Ana Sayfa İletişim

Voyage Belek Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Voyage Belek hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Voyage Belek Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

FİYASKO
Daha önce Belek ve Sorgun Voyage?da 3 defa hizmet almamıza istinaden aşina olduğumuz için bu yıl da ets üzerinden Belek Voyage Otelde konaklamaya karar vermiştik. (26 Temmuz 2023)
Rezervasyonumuzun içeriği 2 aile için ana binada 2 deniz manzaralı oda olarak yaptırmıştık. Ayrıca odaların mümkün olduğu kadarıyla aynı katta ve birbirine yakın olması konusunda bir isteğimiz olmuştu.
Giriş yapacağımız gün uzun seyahatten geleceğimiz için oteli bizzat arayarak çocuklu ve 2 aile olarak geldiğimizi, müdavim müşteri olduğumuzu, rezerve ettiğimiz odalar konusuna hassasiyet gösterilmesini, odalara giriş saatimizin zamanında yapılmasını ve aksama yaşanmaması için üstüne basarak altını çizerek rica etmiştim.
Onlarda bu talebime konusunda gerekli hassasiyeti göstereceklerini ifade ettiler.
Velhasıl otele giriş yaptığımızda otel temsilcisine sorduğum sorulara soru ile cevap aldığım için huzursuz oldum ve kaygılanmaya başladım.
Daha sonra bu konuyu teyit almak için başka bir görevliye durumu izah ettim o da bana zamanında yaparız ederiz hallederiz şeklinde bir pazarcı uslupla yuvarlak cevap verince bir yerde bir şeylerin yanlış gideceği izlenimini edindim.
Bu girişimlerime istinaden odalarımızın 2?sinin de hazır olduğunu artık geçebileceğimizi söylediler.
Bize ana binada hazır diye göstermiş oldukları 1210 ve 1214 nolu odaların ikisi de maalesef : pis çarşaflar, pis yastıklar, pis havlular, pis peçeteler, deterjan malzemeleri ve çöplerle dolu, pislik içinde berbat bir haldeydi.
Odaların resimleri ekte dikkatinize sunulmuştur!
Bize göstermiş oldukları 2 oda da resmen ÇÖP AYIRMA TESİSİ kadar pisti ve çok kötü kokuyordu.
Ayrıca gösterdikleri oda deniz manzaralı odalara en uzaktaki kısmi deniz manzaralı odalar idi.
Daha sonra yaşamış olduğumuz bu rezillikten dolayı tatil moral, motivasyon ve konsantrasyonumuzu kaybettik.
Bu rezillik hakkında acentamıza yapmış olduğumuz şikayet ve feedback ile uğraşmaktan tatilimizin ilk 3 günü otel temsilcileri ile sabahlı akşamlı görüşmeler yapmak durumunda kaldığımız için tatilimizi mundar ettiler.
Mağduriyetimizin giderilmesi için gerekli hassasiyeti, gerekli özeni göstermeye idrak edemedikleri ve gerekli aksiyonu alamadıkları için; otelle ilgili yaşamış olduğumuz diğer negatif şeyler, eksiklikler, memnuniyetsizliklerle dolu servis ve hizmet ağı da buna dahil olunca tamamen tatil motivasyonumuzu kaybetmemize neden oldular.
Bundan dolayı konaklamamızın 4. Gününde 40 BİN TL ekstra fiyat farkı ödemeyi ve otel değişikliği sürecinde kaybetmiş olduğumuz zaman kaybını göze alarak tatilimizi başka bir otelde devam ettirmeye karar verdik.
Voyage?ın bana ve aileme yaşatmış oldukları bu mağduriyet ve rezillikten dolayı ilgili tüm şikayet platformlarında bu kötü tecrübemi diğer tatilcilerin ve misafirlerin mağdur edilmelerini önlemek için paylaşacağım.
Bundan sonra VOYAGE BELEK?te asla bir daha konaklama yapmayacağım ve tüm çevreme, iş ortaklarım da dahil bu otelden uzak durmaları konusunda gerekli uyarıyı yapacağım.
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGayet guzel
Geldiğimiz andan itibaren olumsuz hiç bir şey ile karşılaşmadım.kizimiz 6 yaşında yaklaşık dun10 saatini miniclupta geçirdi gidip almak istedik defalarca gelmedi otel yenilenmiş odalar güzel.su parkındada kızım çok eğlendi.havuzda mayobez restorant ta hip marka mama ve sütaş meyveli yoğurt ve buyumix.yemekleri gayet güzel ve lezzetli.tekrar gelirmiyim.kesinlikle evet%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum02.07.2018-06.07.2018
