Ana Sayfa İletişim

Riva Hotels Donna Exclusive Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Riva Hotels Donna Exclusive hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Riva Hotels Donna Exclusive Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

güzeldi
Ailemle birlikte 2008 haziran ya da temmuz ayinda konakladik, hersey mukemmeldi ancak barmenleriniz(özellikle adı ali olan) cok laubaliydi, istanbuldan geldiğini duyduğumuz 2 bayanın hafifliklerine aşırı ilgi gösterip işi ulu orta ahlaksızlığa kadar götürmeleri hiçkimsenin dikkatinden kaçmadı ve bu durum oradaki herkesi fazlasıyla tedirgin etti, onun dışındaki herşey çok güzeldi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM
Uzun yıllardır Boğazkent te yazlıkçıyız. Otel açıldığı günden beri merak ederdim, dışardan göründüğü gibi güzel mi acaba diye. Kesinlikle çok güzel bir otel. Otel e giriş saati öğlen 14:00 yazdığı için biz girişi 14:00 yaptık. Resepsiyonda şimdiye kadar gördüğüm en güleç bayanlardan biri olan Irina hn karşıladı bizi. Lafın arasında giriş saatinde geldik dedik. (İlk defa böyle birşeyle karşılaştık) Büyük bir nezaketle "Olurmu istediğiniz saatte gelebilirsiniz, sizi misafir etmekten memnun oluruz" dediler. Otel çok temiz, yemekleri muhteşem ve lezzetli. Odalar hem çok konforlu hemde çok temizdi. Ben şahsen hijyen nedeniyle otel havuzlarını pek kullanmam ama burda gönül rahatlığı ile kullandım. Şu anda hatırlayamayacağım ama sanırım 5 adet Alakart restaurant mevcut. Biz sadece kebap ikram edilen restaurantı tercih ettik. Yemekler ve personel çok iyiydi. Şimdiye kadar lezzetini çok beğendiğim iki otelden biri burası. Çeşit diğer otellerde olduğu gibi abartılı değil ama çok lezzetli. Gerçekten otel çok temiz ve rahattı. Burdan tüm personelede ayrıca teşekkür ederim. Ayrılırken yine bizi Irina hn geçirdi. Arabamızın olup olmadığını bilemediği için bizi otobüs saatimize kadar misafir edebileceklerini ve bizi arabayla gideceğizi yere kadar gönderebileceklerini söylediklerinde nerdeyse şaşkınlıktan düşüp bayılacaktık. Niye derseniz genelde 5 yıldız konseptindeki otellerde Türk müşterilere bırakın ilgiyi, giderken nerdeyse gitti diye seviniyorlar yada ben öyle denk geldim. Tabi bir iki otel hariç. GİTMEYİ DÜŞÜNENLERE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Riva Hotels Donna Exclusive Belek

Şikayet Et