Ana Sayfa İletişim

Bodrum OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Bodrum otellerini görmek için tıklayın!


Bodrum bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Magnific Hotel
Bölge: Bodrum

Şikayetleri okuyunca baya afalandım. Yorumları göz gezdirdiğimde haksız olduğunu düşünüyorum. Kaldığım dönem boyunca hiç bir aksilik yaşamadım. Yemekleri ve içecekleri ödediğim ücrete değer. En ufak şeyde kafama takmayan tiplerdenim. Ödemediğim para belli. Daha ötesi ne olacak ki? Tamam otel merkeze yakınlığından dışardan müzik gürültüsü var. İçim rahat olmadı olumsuz yorumlara cevap etme gereği duymak zorunda kaldım. Abartı buldum.
Otel: Hotel Mavi Kumsal
Bölge: Bodrum

Otelin rezervasyon ofisiyle Rez yaptırdık özellikle merdivensiz Clüp odası istemiştik dalga geçer gibi asansörsüz merdivenli 4. Katta iki kişilik oda verdiler. Rezervasyonumuz 3 kişilikti bu arada o kadar küçük bir oda ki üçüncü yatak koyacak yer yok.. Resepsiyon göre valisi bu akşam idare edin yarın başka bir yere alırız dedi ama odada 15 yaşındaki kızımıza yatacak yer yok. Kesinlikle kalamayacağımızı söyleyince aşağıdaki lağım kokulu pislik içinde bir karış tozlu temizlik yapılmamış gene iki kişilik odaya geçirdiler bu arada saat 16.00 oldu aç susuz uykusuz.ek yatak getirdiler bozuk. Bir gece lağım kokusu ile yattık. Ertesi gün burada kalamıycaz odanın kirini tozunu fotosunu çektik resepsiyona gösterdik sonunda üç kişilik odaya geçebildik. Fakat beş gün boyunca oda hiç temizlenmedi hiç çarşaf değişmedi sadece çöpleri alıyorlar. Temizlik hijyen sıfır.. Heryer toz içinde..denize Sahili yok halk plajından giriyorsun. En güzel yamıKonumu şehre yakın. Restoran müdürü çok ilgili o yardımcı oldu zaten ona teşekkür ediyorum ancak..Kahvaltı iyiydi akşam yemekleri çok zayıf.. Odadan ayrılırken belboy çağırdık gelmedi mesela bütün bavulları biz yüklendik.. Asla bir daha kalmam asla tavsiye etmem..
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

Temizlik diye birşey yok, odalar kokuyor,havlular yer bezi gibi,yemekler çok kötü,masalar ,bardaklar çok kirli,bu da yetmezmiş gibi üst katı temizleyen görevli bir kova suyu boşalınca,çamurlu sular bizim balkondaki çamaşırlarımızın üzerine geldi.hemen oteli terk ettik.ETS Tur bu otelle çalışmayı bırakmalı,otelin spa bölümü kapalı,nedenini sorduğumda kavga çıktığını,silahlar çekildiğini otel çalışanları anlattı.Mutfakta hijyen diye bişey yok.Hastaneye gittik.
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

Otelin odaları çok eski,lavabomuz dışarıdaydı şaka gibi.oda değişikliği istedik,hemen yardımcı oldular.4 günlük tatilimizin 2 günü hastanede ve odamızda geçti,3 yaşındaki çocuğum haytında ilk defa serum yedi 10 güne yakın ikimiz antibiyotik kullandık.yediğimiz yada içtiğimiz bir şeyden dolayı mikrobiyal enfeksiyon kapmışız.otelde dr zaten yerinde yok,sadece bir hemşire var ve yaptığı tek şey hastaneye yönlendirmek.acıbademe gittik hastabakıcısından hemşiresine herkes kendini tatilde zannediyor.tam anlamıyla fiyasko.para iadesinin olmayacağını ancak seneye gelirsek güzel imkanlar sağlayacaklarını söylediler.zaten bir daha gelmeyi düşünmüyordum ancak sorun etmedim,yol boyunca kızım kustuğu için çok sinirlenip, çok arayıp şikayet etmemden dolayı paramın yarısını iade ettiler.voyage tatili deyince aklıma kızımla aynı sedyede ikimizde serumlu şekilde yattığımız ve bizim şikayetlerimizi bilip sorumluluğu üzerine almamak için çabalayan,hastanedeyken nasıl oldunuz diye bir telefonu çok gören voyage geliyor.asla yakınlarından bile geçmem
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