4 aylık bebeğimizle geldiğimiz 5 günlük voyage belek tatilimiz hiçde beklediğimiz gibi olmadı. Bu yorumu otelin müşteri ilişkileri ile paylaşmak istedik ama kimseye ulaşamadık ve mesaj bıraktığımızda dönüş sağlanmadı. Sanırım kimsenin çok umurunda değil!Maddeler halinde saymam gerekirse;
-bebekli aile olduğumuzu haftalar öncesinde bizzat arayıp söylememize rağmen odamız otelin en gürültülü alacart restoranına (ela) bakıyor geç saate kadar bangır bangır müzik sesi geliyordu.
-restorana giriş yaptığınız anda kendinizi bir mülteci kampında hissediyorsunuz. Bebekli bir aile olarak özellikle bebeğimizin uyuduğu saatlerde yemeğe inmek istesekte, küçük alana sıkışmış büyük bir kalabalığın sesi bir yandan, garsonların hırs ve acele ile tabak çanak atma sesleri bir yandan her inişimizde bebeğimiz uyanıyordu. Zaten restoran o kadar kalabalıkki bebek arabası ile yemeğinizi alabilmeniz birilerine çarpışmadan ilerleyebilmek veya beklediğiniz sıralardan yemeğinizin soğumaması neredeyse imkansız.
-ana bina lobi otelin tek klimalı bar alanı olduğu için günün her saati yoğun olmasına rağmen garson sayısı o kadar azdı ki siparişimizin gelmesi 15-20 dakika sürdüğü oluyordu.
-park yatak çok eski hatta yırtık ve kirliydi.
-konaklamamamızın 4. günü odamız 14:00?a kadar hala temizlenmemişti.
-havuzlarda, sahilde ve iskelede boş şezlong bulmanız imkansız nedeni ise misafirlerin şezlonglara eşya bırakıp şezlong tutması(sabah 7-8 civarı gittiğimizde bile)
-0.katta gün içerisinde servis elemanı yok, akşamları ise kos koca alana bir kişi bakıyor. Haliyle siparişleriniz hayli gecikmeli geliyor.
-sahilde servis elemanı yok. Herşey self servis. Servis elemanı varsa da 5 günlük tatilde 1 kere karşılaştım. Sanırım göstermelik.
-restoranda yemek çeşitliliği çok gözüksede her gün neredeyse aynı menüler çıkıyor.
-gün içerisinde şezlonglardaki kullanılmış havluları toplayan kimse olmadığından bütün otel havlu kaynıyor. Çok komik bir görüntü.
-otelde çok fazla haşere ve sinek var. Yeterli ilaçlama yapılmadığını düşünüyorum.
-bebek dostu denilen bu otelde sahil dışında hiç bi yerde emzirme odası yok. Lobide bebeğinizi tuvalette emzirmek zorundasınız. Havuz başlarına en ucuz mayo bebek bezlerini doldurarak bebek dostu otel olunmaz.
-çalışanların geneli çok asık suratlı ve bıkkın. Bence personel sayısının yetersiz olmasından kaynaklanıyor. Fazla yorulan personel sıkılıyor yoruluyor ve müşteriye yansıyor. Çok iyi birkaç garsona da rastladık hakkını yemeyelim.
-kebappa denilen alacart restoranda yediğimiz akşam yemeğinde herhangi bir kebap restoranında yiyebileceğiniz bir menünün bile altında bir seviyedeydi.
Voyage sorgunda konaklamış bir aile olarak bu otel için çıtayı sanırım çok yükseltmişiz. Orada ne kadar memnun kaldıysak (ki bu oteli seçmemizin tek nedeni oradaki memnuniyetimizdi) buradada o kadar memnun kalmadan ve sorunlarımızı iletmeden ayrılıyoruz. Otelpuanda ve etsturda ki 9.5 ve üzeri puanlamayı nasıl aldığı kesinlikle düşündürcü. Otel tabiki iyi bir otel ama VOYAGE markası ve fiyat aralığı çıtayı biraz yükseltmesi gerektiğini gösteriyor. Bu fiyatlara çok daha kaliteli tatiller yapılabilir. Tekrar Voyage Belek te tatil yapar mıyız? hayır.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumorta
Otel gayet güzel ama otel personelin siparişi geç getirmesi bizlerle ilgilenmemesi çok kötü bir durum açıkçası ama otel çalışanlarından biri çok dürüst ve işinde iyi olan tek biri o olması gerek odalar hakinda ise normal ama fiyat konusunda biraz düzeltmek gerekiyor önemle rica olunur


