Ana Sayfa İletişim

Limak Arcadia Golf & Sport Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Limak Arcadia Golf & Sport Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Limak Arcadia Golf & Sport Resort Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

fiyasko
Temmuz 2016 da eşim ile birlikte 5 günlük bir tatil geçirdim. Türk Mutfağı yemekleri ilk gün sonrasında beni ishal yaptı ve 5 gün boyunca patates yemek zorunda kaldığım bir tatildi ets tur a şikayette bulundum. Çalışanlar tam bir rezalet portakal suyu istiyorsun unuturla 3. isteyişiniz olur gene getirmezler sonra toplu olarak getirdiklerinizde zorla garsonun elinden alırsınız.Halkla ilişkiler müdürü geri aradılar ama benim ödediğim onca para boşa gitti... TAM bir FİYASKO...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGittigime pişman oldum
İyi otel diye geldik.ne
eglence,nede animasyon var.sinekten durulmuyor,araplar var.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEh işte
2017 de yurtdışındaki misafirlerimle beraber otelinize geldik.oteliniz biraz eski olmasına nazaran yinede güzeldi özellikle personelleriniz Güler yüzlü ve yemekleriniz lezizdi .Ayrietten Murat Beyin bize gösterdiği ilğiye karşıda ona teşekkür esiyorum .animasyon Ekibinde yöresel Türk danslarının olmaması ve ayrıca Türk Gecesinde Osmalı Çarşılarının olmaması Türk kültürünü ve gecesini tanıtamamak kötü çünkü ben ve misafirlerimiz Kültürlerimizi göremeden tatilimizi sonlandırdık.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
21-22 ocak tarihlerinde eşim ve 2 evladım la beraber otelinizde en memnuniyetsiz tatilimizi geçirdik. Herşey dahil ödedik hiçbirşey alamadık. Boş mini barımızı 3 kez resepsiyonu arayarak zorla doldurttuk. Yemekler gerçekten çok kötü, soya lı hazır köfte, yer fıstığından baklava! Hijyen açısından ve her otelde olduğu gibi ayakkabı ile bile girilmesi yasak olan havuz bölgesine insanların kıyafetleri ile girmesine izin verilince, Eşim kapalı havuza giremedi. Hatırlamak istemediğimiz bi hafta sonu geçirdik. Bölgenin en tecrübeli kurumsal oteli için rezillik diyorum...


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFutbol takımı kampı
Paranızla rezil olmak istıyorsanız bu oteli tercih ediniz bir daha bu oteli tercih etmek mi allah gostermesın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumdaha güzel olabilirdi
Seminer için kurumla gittik. Girişte güler yüzle karşılanmadık. Oda yok denildi ve ana bina dışında bir oda verdiler. Odanın küçücük aydınlığa bakan bir camı vardı balkon yok ve kötü kokuluydu. Sadece ben de değil bir kaç kişiye bu tarz bir oda verildi. 3 gün sonra değiştirdiler Allahtan. Çalışanlar iyi niyetli ama yorgunlar. Otel yönetiminden kaynaklandığını düşünüyorum ki almanlara gösterilen ilginin yanında kendi ülkemizde 3. sınıf vatandaş gibi hissettirdiler. Animasyon çok başarılıydı. Türk gecesine bir tek yemekler damgasını vurdu. Ertesi gün almanlar gecesinde yapılanları görünce :( Ahçı ve tatlıcı Fatih beye teşekkür ederim. Zülfikar kardeşime çok teşekkür ediyorum. Otel güzel yemekler güzel ama suratsız insani ilişkileri alt seviyede bir otele kesinlikle bir daha gitmeyi düşünmüyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBU PARAYA ÇOK ALTERNATİF VAR..
TATİLİMİZ YENİ BİTTİ.. EĞER DAHA ÖNCE HİÇ BİR OTELDE TATİL YAPMAMIŞ OLSAM ANLARIM . OTEL ÇALIŞANLARI BUNU UKALA KONUŞMALARI VE HAREKETLERİ İLE GÖSTERİYORLAR..SAKIN ANI TUR İLE TATİLE GİTMEYİM . BİLGİSİZ SURATSIZ YARDIMCI OLMA NİYETİ OLMAYAN TUR REHBERİ... RESTAURANT GARSONLARINDAN SAKIN MASAYI TEMİZLEYİN LTF. DEMEYİN KENDİN YAP CEVABINI ALIRSINIZ.OTEL ÇOK ESKİ VE YENİLENMEMİŞ .ODALAR İDRAR KOKUYOR. ODA TEMİZLİĞİ İDARE EDER. YEMEKLER GÜZEL VE LEZZETLİ..MUTFAK TATLI BÜFESİ HARİÇ BANA GÖRE BAŞARILI. HER ŞEYE RAĞMEN TEŞEKKÜRLER F&B ASİSTAN MNGR. MEHMET KAVAK.ONUN İLGİSİ OLMASA İNANIN YAZACAK ÇOK ŞEY VAR .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHüsran
Konakladığımız dönemde otele 150 lise öğrencisi geldi. Aile oteli diye satılan otelde çoçuklarımız hiç bir aktivite yapamadı. Bütün havuzlar ve eğlence yerlerinde uzun kuyruklar oldu. Turizm sezonu kötü diye oteli bu şekilde doldurmak saçmalık.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Limak Arcadia Golf & Sport Resort Belek

Şikayet Et