ETS tur önerisi ile gittik 4 gece blokajı tesise ait oda diye 3100 ₺ indirimli fiyattan 2 yetişkin 1 çoçuk hotele gittik 5 yıldızlı ultra fiyat sadece hangi odalar boş ise size onlardan verilecek denildiğinde tamam o zaman 4 gece olucak oda düzgün olsun dedik resepsiyon görevlisine tamam deniz manzarası o zaman size dedi meğerse deniz manzara normal fiyat olup indirimden çıkıyormuş biz aynı fiyata indirimli olarak 4 gece konaklama yerine 3 gece konaklama kayıt etmişler ama bize söyleme gereği duymamışlar 3 gün denizin ortasında telefon geldi resepsiyon arıyor hadi çıkış yapın diye biz şok olduk 1 günümüz vardı diye 2 saat resepsiyona laf anlattıktan sonra ekstra 800 ₺ havale yaptık 1 yetişkin 1 çoçuk için çünkü eşimin acil işi çıkıp 2. Gün gündüz dönmek zorunda kaldı çoçuğumla resepsiyona rezillik yaşadım.Oda temizliği çok kötü odalarda hijyen hiç yoktu çarşafları değiştirin diye belirtmemize rağmen hiç değişim olmadı artık nevresim çarşafını çıkarıp kendim çarşaf gibi kullandım banyo kabını yok sadece 3/1 kısım kapanıyor duş yapınca banyo su içinde kalıyor klima bozuktu çalışmıyordu hotel servis görevlileri kışında hizmet verdimiz için tamirat ve tadilatlarımız yapılmadı bu sene denildi. Yemek çeşitliği ve alakartlar balık restoran ve garsonların ilgileri beğendim teras ve bulvar bar barmenleri çok ilgili ve alakalıydılar standart yabancı içki seçeneği vardı belli başlı bilindik içkiler hazırlıyorlar ama ellerindeki sınırlı malzeme ve kalitesi düşük içkilerle çok iyi margarita yapıyorlardı genel alan temizliği var oda temiliği yoktu gündüz animasyon dart ve su jimnastiği oda deniz gece farklı etkinlikle vardı onlar gayet başarılıydı özellikle Cumartesi günü gösteri yapan afrikalı danslı gurubu ama sahil barı çok kötü alkolsüz içeçekler sadece otomatlardan alınıyor su dahil ve oradaki su kokuyor ekstra şişe su istiyorsun sahil bar vermiyor çıkış yaparken defalarca odaya geldiler hadi boşaldın diye 11-12:30 arası benim tek çoçuklu kadın olduğum halde bellboy gönderip bavullarımı aldırmadılar rambo gibi bir sürü çantayı zor getirdim resepsiyona halkla ilişkiler sıfır çoçuklu ailelerin gideceği hotel değil daha çok detayları önemsemeyen bol bol bar hizmeti isteyen ve dans edicek insanları göre restoranlar ve bulvar ve teras barı hariç hiç memnun kalmadım 3.900 ₺ 4 gece tatil boyunca sadece iyi ızgara,sebze ve margarita hizmeti aldık
Otel: Kefaluka Resort Hotel
Bölge: Bodrum

Rezervasyon terbiyesizliği
Otelde, yemek eğlence tam puan alır ancak bu seferki gidişimizde standart odası kıvamındaki aile odasının rutubet kokusunun reziligi televizyonun telefonun bozukluğunun rezilliği bıldırım yapıp geri dönüş yapmamalarımı!
En en kötüsü ise rezervasyon mail attıkları ücretin 1500 TL üstünde ödeme almalarımı!
Zahmet edip kalkıp danışmaya gelmemeleri de AP ayrı bir terbiyesizlikti zaten. Odadaki bu kadar sorunu yasarken gıkları çıkmayan ekibin konu ödeme Olduğunda yağ gibi üste çıkmaları da cabası... Bence rezervasyon grubunuzu başka lülem Hanım olmak üzere yenilemeniz size fayda sağlayacaktır. Yoksa bizim gibi yıllardır gelen müşterileriniz bir daha gelmeyecek...
Otel: LATANYA BEACH RESORT
Bölge: Bodrum

Arkadaslar otelin konimu guzel deniz guzel biraz cakilli fakat eylebce yokk yemek cok lezzet yokk otel latanya bodrumdan bahsediyo
Otel: LATANYA BEACH RESORT
Bölge: Bodrum

Otel konum guzel deniz gulel fakat eylence sifir yemekler cok lezzet yokkk 60 yas uzeri idealll
Otel: Camelot Boutique Hotel
Bölge: Bodrum

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren problemler başlıyor. İlk olarak otelin girişinde sizleri koca koca çöpler karşılıyor. Zaten otelde çöplerden başka karşılayan da yok. Size hoşgeldin diyen, valizlerinizi taşıyan yok. Biz annem babam kardeşim ve ben gittik, şubat ayında erken rezervasyon yaptırdık, otele girdik ve boş odanın olmadığını söyleyerek 1 gün ailemle aynı odada kaldık tabi o odaya yerleşene kadar çektiğimiz problemleri siz düşünün.