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYorum yapmadan otelden çıkış yaparsam haksızlık olurdu.son gecemiz Öncelikle aracımızla otelin güvenliğine geldiğimiz andan itibaren inanılmaz ilgili ve çok tatlı personellerle karşılaştık temizlik görevlisinden restoran çalışanlarına departman müdürlerine kadar herkes sadece misafir memnuniyeti odaklı..otel tertemiz eğlence süper yiyecek ve içecek kalitesi en üst seviyede diyebiliim.çocuklaeımla ne olur ne olmaz diye yanıma aldığım hiç birşeyi kullanmak için valizden çıkartmadım çünkü otelde herşey mevcut.ek gıdaya geçen bebeğim bişey yiyemez diye yanıma bolca aldığım mamaları bile kullanmadım çünkü bebek restoranında kavanoz mamalara kadar düşünülmüş.el blendırı rondo rahatlıkla kullanabileceğiniz bi alanda evinizin mutfağında gibisiniz.bebeğimin kaybolan biberonu bulmak için otel çalışanlarının çabası unutulmazdı.bir çok üst seviyede otel de tatil yapma imkanımız oldu ancak ben bukadar herşeyin düşünüldüğü ve tamamen çözüm odaklı otel görmedim ben tatile giderken yorumlara çok dikkat ediyorum sizlere bi fikir olur diye tecrübemi paylaşmak istedim.kaliteli personel tarafından fazlaca şımartıldıpumız ve ilgi gördüğümüz bi tatil geçirdik


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat!!!
Merhaba Biz hemen hemen her tatilimizde voyage hotellerinden birini tercih ederdik.yemekleri,hizmet kalitesi mükemmeldir genelde.son 2 tatilimizde voyage belek i tercih ettik.çıkış yapacağımız gün otelin restoran bölümündeki wc de çantamı unuttum.içinde 10.000 tl üzerinde takı ve nakit para vardı.max yarım saat içinde döndüğümde çanta yoktu.otelin güvenliğinden kamera kayıtlarına bakılmasını istedim.kamera kayırlarına bakan bey gayet yavaş bir şekilde işlem yaptı.kamera kayıtlarında bulunan müşteri yüzü teşhisi ve kimliği bulunması için hiçbirşey yapılmadı.kayıtlarda bulunan kendi personellerini kendileri sorguladılar.bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenlik personelinin tutanak tutup olayı kolluk kuvvetlere bildirmesiymiş.resmi hiçbir işlem yapılmadı.içinde kimliklerimizde olduğu için uçak biletlerimiz yandığı gibi uçağa tekrar binmemiz mümkün olmadı.çantamı bulmak için ordan oraya koştururken 1 yaşındaki bebeğimi mini cluba bırakmak geldi aklıma.bunun için ücret istendi.zaten çocuğum orda ağlarken kimse bana çözüm üretmedi.ayrıca sırt çantamda 100 tl para vardı onun dışında beş kuruş paramız yoktu otel görevlilerinden taksi çağırmalarını istedik bizi öylece arabaya bindirip gönderdiler.ertesi günü için araştırmaları hakkında bilgi vermek için arayacaklarını söyleyen personel bilgi vermek için aramadı.yaşadığımız olayın şokunu hala üstümüzden atamadık.güvenlik açısından gayet ört pas edici bir tutum sergileyen otel maddi manevi kaybımızla ilgili hiçbirşey yapmadı.yeme içme güler yüzle verdikleri hizmet guzel jelatinlenmis sagliksiz olumcul bir yemek gibi.kesinlikle tavsiye etmiyorum!!lutfen bu yorumu goz onunde bulundurun.ben bu olayi antalyanin cami tuvaletinde yasamadim.bunun gibi olaylari inceledik dogru izlenilen bir yolla kayiplar bulundugu gibi yapanlarin yaninada kalmamis!!!


