Ana Sayfa İletişim

Pink Palace Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pink Palace hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pink Palace Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Rezalet
Pink palace hotelde yapmış olduğum konaklama boyunca hiç ama hiç memnun kalmadım. Herşey dahil konseptinde olması sizleri yanlış yönlendirmesin. 3 yıldızlı olan otelin covid ile ilgili herhangi bir önlemi asla bulunmamaktadır. Girişte doldurmamızı istedikleri formda ateşimizin ölçülmüş ve yazılmış olması gerekiyorken asla ölçülmedi. Odalar genel olarak karanlık ve rutubet kokuyor. 3 günde bir kez havlu ve çarşaf değişimi yapabileceklerini söylüyorlar. Eğlence bakımından ortada bulunan havuz dışında başka hiç bir aktivitesi bulunmamaktadır. Yemekler son derece lezzetsiz ve yetersizdir. Yemek saatleri arasında Restauranta gelseniz de yemek kalmayabiliyor. Maxiumum 2 çeşit ana yemek olduğundan, 2 gün üst üste hindi yemek zorunda kaldım. İlk akşam yemeğinde de midem çok rahatsızlandı. Snack bar, kahvaltı vs maalesef aynı kalite ve çeşitlilikteydi. Yemek koyan personel yemek bitmesin diye porsiyonları çok az koyuyor. Ekstra yemek isteyince insanın suratına bakıyorlar. Yemek koyan arkadaşlar ekstra özensizdi. Dinlemiyorlar bile insanı. Anlamadıysa tekrar sormuyor kafasına göre yemek koyuyor. Havuza hiç girmediğim için yorum yapamayacağım ama genel olarak kötü bir otel. Kesinlikle tercih etmenizi önermiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet!
Kesinlikle otele gidilmesini tavsiye etmiyorum otele girdiğimiz anda bizi resepsiyonda karşılayan bayan yüzümüze dahi bakmadı, giriş yaptığımız gün yaklaşık 2 saatlik elektrik ve su kesintisiyle mağdur olduk daha sonra çarşaflarımızın değişmesini istediğimizde 3-4 günde bir değiştiriyoruz cevabını aldık, kahvaltıda peynirlerin üzerinde sinekler uçuşuyordu. Tam anlamıyla rezaletti oteli yatmak haricinde kullanamadık.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
barmenler hariç geri kalan her şeyi çöpe atın gitsin
Kötü şey herşey
Bildiğin herşey
İyi bir şey yok
İnan yok
Barmenler hariç bak o konuda anlaşalım .)


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum5 yıldır bu oteli tercih etmekteyim.Fethiyede tatil yapacaksam bu otelden başkasını tercih etme gereği duymuyorum çünkü daha önce gitiğim tüm konaklamalarda memmun kalmıştım.Gerek personel,gerek konaklama gerekse yemekler fiyatına göre tatmin ediyordu.Fakat bu yıl bu otelde bir hafta önce yaptığım tatil hayal kırıklığı ile sonuçlandı.Tam 5 yıldır tereddütsüz bu oteli tercih etmeme rağmen tutup beni tek kişiyim diye bodrumda alt katta bahçe ile aynı seviyede kapı arasındaki açıklıktan içeri haşere girecek bir odaya koydular.Keşke bununla kalsa birşey demem.Oteldeki iki günüm benim için hiç iyi geçmedi.İlk olarak gecenin saat birinde odada yatarken bir bağrışma çağrışma sesi duydum.Pencereyi açtım ki benim odanın dibinde bahçede çimlerin üstünde iki seksen bir adam yatıyor.Meğer öğrendim ki iki aile arasında mahrem konularla ilgili bir kavga çıkmış.Neyse fazla geçmeden araya girenler kavgayı yatıştırdı.Bu saatten sonra artık uyurum dedim ama nafile bu sefer de saat 2,30 gibi yan odada 2-3 rus alkol alıp gürültü patırdı çıkardıklarını işiterek uyandım.Adamlar balkona geçmiş bağıra çağıra sohbet ediyorlar ve bir tane de uyaran yok.Neredeyse kalkıp gidip arabada yatacaktım.Dışarı çıktığım görünce herhalde utandılar ki ses seda kesildi.Dikkatimi çeken en önemli şey de sabah kalkıp baktım ki bizim bodrum katın koridorunda bir tane güvenlik kamerası yok.Yani birisi bir sebepten biriyle tartışsa ve birisi birisini öldürse otelin haberi olmaz.Çünkü ortada kamera diye birşey yok.Tüm bunlara rağmen bir gün daha konaklasam mı diye düşünüyorum Fakat son gün sabah tuvalete girdiğimde hemen üstteki odanın klozetinden olacak ki üstüme tavandan su aktı.(Otel dökülüyor) Artık tatilin de otelin de diyerek sinirlenip 7 gün rezervasyonum varken iki gün erken otelden çıktım memlekete geldim.Yani demek ki müşterinin sürekli gelip gelmemesi pek umurlarında değil gibi.Tamamen samimi olarak yaşadıklarımı yazdım.Yorum size kalmış.


%30 %30 %40
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Hani derler ya dışı seni içi beni yakar diye..dıştan güzel otel ama bizi ilk gün oda 112 de misafir ettiler..berbat bi oda..duşa kabin yok..klima bozuk.. Çeşmeler çalışmıyor su.. biz bi gece o odada kaldık gece şikayet ettik oda olmayacağı için değiştirmediler 2.gün değiştirdiler hadi neyse dedik fena değildi aksaray Laleli odalarından! Yemek mi berbat sıraya giriyorsun abartmiyorum askeri sisten yemek bitiyo ayakta 20 dk tekrar bitiyo 15 dk yani yemek almanız 35 dk bulabilir bildiğiniz tüp gaz kuyruğu.. 2 gün yemekler iyi idi daha sonrası kötü.. Fethiye'nin güzelliği herşeyi unutturuyor işte o var..


%33 %22 %44
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel dışında iyiydi.
Yemekler iyiydi.Ancak oda temizliği berbat.Çarşaf ve havluları 5 gün boyunca değiştirmediler.Banyolar küçük ve kötü.Kısacası işletme sıfır.Önereceğim bir otel değil


%27 %27 %45
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEvimin rahatlığı gibi teşekkürler
Kesinlikle evimin rahatlığı diyebileceğim bir yer yemrkleri çok lezzetli her sene geliyoruz


%43 %29 %29
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Kesinlikle yorumlara aldanıp gitmeyin.resepsiyon önünde tartışanlarla karşı kalacaksınız.otel eski ve bitik.duşlarda su sorunu,odalarda çarşaf temizliği sıkıntısından tutun aklınıza gelecek herşeyle karşı kalacaksınız.kesinlikle aldanıp gitmeyin


%43 %29 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Pink Palace Fethiye

Ovacik cikisi, Oludeniz Yolu
Uzeri Hisaronu
Fethiye
Turkey

Şikayet Et