Diğer gün ayrıldığımızda rezerve ettiğimiz odadan farklı bir yere vererek çamaşır makinelerinin bulunduğu odanın yanına verdiler 5 gün sesten uyumak mümkün değil (bu çektiğimiz sıkıntı için özür anlamında localardan birini ücretsiz verdiler fakat bahşettiler sözleriyle sağ olsunlar) . Otelde temizlik görevlisinden tutunda müdürüne kadar iş ahlakı yok fakat restoranda çalışan Ateş ve Mustafa bey ayrıca Önder beyi ayrı tutarak söylüyorum. Bunların dışında odalar kötü. Odaya girdiğimizde kullanılmış sabunlar, dolu çöp kutuları pis havlular ayrıca odayı da temizlemiyorlar 6 gün kaldık ve sadece 1 gün yatağımız toplanmıştı ve odaya çöp kutusu istememe rağmen gelmedi.

Sanırsınız siz onlara hizmet etmek için oraya gittiniz. Otelin konumu, otel o kadar güzel ki ama hizmet, saygı, temizlik, güler yüz sıfır sıfır sıfır. Birkaç gün sonra anladık ki bu problemleri sadece biz yaşamamışız herkes o kadar yorulmuş ki bir şeyleri şikayet etmekten sırf tatil mahvolmasın diye susuyorduk. Daha neler neler, otelin baştan ayağa bir disipline ihtiyacı var!

Bu konu dışında Ankara Kentpark şubesindeki Tatil.com çalışanlarını da ayrı olarak şikayet edeceğim ilgilenmeyip geçiştirdikleri için. Oteli ayarlarken kırk takla atıyorlar problem olunca hiçbiri yok!
Otel: Bitez Kassandra Hotel
Bölge: Bodrum

Cok berbat hijyen sifir barmennnn cok pis calisanlarin kiyafetleri pislik icinde hele BARMEN elleriiii tirnaklari pislik icinde birde bardaklariiii dudak kismindan tutuyor kilolu olan BARMEN diyeeeriii temizdiiii elleri ama yinede bence eldiven kulllanilmaliiii oda lar böcek karinca sinek hersey var klima bi calisiyor bi calismiyor yemek cesidiii az meze olarak hic cesit Yok kahvaltiiiii dahadaaa better peynirlerrr eksimisss ve 3 cesit peynirrr var yemeklerin Üstü hep acik hijyennn Yok deniziiii balcikkkk dolu ve tuvalet gideri var denizinnnn dibinde okadar yani nereyeee veriyorlarsaaa artik cok pismanimmm iyikiii ege turu yapmakkk icin 3 gün rezarvasyon yaptirmistik yazik paraya
Otel: Hotel Elite
Bölge: Bodrum

Elite otel yalıkavak adı gibi elite sandık tanıdık vasıtasıyla oteli arayarak direk otelden 3400 TL ye indirimli satın aldık fakat oteldeki diğer ailelerle konuşmamıza istinaden bizden 1000 TL fazla ödeme alındığını öğrendik ayrıca otelde temizlik ,hijyen neredeyse yok gibi odalar çok pis ,çarşaflar lekeli ,yemekleri çok kötü tabakların üstünde fanus yok sinek dolu içerisinde 2 defa kıl ve sinek çıktı garsonlarla iletişim kurulmuyor kesinlikle garson değiller eminim . Plajı yok ,etkinlik havuzda müzik dahil yok Barlardaki rakı,vodka meyve suları adını bilmediğimiz markalar ve su gibi. Açıkcası sakın konumuna adına takılmayın çadır kurup içerisinde yatsanız daha memnun kalırsınız. Otele tepkimden dolayı bu şekilde yazmadım . Belirttiğim her şey doğrudur. Bizden sonraki kalmayı düşünen kişilere bildiriyorum. Otel memnuniyeti ve durumumuz için hiçbir yetkili ve muhattap yok zorla Otel yetkilisi Ahmet Bey?i aradık ulaştık durumu anlattık sadece savunmaya geçip hep bahane buldu ve hiç ilgilenmediler zaten diğer müşterilerde şikayetçi ama iptal ve iade alamıyoruz eğer bizim ödeme farkımızda karşılanmaz ise Turizm Bakanlığı ,Bodrum Belediyesi ,Türsab ve tüm kurum ve kuruluşlara bildirimde bulunacağım.
Otel: Anıl Hotel
Bölge: Bodrum

