün, buna dikkat ederseler iyi olur.Önemli bir şey de meyve suyu, maalesef meyve suyu yerine bildiğiniz toz içeceklerden içiyorsunuz.Ama en azından buz gibiydi.Animasyonlar zayıftı, ama Alanya' ya geceleri organizasyonlar oluyor, tekne turları falan.Açığı kapatıyorsunuz.Ayrıca akşam animasyonları çocuklara daha çok hitap ediyor, dolayısıyla çocuklu çiftlere başbaşa geçirecek vakit kalıyor da diyebiliriz.

Özetle, kimsenin evinde çarşaflar hergün değişmiyordur, büyük burunluluk yapmayın derim. O kadar çabuk da kirletiyorsanız hatayı kendinizde aramalısınız bence.Ve oteli 3yıldız sınırında değerlendirin derim.Kesinlikle hakkını veriyorlar.Sırf nostalji olsun diye nişanlımla tekrar gitmeyi de düşünüyorum 1-2 sene zarfında.Herkese de tavsiye ederim.

Sakın ya otel çalışanı ya da akrabası olduğumu da düşünmesin kimse.Sadece tatil yaptığım yerin bu anlatılanlara 180 derece ters olmasına dayanamadım, adamların hakkını teslim edeyim istedim.Herkese iyi tatiller.iğrençti
Alanyaya ilk defa gidecektim bu yaz ankarada bir acentadan beykonak otelini seçtik.katalogdaki resimlerden ve oteli tanıtan yazılardan müthiş bir otel gibi geldi.odalar deniz görüyor falan...konaklıya bir indikki hüsran....otele girişte 6 saat beklettiler.sonra bizi odamıza götürdüler ama oda demeye şahit ister...sadece yatak..pis bir banyo...üsten akıtıyor....çarşaflar değişmiyor ve değişen çarşaflar lekeli....oda temizlenmiyor....yemekler özensiz...plajda şezlongları yok denecek kadar az ve şemsiyesiz.plajın en kötü yerinde şezlongları taşlıklarda....otelden çıkmak istedik paramızı vermediler.tartışma ......falan falan .....yani balayımız rezil oldu....Adam gibi muamele görmek isteyenlerin uğrak yeri olmadığını düşünüyorum.en azından bize uygun değil orda hastalıkta kaparsın herşey olur...Hakettiğim Tatili Yaşadım.
Tesadüfen bu yaz tatil yaptığım oteli internette tekrar araştırırken bu sitedeki yorumları okudum. Bu kadar haksız yorumlara neden olan sebepleri de çok merak ettim. Eminim ki sizin amacınız farklı. Acaba bu kadar yerden yere vurulan otele değilde başka bir yere mi tatile gittim diye düşünmeden edemedim. İstanbul'dan başlayarak döneceğim güne kadar aldığım hizmet ve güleryüzlü personel beni ve eşimi çok etkilemişti. Hem de sizlerle aynı tur operatörünü kullanarak tatilimizi planlamıştık. Otelde muhakkak ki bazı eksiklikler vardı ancak yetkililerle ilteşime geçerek hepsini çözüme ulaştırabiliyorduk. Ulaşım, transfer, konaklama bir bütün olarak değerlendirildiğinde çok güzel bir tatil geçirdik. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.


Son olarak internet sitelerinde yorum yapılırken dikkat edilmesi gereken kuralları hotelsikayet.com da belirtiyor ama bende yinelemek isterim. Bunu tarafsız bir gözle vazifem görüyorum çünkü.


ALINTIDIR :

Dikkat: Sitemiz otel karalama sitesi değildir. Eğer girdiğiniz yorumlar kişileri hedefleyen ifadeler içeriyorsa silinir. Otelde konaklama zamanı ve iletişim bilgileriniz olmadığı durumlarda yorumlarınız silinebilir. İnandırıcı olmayan yorumlar da silinebilir. Bu yüzden şikayetlerinizi net anlaşılır olarak ifade edin. Sadece kötüleme amaçlı yorum yazmayın. Kötü olan şeyleri tek tek belirtin

dolandırılmak kötü
öncelikle ismini belirtmeyen yorum için birkaç söz söylemem gerekiyor.otelden memnun kalabilirsiniz gayet normal.kan lekeli havlu size denk gelmediği için mutlusunuz veya gelse de yine memnun kalacaksınız belki.herkes kendi bilgi ve seviyesine göre bir beklenti içine girer.O bakımdan saygı duyuyorum.
ben kimseye cevap için değil acentam olan MAYRA TUR için yazmak istiyorum.malun beykonak otelden çıkış yaptığımız için ücretin geri ödenmesini istedik haklı olarak.25 gündür DOLANDIRICI MAYRA TUR da beni kandırıyormuş meğer.Millette utanma, ar hiçbir şey kalmamış.Yalan üstüne yalan söylüyorlar.Bunlar nasıl piyasa da çalışıyor anlamak zor.Tatilinizin burnunuzdan gelmesini istiyorsanız ve dolandırılmak istiyorsanız doğru adres MAYRA TUR dur. Lütfen sizde deneyin ve görün.
Saygılarımla,muhteşem
selami beyin yaşadıklarını okuyunca şok oldum.. Aşağı yukar aynı tarihlerde Beykonak oteldeydim ama ben otelde böyle şeyler görmedim.. Özellikle otelin müdürü Gökhan beye ve barmen rıfkı ya çok çok teşekkür ederiz. Bu kadar cana yakın çözüm odaklı ve iyi eğitimli kişiler alanyada 3 yıldızlı otelde görünce inanılmaz şaşırtıcı geldi. Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.kan hastalığına yakalanmadığımız için şanslıyız
4 gecelik rezervasyon yaptırdık.odaya çıktık eşyalarımızı koyduk ve akşam yemeğine indik.yemekhane kapalı alan ve içerisi hamamdan farksız, dışarıya masalar konulmuş ama aydınlatmalar çalışmıyor.yemeklere gelince fabrika yemeklerini bilirmisiniz bilmiyorum ama bu kadar iğrenç yemekler olabilir, bu kadar özensiz dizilmiş meyve ve tatlılar vb.yani yemek gözede hitap etmiyor.neyse dinlenelim diye odaya çıktık yatağın üzerinde bulunan havlunun üzerinde KAN lekeleri mevcut.hangi hastalıklı insanın kanıdır bilinmiyor ama o havlu nasıl gözden kaçar.durumu resepsiyona bildirdiğim halde bugün havlu değişmiyoruz dendi.nasıl bu kadar ilgisiz kalırlar.yemekleri ve yemekhaneyi geçiyorum ama kanlı havluyu geçemem.otelden memnun kalanlar olabilir, çünkü bu havlu onlara gelmemiştir fakat herkes şunu iyi bilmelidir ki, eğer kanlı, lekeli, kirli havlular son kontrolden geçmeden müşterilere sunuluyorsa burada yönetim boşluğu, personel ve eğitim sorunu var demektir.şimdi sorarım ailemden biri aids olsa hesabını kim verecek.aids olduktan sonra hesap verse ne olacak ki.küçük bir olay gibi geliyor ama HACCP adına bu otel avrupada olsa idi kesinlikle kapatılırdı.EĞİTİMSİZ İNSANLAR İNSAN SAĞLIĞI İLE DAHA NE KADAR OYNAYACAKLAR.  Sayfa: 1  

Beykonak Garden Hotel Alanya

Şikayet Et