Ana Sayfa İletişim

Pine Beach Club Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pine Beach Club hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pine Beach Club Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

berbat
evet malesef ben diğer yorum yazanlar gibi iyi şeyler yazamayacağım.hayatımın en kötü tatiliydi.otele ilk girdiğinizde ilgisiz bir personelle karşılaşıyosunuz yada işini bilmeyen kişilerle...ilk gün pek birşey anlamadığımız için herşey iyi gözüküyodu ertesi gün olaylar başladı ve sonu gelmedi.yemekler çok kötü hayatım boyunca bu kadar çok tavuk yediğimi hatırlamıyorum zaten bir süre sonra yemek yiyememeye başlıyosunuz o kadar kötü ki hala kendimize gelemedik çoğul konuşuyorum çünkü tam 21 kişiydik ve hepimizin miğde sorunu yaşadığımızı söyleyebilirim.o kadar çok olumsuzluklar var ki havuz başı barları rezalet başlangıç ve bitiş saatini hala anlayamadığım snack bar rezaleti restoranlarda alınan 2 eurolar rezervazyon yaptırmak istediğinizde hakkınız 1 kereydi onu da kullandınız cevapları daha da kötüsü çıkış yaptığınızda öğrendiğimiz hakkınız sınırsızdı neden restoranları kullanmadınız yanıtı yani anlayacağınız paranızla rezil olabileceğiniz saygısız personel topluluğuyla yaşayacağınız birde üstüne aç kalabileceğiniz bir otel arıyorsanız eğer şiddetle tavsiye ederim.(bir iyi yanı var o da yeşil bir yer )


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoldukça iyi
İki defa bu tesisin club odalarında kaldım.Ortam olarak çok hoş bir doğası var.Denizi ve plajı güzel.Yemekleri temiz özenli ve lezzetli, yemek ortamı keyifli.Gündüz Anımasyonlarıyla pek ılgım yoktu ama gece show ve anımasyonları renklı ve kalıteli idi.Odalar eskımıs ve konforsuz,ama geniş ve ferah.İnşallah yenilenmiştir.Barları özellikle gece keyifli sevdik gerçekten.Personel bildiğiniz Herşey dahil personeli.Ama yöneticiler samimi ve ilgili.Turist profili senelere göre değişiyor sanırım ilk gittiğimde italyanlar vardı, sonrakinde ruslar.Aradan geçen zaman içerisinde yenilenmişse gerçekten sevimli ve doyurucu bir tesis..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumWe've just arrived back from a week's stay at the Maritim Pine Beach Resort and definately glad that we made the right choice staying there.

We were more than impressed with the decor of the resort, the rooms were immaculate everything was spotless and inside the resort I would'nt know where to start. Imagine watching one of those old movies where they have butlers that takes your luggage to your rooms, they did exactly that but because we were all inclusive we each had been provided with white bands.. which is another story!

On arrival we were not really pleased with the weather but as the days went on it just got better and better. At one point the temperature was at 29 degrees and often we found ourselves getting burnt.

As for the service, firstly the choice is amazing in terms of food and drinks. There was breakfast which had a huge variety of breads, pancakes, fruits, eggs etc then followed by a mid morning break from 11-12 followed by a lunch from 1230-1400 and then late afternoon at 4pm coffee and cake. The main dinner started at 7pm but the choice was unbelievable..I often found myself going up to the buffet more than twice. Items such as filled pitta breads, steak, spaghetti, grilled chicken, gratins etc and their cakes are out of this world...they would definately give your local bakers a run for their money! During our stay, we were informed by the resort that we were entitled to one free a la carte meal which consisted of 5 courses and you had the choice of Turkish or Italient..absolutely amazing!

Within the complex we had the NYX bar, Terrace Cafe, the Piano Lounge a couple of others and the nightclub called Trends. As there was only myself, my mum and my sister we often found ourselves heading to the piano bar for wine and a chill out whilst the other holiday makers were clubbing it. Our intention was to have a very chilled holiday.

As far as entertainment was concerned, I have to say wasn't very much, however as we had aimed for a quiet relaxing week we didn't tend to bother too much about that but I could'nt commend the animation staff enough. They were extremely friendly, and always greeted you with a smile and a hello. Most evenings they would sit at your dinner table and make friendly conversations. As this was a new programme they were starting they had a number of shows such as Karaoke, Breakdancing, Kids shows, bingo etc. Put it this way, if you are planning a relaxing quiet holiday then this may not be for you.

The only downside I would say is the location, mainly because it isn't as busy as other places in Turkey such as Marmaris and Bodrum. Belek is slightly underrated and doesn't cater much for tourists, however you will find that the choice of 5 star resorts within that area are out of this world. The local market was a 15 minute ride in the local tractor (yes a tractor) which costed 1 lira there and back.

Overall, I would definately recommend this resort to all those people wanting to have a care-free relaxing break with not too much hussle and bustle. It's ideal for those families who have small children as the animation have lots on to entertain them.

I am already looking to book again with this hotel, it was fantastic!%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Pine Beach Club Belek

Şikayet Et