2019 temmuzunda konakladık.4 gece 5 gün yer ayırtmıştık.İnternetten başvuru yaptık.4.gece 2 gün daha uzattık!
Resepsiyonda çok iyi karşılandık, odamız tertemizdi.. Çalışanları güler yüzlü ve aşırı cana yakındı.Personel şefi Musa bey çok ilgiliydi.Barmen Oğuzhan için bile gözünüz kapalı gidebilirsiniz.. Yemekler tekrar etsede fiyat/performans açısından harika bir otel.
Otel: Kadıkale Resort
Bölge: Bodrum

Oda kokuyor . Kılima tarihi eser ve kokuyor . Banyoda kocaman rutubet lekeleri . Fayans araları siyah . Küvet de lekeler var . Bazı odalarda balkon bile demeye bin şait lazım . Odanızın kapısını açıyorsunuz karşınızda araba . Lobide yemek alma yerinde ve testorant da kılima yok . Yemek alırken kan ter içinde kalıyorsunuz . Dışarıda yemek yemek yasak . Havuzların etrafında lekeler var . Denize inen merdivenlerin hepsi sallanıyor ve merdivenlerin hepsi yosunlu o yüzden ayanız kayıyor . Yemek çeşitleri çok ama yarısı bayat ve kokmuş 🤢 Otelin sahipleri her gün bar ın yanındaki ağacın altında oturuyolar o masa onlara özel ve kimsenin oturmasına izin yok .
Başka bir misafirden duyduğum : kadıncağaz elini yıkarken lavoba yere düşüyor . Otelin heryerinde kediler geziyor . Otelde akşam yemeğinden sonra yapıcak hiç birşey yok o yüzden biz hep dışarı çıktık .
Animasyonlar gösteri yapıyorlar ama çok ucuz ve kalitesiz . Hiç bir kostüm hiç bir dekor yok . Bu otel diğil 5 yıldız 4 yıldız bile olamaz .
Bu otelde tek beğendiğim nokta Denizi . Denizi çok güzeldi .
Gözleme yapan bayan çok iyiydi ve gözlemeleri harikaydı .
Snacks bölümündeki çalışanlarda çok iyiydi .
Otel: Club Cactus Fleur Beach
Bölge: Bodrum

Cactus Charme konakladık ancak Fleur Beach restaurant ve beach kullandık.Bu yüzden herşey harikaydı.Yemekler çok lezzetli ve boldu,denizi harika şezlong sıkıntısı yok.Restaurant müdürü Osman DEMİRCAN harika bir adam!Zayıf yönleri ise;Charme odaları +1 çocukta olunca çok küçük ayrıca Fleur animasyon ekibi çok zayıf..Tüm bunlara rağmen tekrar gelinirmi fiyat ve memnuniyet bakılırsa kesinlikle EVET...
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

Goddes of Bodrum isis otele şubat ayında 31.08.2019-07.09.2019 tarihleri için erken rezervasyon yaptırdım. Daha sonra doğal ve yasal hakkım olarak tatilcilerin yorumlarını araştırarak otel durumunu öğrenmeye çalıştım. Yazılan yorumlar çok fazla olumsuzdu. ETS sayfasında yorum kısmında herhangi bir bilgi olmadığı için. ETS ye aylar öncesinden otelle ilgi tereddüdüm olduğunu söylediğimde inanın sorun yaşamazsınız efendim dedi. Şuan tatilime 13 kala hakaret içermeyen yorum yaptığım için otele girişim iptal edilmiş. ETS Tur da hiçbir şey yapamayacağını söylüyor. Yorumu yazalı aylar olmuş suan iptal etmesi mağdur etmek amaçlı ve kasıtlıdır. şu anki sezon fiyatı aldığım fiyatın 2 katıdır. goddes of Bodrum isis otel ve ETS Tur tarafından mağdur edildim.KENDİ REZİLLİKLERİNİ ÖRMEK İÇİN ÖNCE ENGELLERLER SONRADA REZERVASYONU İPTAL EDERLER ASLA GÜVENİP GİTMEYİN .BİR İŞLETME İYİSİ VE KÖTÜSÜYLE HERŞEY AÇIK OLMALI
Otel: LATANYA BEACH RESORT
Bölge: Bodrum

