Ana Sayfa İletişim

Tat Beach Golf Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tat Beach Golf Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tat Beach Golf Hotel Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Kötü
Fiyatların düşüklüğü nedeni ile olsa gerek özensiz bir otel . Çalışanlar ile göz teması kurmanız neredeyse imkansız.Yemekler kötü , odalar fena değil sahili ve güneşlenme alanı geniş . bir daga asla gitmeyi düşüneceğim bir otel değil


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumacenteye ücreti peşin ödediğim halde aralarındaki anlaşmazlık yüzünden otele 3 saat bekledikten sonra check-in yapabildik. Odalar fena değil, klima sürekli çalışıyor. Yemekler orta halli, et olarak tavuk ve hindi ile geçiştiriyorlar.Animasyon ekibi süper.Plaj havlusu zor bulunuyor. Tadilat olduğu için otelin yarısı boştu, o yüzden restoran, plaj ve havuzda sıkıntı yoktu ama tam kapasitede iken bu otelde kalınmaz.son gün öğlen yemeği vermemek için özel çaba göstermeleri yakışık almıyor. verdiğim parayla veya biraz daha fazlasıyla çok daha iyi otellerde kalabilirdik, bir kez daha gelmem.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Tat Beach Golf Hotel Belek

Şikayet Et