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSkandal!
Merhaba Biz hemen hemen her tatilimizde voyage hotellerinden birini tercih ederdik.yemekleri,hizmet kalitesi mükemmeldir genelde.son 2 tatilimizde voyage belek i tercih ettik.çıkış yapacağımız gün otelin restoran bölümündeki wc de çantamı unuttum.içinde 10.000 tl üzerinde takı ve nakit para vardı.max yarım saat içinde döndüğümde çanta yoktu.otelin güvenliğinden kamera kayıtlarına bakılmasını istedim.kamera kayırlarına bakan bey gayet yavaş bir şekilde işlem yaptı.kamera kayıtlarında bulunan müşteri yüzü teşhisi ve kimliği bulunması için hiçbirşey yapılmadı.kayıtlarda bulunan kendi personellerini kendileri sorguladılar.bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenlik personelinin tutanak tutup olayı kolluk kuvvetlere bildirmesiymiş.resmi hiçbir işlem yapılmadı.içinde kimliklerimizde olduğu için uçak biletlerimiz yandığı gibi uçağa tekrar binmemiz mümkün olmadı.çantamı bulmak için ordan oraya koştururken 1 yaşındaki bebeğimi mini cluba bırakmak geldi aklıma.bunun için ücret istendi.zaten çocuğum orda ağlarken kimse bana çözüm üretmedi.ayrıca sırt çantamda 100 tl para vardı onun dışında beş kuruş paramız yoktu otel görevlilerinden taksi çağırmalarını istedik bizi öylece arabaya bindirip gönderdiler.ertesi günü için araştırmaları hakkında bilgi vermek için arayacaklarını söyleyen personel bilgi vermek için aramadı.yaşadığımız olayın şokunu hala üstümüzden atamadık.güvenlik açısından gayet ört pas edici bir tutum sergileyen otel maddi manevi kaybımızla ilgili hiçbirşey yapmadı.yeme içme güler yüzle verdikleri hizmet guzel jelatinlenmis sagliksiz olumcul bir yemek gibi.kesinlikle tavsiye etmiyorum!!lutfen bu yorumu goz onunde bulundurun.ben bu olayi antalyanin cami tuvaletinde yasamadim.bunun gibi olaylari inceledik dogru izlenilen bir yolla kayiplar bulundugu gibi yapanlarin yaninada kalmamis!!!


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİsmine yakışır bir otel değil
Ets tur bünyesinde gerek puan yüksekliği gerek yapılan reklamlardan dolayı balayı oteli olarak VoyageBelek'i seçtik. Girer girmez yaptığımız hatayı anladık. Bahsi geçen balayı çifti karşılamasının yaşnızca elinize tıtusturulan 1 buket çiçek, ve yine bahsi geçen balayı odası süslemesinin yalnızca yatağın üstünde yer alan (ekstra kirli) saten kırmızı kalp yastıklardan ibaret olduğunu görmek büyük hayal kırıklığı oldu. Birçok şehir oteli odasıstandartından bile düşük standartta odalar verilen paranın sorgulanmasına maalesef sebep olmaktadır. Özellikle ilk 3gün güya tekli 2 yatağın birleştirilip ortasında yatma ihtimalinin olmadığı bir balayı yatağının olduğu 'balayı odası'nda şiakyetimiz üzerine değiştirdiler ancak takebimizden yaklaşık 6 saat sonra.

Bahsetmeden geçemeyeceğim bir diğer konu ise 'balayı çiftlerine özel geç çıkış'. Geç çıkıştan kasıt check out saatinin 13.00 olması ve bu konu ile ilgili hiç bir şekilde bilgilendirilmemiş olmamız şaşkınlığımızı artıran bir diğer konu oldu :) 12.00de biz plajdaykeneşyalarınızı lobiye indirmenize yardımcı olalım mı? telefonu ile öğrendiğimiz bir şaşkınlıkla oteli birazdan terk ediyoruz :)

Özetle nırmal bir tatil oteli olabilir yiyecekler gayet güzel ancak balayı oteli konsepti ve konforu malesef yok yakınından bile geçenez. Balayı için asla tercih etmeyin. Ets de yayınlanan puanlamalara da inanmayın :)


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Voyage Belek Belek

eski adı: Club Voyage Belek Select

Şikayet Et