Otel denmez oraya hastalık yuvası . İdrar yolları enfeksiyonumuz ailece devam ediyor . Hijyen kesinlikle yok . Yemek yemek cesaret istiyor . Odalar karanlık ve havasız . Gece uyumak ne mümkün . Banyoda havalandırmadan gelen o ağır kokuyu tarif edemem . Duşa kabin su sızdırıyor . Havlu yatak temizliği çok vasat . Yastıktan gelen koku unutulmaz . Bu otele harcanan her kuruş sokağa atılmış sayılır . Bayramımız çok kötü geçti . Bu uyarıları lütfen dikkate alın . Hasta olursunuz çok kötü çok .
Otel: Mivara Luxury Resort SPA
Bölge: Bodrum

Geçen sene kurban bayramında gelmiştim çok beğenerek kaldım personel herkes mükemmeldi bu yıl Ramazan bayramında geldiğimde geçen yıl ki ekip değişmişdi kurban bayramı içim geldim şu an otel de 7 günlük rezervasyon yerine 6 gün yapmışlar 7 günlük para ödediğim halde beni başka oda almaya kalktılar hayatımda böyle bi terbiyesiz seviyesiz resepsiyon görevlileri görmedim.sabah kahvaltıya indiğimizde masa yok garım saat ayakta bekliyoruz plaja gittiğimizde şezlonglar tanıdıkları otel misafirleri için rezervasyon yapılmış iki saat şezlong bekliyoruz mutfakları çok zayıf yeni gelen ekip müdürler bu gidişle mükemmel olan oteli batırılalar saat şu an 15:00 geliyor hala odam hazır değil bayram tatilim burnumdan geldi o ekip olduğu müddetçe bir daha gelmem bu otele mahvettiler tatilimi.
Otel: Family Belvedere - Bodrum Yalıkavak
Bölge: Bodrum

Bodrum Yalıkavak bölgesini bilenler bilir. Bodrum un en nezih yerlerinden birisidir. Yalıkavak ta pansiyonların oda kahvaltı 1 kişi 200-250 TL aralığında olduğu bir yerde Family Belvedere Otel de herşey dahil sisteminde bütçemize uygun tatil yaptık. Yorumlara bakıyorum da insanlarımız ödedikleri para karşılığında çok mükemmel şeyler arıyorlar. Otel konum olarak çok iyi bir yerde. Yetkililer be personeller misafirlere karşı çok ilgili ve güleryüzlüler. Ben ve ailem 2007 yılından beri bu otele gelmekteyiz. İlk geldiğimizde yüksek beklenti içine biz de düşmüştük ancak Yalıkavak bölgesine gelmeden önce bölge ve kalınacak yerleri bir araşıtırısanız gerçekten de pahalı Yalıkavak. Herşey dahil sisteminde çalışan Family Belvedere dışında bölge de 2 otel daha var. Fiyatları ise 3-5 kat daha fazla. Onun için sizlere tavsiyem verdiğiniz para karşılığında yüksek beklentilere kapılmayın. Tatil yemek yemekten ibaret değil. Dinlenin eğlenin boş şeylere kafa takmayın. Sene ye görüşmek üzere Family Belvedere Hotel.
Otel: Hotel Mavi Kumsal
Bölge: Bodrum

