Ana Sayfa İletişim

Otium Hotel Sun Zeynep Lux Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Otium Hotel Sun Zeynep Lux hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Otium Hotel Sun Zeynep Lux Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

MUHTEŞEMDİ.....
Uzun zamandır yaptığım en güzel tatildi. Personel çok kaliteli, saygılı, seviyeli ve cana yakındı. Yemeklere gelince o kadar çok çeşit vardı ki ve o kadar tazelerdi ki..Gittiğim tüm tatillerde havuza hiç girmez özellikle denizi tercih ederdim. FAKAT BURDA BU KURALI BOZARAK HAVUZDAN HİÇ ÇIKMADIM. Otel tertemiz ve insan kendini evinde gibi hissediyor. Güvenlik son derece titiz davranıyor. Personel sizi kapıdan girdiğiniz an sahipleniyor sanki misafirlikte, yıllardır tanıdığınız insanlarla birlikte tatil yapıyorsunuz hissi uyandırıyor. Muhteşem konseptin, Muhteşem personelin, Muhteşem organizasyonların, Muhteşem Yemeklerin, Muhteşem MANZARAN, Muhteşem havuzların için bize bu kadar güzel tatil yaşattırdığın için sonsuz teşekkürler SUN ZEYNEP!!!!!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummuhteşemdi....
yıllardır yaptığım en güzel tatildi. ailece çok eğlendik. Özellikle personel kalitesi, saygılı, seviyeli ve cana yakındı. ilk defa böyle bir kadroyla karşılaştık. Tebrik ederim. Yiyeceklere gelince o kadar çok çeşit vardı ki ve de çok tazeydi. Aynı yemeği görmek pek mümkün olmadı. Gittiğim tüm otellerde havuzlarını hiç kullanmaz denize girerdim. Bu tatailimde ise havuzdan hiç çıkmadım.
Muhteşem manzaran, muhteşem konseptin, muhteşem organizasyonların, muhteşem personelin, muhteşem yemeklerin için ve bizi cennette hissettirdiğin için sana SONSUZ teşekkür ederim SUN ZEYNEP!!!!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharikaydı
otele girdiğimden itibaren çok memenun kaldık otelde.tek tesetürlü olmama rağmen çok eğlendik.otelin çalışanlarına yönetime çok çok teşekkür ederim. böyle çalışkan bir ekip görmedim.karınca gibi çalışıyorlar.akşam dağıtılan her yeri sabah eskisi gibi buluyorduk.süper yemekler süper bir otel.herkese hiç düşünmeden gitmelerini tavsiye ederim.bizim turun azizliğine uğrayıp bu otele tesadüfen gitmiştik ama iyiki bu otele gitmişiz.çoooook eğlendik ve beğendik.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi
önerilebilir. gittiğiniz zaman pişman olmazsınız. personel iyidir. denizde duba yok. gerçi çoğunda yok. yemekler idare eder. rahat bir ortam var.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumyav biz buraya seminere gideceğiz ama yukarıdakileri okuyunca bi garip oldum hani


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrençç
lütfen kimse gitmesin pişman olursunuz bu otelden daha güzelleri var gerçekten çok kötü yaa


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsikayetçi değil çinkocu yum çati tenekecisiyim belki birgün bende size lazım olurum otelinizin çok işlerini yaptım saygılarımla mehmet çamlı 05333076642 antalya


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
daha döneli bir kaç saat oldu ama bir sinirle döndüğüm için yazmaya başladım.yazdıklarımı resepsiyonda yada barda görevli olabilecek herkese de ilettım ama benı çok umursadıklarını sanmıyorum.zaten ortalıkta sadece hizmet elemanları olduğu içinhani şikayetlerimi müdür konumunda kimseye anlatamadım.klimalrın kapatıldığı ,insanların kanter içinde uyanmasına sebep olan,yahutta yemek sonrası lobi barda içmek istediğiniz çayı terlediğiniz için yarıda bırakıp kalktığınız bir otel görmek istersenız tavsiye edilir..artık apartman sitelerinde burdaki havuzdan daha buyuk daha hijyen havuzlar yapıyolar.hadi havuz kucuk bari gölge alanlar yaratın ,insanlar 40 derece sıcakta kaynama noktasına ulaşmasınlar.öğlen yemek yıyceksiniz eğer, servis başlamadan saat 11 civarı masa tutucaksınız.işinize gelirse:)barda sırada bekliyceksiniz en yoğun saate bile tek bilmediniz ikinci bir eleman bulurnuyor çünkü..lobi barda ikinciside yok tedbirli olun yoğun saatlerde birşey içmek istemeyın.animatörler sadece komıklık olsun diye size( bugun cok sinirlisiniz galiba suratınıza bakılmıyoo) gibi sözler edebilirler bilmem buna cevap vermek istermısınız?inanılmaz eskimiş havlular için saat 17-19 arası değişim şartı koymuşlar .olabilir her işletmenın şartlrı vardır amaa buna uyacaksınız.saay 17 de havlıu nun başına gidip 45 dakika müşteriyı bekletmıyceksiniz yada 19 a doğru denızden cıkmış kişiye havlu kalmadı yarın artık demiyceksiniz.hatta 2. gün de değiştiremediğim havlu için resepsiyona gittiğimde önüme iki havlu atıp kapa çenenı al da sus tavrı hiçç yapmıycaksınız..hatanıın zaten en büyüğü türk müşteriyı ,bizim ödediğimiz rakamın üçte birine gelen turıste tercih etmek..o gelenler ülkelerinde herşey dahil diye birşey mı bıliyolar ,onlar verdikleri paraya zaten karşılığını çıoktan alıyolar.ama kendi ülkemde verdiğim paranın karşılığını hizmet vede saygı olarak almak istiyorum ..bununda cok büyük bir istek olduğunu düşünmüyorum...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Otium Hotel Sun Zeynep Lux Belek

Şikayet Et