Ana Sayfa İletişim

Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler



Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Taciz
Bare Hill ve Cemal adi asagilik yaşına bakmayan arsiz birisi kız arkadaşımla 28 Mayıs gecesi gelip kalmaya başladığımız bu otelde 31 Mayıs tarihinde son buldu otelin sahibi olan yaşına başına bakmayan pis Abaza Cemal kız arkadaşıma tacizde bulundu olay saat 3 civarlarinda oldu . Kız arkadaşımla havuzda guneslenirken kız arkadaşım tuvalete gitmek için odaya çıktı geri gelirken bu asagilik adam kız arkadaşımın kicina 2 saplak atmış ve emreyi uyutup gel ben burda yanlızim demiş. Kız arkadaşım yanıma geldiğinde midem bulanıyor bahanesiyle odaya çıktık orda gerçeği ögrenince beynimden vurulmuşa döndüm apar topar eşyalarımizi topladık ve çıktık çıkarken karşı karşıya geldik ben kendimi tutamadim dedim geldim ben gel yanlız bi yere gidelim diye oğlu ayırdı dedim baban kız arkadaşıma böyle böyle yaptı kız arkadaşım oglundan küçük çıktık otelden dış işleri Bakanlığı Lefkoşa Bakanlığına ve karakola sikayetimiizi yaptık mahkemeye veremedik malesef mahkemeye katilmazsam hicbirsey olmaxmis benimde katılma gibi bi durumum yok Polis kayıtlarına ve siciline geçirebildik olayı sadece polisler de sağolsun bizi temiz güvenilir bi otele yerleştirdi eğer sevgilinizi karınızi kizinizi seviyorsanız uzak durun bu otelden bizim tatilimiz zehir oldu sizinki olmasın....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum



İĞRENÇ
iğrenç ötesi bir otel özellikle CEMAL ÇALUDA adlı kişi o kadar terbiyesiz ki karıma bile (bir bayan olarak ) hakaret ettil sebeb ise odayı temizlik yapın demesi ... nefret ettirdiler . temizlik sıfır.. kişilik sıfır ... insanlık sıfır.. kahvaltı sıfır... 3 gün önceden otelden kaçtık kelimesi abartı olmaz .. kendi paramız ile rezil olduk ..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum



Memnun kaldık
Odalar ferah, balkon ve ücretsiz internet olması cok hoşumuza gitti. Biz direkt deniz ve havuz gören çok geniş bir odada kaldık ki, hayatımızda hiçbir apart otelde bu tür bir odada kalmamıştık. Yüzme havuzu otel kapasitesine göre uygun büyüklükte ama biz genelde plaja girmeyi tercih ettik.Yürüyerek gideceğiniz 2 tane plaje var ve burada bütün gün güneşlenip yüzebilirsiniz.Genel olarak tavsiye ederim. Verdikleri fiyatla kıyaslayınca daha iyi bir hizmet alabileceğimiz bir otel bulabileceğimizi sanmıyorum.Otelde çalışanlar ve sahipleri de müşterilerine cok iyi davranıyor ve güleryüzlü insanlar. Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum



rezillik
otel odaları temiz değil, oteli beğenmeyip erken ayrılınca kalan 2 günlük depositeyide iade etmediler, fiyatlara kahvaltı dahil fiyat vermişlerdi, bize kahvaltı için marketi gösterip buradan alıp yiyebilirsiniz dediler.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum



  Sayfa: 1  

Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia Kıbrıs

Address:
Karaoglanoglu Avenue | West of Kyrenia, Kyrenia 737, Cyprus

Rooms: 28
Info: Relaxing, quiet holiday complex surrounded by beautiful landscaped gardens

Şikayet Et