Daha önceden Bodrum Mavi kumsal oteli hakkında ilgisizlik alakasızlık can güvenliği sorunlu bir şikayet yazmıştım. Sonrasında annemin cüzdanını odada kasada unuttuğumuzu fark ettik. Oteli aramamıza rağmen ilgilenmediler. 8 kere konuştuk telefonda odaya baktıracağız dediler. Odadaki müsait değil dediler. Odadaki uyuyor dediler. Odadaki yok dediler. Bu özel bir durum uyuyorsa uyandırmak yoksa otele girişte alınan cep telefonu numarasından aramak ve çok kalabalık olmayan bu otelde havuzda veya denizde bulmak ya da akşam yemeğinde herkese oda numarası soruluyor orada odadaki kişileri bulmak ve cüzdanı sormak bu kadar zor olmasa gerek. Biz odamızı kilitleyip çıkmıştık. Kimseyi suçlamak istemiyoruz ancak bizden sonra odaya temizlik görevlisi ve yeni müşteri giriyor. Kasa tepede ulaşılması zor bir yerdeydi ve biz cüzdanı en arkaya doğru koyuyorduk yani temizlikçi göremeyip alıp teslim edememiş olabilir. Bizden sonra gelen müşteriyi de suçlamak istemiyoruz ama otelin bu ilgisizliği bizi artık çok rahatsız etti. Akşama kadar onlar ilgilenene kadar bulunacağı da varsa cüzdanın kaybolmuştır zaten. Oteli arıyorsunuz sorumlu kimseyi bile bağlayamıyorlar. Biz haram ediyoruz. Can ve mal güvenliğinizi düşünüyorsanız bu otele gitmeyin. Can güvenliği için turizm bakanlığına şikayet etmiştim şimdi de mal güvenliği için edeceğim.
Otel: Hotel Mavi Kumsal
Bölge: Bodrum

Otele yazdığım maili aynen sizinle paylaşmak isterim. ?Merhabalar 1-8 ağustos arası yaptığımız tatilde son güne kadar ulaşmanızı beklediğimizden biz size ulaşmadık. Ben eşimle 303 nolu odada annem ve babam ise 402 nolu odada tatile başladık.son güne kadar bir beklentimiz olduğunu düşünmeyin diye de şikayetimizi belirtmedik canımız sıkkın yola çıkmamak için de çıkarken yüz yüze ne de olda ilgilenmeyeceğiniz için konuşmadık . Şuan otelinizden çıktık yoldan yazıyorum. Tatil boyunca yaşadığımız sorunun en büyüğünden başlayarak anlatmak isterim. Babam tatilimizin ikinci gününde sığ sudur atlanmaz gibi bir levha bulunmadığı için atladı ve suyun içindeki kayalar sebebiyle kafasını kayaya çarpmıştı sudan kafasından kanlar akarak çıktı.can kurtaran arkadaş ilgilenmeye çalıştı.ambulans çağırdı. Babamın oturması için sandalyeyi bile başkalarından getirmesini istedi. Hala görevliler ortada yok. Ambulans geldi ambulansın yanaşacağı yer yok ambulanstaki dr bile ya daha ciddi bir vaka olsaydı nasıl yetiştirilecekti bu otelden çıkarılana kadar dedi çünkü araç ulaşımı yerinde beton vardı. Babam yürütülerek çıkarılabildi kafasında kanlar akarak. Sonuç: Sekiz dikiş atıldığı için kendimizi şanslı bulduk. Çünkü boyun kırılması beyin kanaması felç ve ölüm gibi sonuçları olabilirdi. O günden sonra tatilimizin hiçbir keyifi olmadı. Müesseden ne bir müşteri ilişkileri ne bir sorumlusu ne bir müdür nezaketen odayı arayıp geçmiş olsun deme nezaketinde bulunmadı. Nasılsınız ne oldu diye soran olmadı. Müşteriler sordu ama müesseden hiçbir kimse sormadı. İlk geldiğimiz gün klozette ayak izi vardı nasıl temizlendiğini anlayamadık. İlerleyen günlerde odamızda tavanda kertenkele yürüdüğü için lobiye geldik bizi lağım kokulu 529numaralı rezalet bir odaya aldılar. Ertesi gün başka odaya alacaklarını söylediler. Ertesi gün oldu yemekten sonra bakarız dediler. Sonra da gece oldu ne arayan ne soran. Zaten bir gecemiz kaldığı için ve bir daha bavul açma kapamaya yorulduğumuz için üzerine düşmedik. Ancak görevli ilgisizliği bu konuda da kendini gösterdi. Araması,odanız hazır demesi gerekmez miydi. Çıkışta fazla ücretler çıktı. Neyse ki her şeyi yediğimizi içtiğimizi not etmiştik düzelttirebildik. Daha önceki sene gittiğimizde güneşlendiğimiz ve denize girdiğimiz iskele özel bir beache kiralanmış o yüzden denizde ve havuzda yer bulmakta zorlandık insanlar girmediği halde havuz ve deniz kenarında havlu ile yer tutuyorlardı. Pisliği,böceği,lağım kokusu her türlü kötülüğü unutacağız ancak babamın bir levha eksikliği yüzünden ölümden dönüşünü unutmayacağız ve gerekli yasal işlemleri istanbul?a döner dönmez başlatacağız. Bilginize...?


Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz