Ana Sayfa İletişim

Gloria Serenity Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gloria Serenity Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gloria Serenity Resort Hotel Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Orta
Otel ve imkanları çok güzel fakat personel Gloria kalitesine yakışmayacak kadar çok kötü. Personel çok lakayt yabancı turistten bahşiş alabilmek için her şeyi yapıyor. Birde yaptığı işten bıkmış akşam olsada eve gitsem suratıyla çalışan ayrı bir ekip varki kendinizi size fazlalık gibi hissettiriyor. Balık baştan kokar lafı tam bu otelin personeli için, ortada dolaşan tipinden giyiminden rahatsız olduğum bar fedaisi kılıklı bir adamın otel genel müdürü olduğunu öğrenince bütün bu olanlara artık şaşırmamaya başkadım.
Ama personel dışında yemekler ve temizlik çöl ama çok iyi idi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Gloria Serenity Resort Hotel Belek

Şikayet Et