Ana Sayfa İletişim

The Colony Hotel - A Park Heritage Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer The Colony Hotel - A Park Heritage Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

The Colony Hotel - A Park Heritage Hotel Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

pişman olduk
rezervasyonumuzu 10mayısa kadar yapmıştık 8 mayısta döndük. otel mi geri kalan günlerin parasını iade etmedi yoksa tur şirketimi bilmiyoruz.tur şirketi otelden cıkışınızı yapmamıssınız diyor fakat elimizde döndüğümüz ucak biletimiz dahi var yinede kabul etmediler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

The Colony Hotel - A Park Heritage Hotel Kıbrıs

Ecevit Caddesi Girne - TRNC | Mersin 10, Kyrenia, Cyprus

Şikayet Et