Ana Sayfa İletişim

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bodrum İsis Otel - Hotel Isis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

berbat
bütün bir yıl çalışıp yorulduktan sonra sadece ve sadece 3 gün olan tatilimi malesef bu otelde geçirdim.3 günde tam 7 kere kapıda kaldık kartlı sistem bozuk başka oda yok oda leş personel suratsız .agızlarından kaçırdılar kapı problemi bütün otelde varmış aman arkadaşlar paranızla lezil olmayın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇOK KÖYÜ
16,07,2018 de giriş yaptığım hotelde 5 gece eşimle kaldık iyi personle olarak ödül alması gereken kişiler pastane bölümü esra hanım iskele ye yakın olan bardaki murat bey geri kalan hiç bir şeyden memnun kalmadım hotele ilk girdiğimiz gün elbise askısı yok klima su akıtıyor bunlar 3 üncü günü sonra tamanlandı ve duş alınca odanın ortasına su geliyor odanın kasasını kullanmak için günlük 3 euro para istediler resepsiyonda ücretsiz kasa varmış oda temizlikçileri sabah saat 8 de kapıya geliyor bide akşam saat 17 de kapımızı çalıyorlar temizlik için ve mini bar zaten varla yok arası birşey mini bar dolabı soğutmuyor gündüz saat 14 ve 16.30 personel çok ses yapıyoru ve uykum bölünüyor kimse ilgilenmedi söylememe ramen restoran ve yemekleri orta sınıf ortalık allak bullak ets tur rehberimizde sağolsun sadece gece kulubüne çıkarmaktan başka bir derdin sıkıntın varmı diye gelmiyor.En mutlu olduğum gün hotelden çıkıp kurtulduğum andı lütfen siz siz olun hotel diye bu neydiği belirsiz yeri satın almayın .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT VE KORKUÇ
Merhaba;
otele ilk giriş yaptığımız gün aile odasına yerleştirdiler.Tuvaleti kullanmak istediğimizde sifonun çalışmadığını gördük.Duş almak istedik fakat soğuk su akmıyordu kaynar su akıyordu.resepsiyona konuyu aktarmamıza rağmen sorun malesef çözümlenmedi.
sabah uyandığımda tüm kol ve bacaklarımın şiştiğini,lızardığını sinek ısırığı olduğunu için ağrıyla uyandığım.Müşteri ilişkilerini aradığımızda konu ile ilgili bişey yapamayacaklarını söylediler odanın hijyeni çok kötüydü ve kokuyordu. ateşlendiğim için kendi çabalarımızla hastaneye kaldırıldım ve vücuduma merhemler sürdüler ve serum taktılar. Doktor durumla ilgili rapor verdi. müşteri ilşkilerindeki bayana durumu bildirdiğimizde çirkin bir yüz ifadesi ile olabilir dedi ve geçmiş olsun bile dilemedi. bir sonraki gün akşam odada iken gözlerimize inanamadık ve 5 cm büyüklüğünde bir böceği tavanda gördük ve şok olduk hemen resepsiyonu aradık ve oteli terk ettik
bu kadar kötü bir otel görmedim siz siz olun sakın tercih etmeyin ben sağlığımdan oldum siz olmayın.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat bir otel
Restaurant da temiz bardak ve tabak bulmak imkansız, çalışanların %40 ı Kırgız, %55 i üniversite öğrencisi ve stajyer... ve doğal olarak tecrübesiz ve yavaşlar iş bilmiyorlar, otelin daimi kadrosu yok denecek kadar az, hiç kimse iş bilmiyor... resepsiyondakiler iş bilmiyor ve çok anlaşıyızlar, bir şeyi şikayet ettiyseniz daha sonra resepsiyonu aradığınız da telefonunuzu açmıyorlar.. Allah?a şükür ki ana binadaydı odamız, clup odalarının alt katları böcek dolu ve insanlar o şekilde kaldılar... Berbat bir yerdi hizmet sıfır... İyi olan şeyler animasyondaki Gülcan hnm çok güler yüzlü ve samimi ayrıca pastanedeki hanımefendi çok ilgiliydi... ayrıca denizi gerçekten güzel, ama sadece demiz için bu para verilmez bide ben 2haftakala almıştım çok ama çok yazık oldu parama... Berbat bir otelcilik 3yıldızlı oteller bile daha temiz ve düzgün seviyeli anlayışlı hizmet kalitesi sunuyordur emin olun!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otele girdiğimiz an sorunlar başladı 2 de girmemiz gereken otele saat 4 te girdik ama oda hala hazır değildi hazır dediler gittik oda leş gibi banyonun durumu harabe fön makinası rezervuar duş telefonu çalışmıyor yemekler ise berbat hergün aynı yemekler ve lezzetsiz personel suratsız ve tecrübe sıfır gerçekten yetersiz bakımsız ve gereksiz bir otel ETS yide bu otel seçiminde kesinlikle kınıyorum buraya bir daha gelmem.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtalep
sayın isis otel yetkilileri önce çalışmalarınızda başarılar dilerim,mayıs ayının son haftasında otelinizde tatil için yer ayırtmış bulunmaktayım okuduğum müşteri yorumlarından dolayı tedirginlik yaşamaktayız,yok odalarda fare var yok çatallar çok pis diye paylaşımlarda bulunmuşlar ben yinede size güvenerek istanbuldan tatile geleceğim inşallah memnun kalırız bu kötü yorum yapanların emeğe saygısız insanlar olduğunu görüp paylaşımda bulunurum .
saygılarımla


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi
Pastahane Bölümünde Calisan Erkek
Pesonel Cok Asabi ve Sert mizacli.
Neredeyse Dovecekti. Bu Tip Otellerde
Boyle kisilerin Calismamasi lazim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum7 ekim
Başta ets olmak üzere gün geçtikçe kötüleşen bi firma yolunda ilerlemeye devam etikçe bizler etsli olmaktan vaz geçmek zorunda bırakıcak bundan sonra ets asla gelelim otele rezalet 1 günüm akşam 8 oldu oda problemi yaşıyorum içerisi berbat dolap çalışmıyor kasa calışmıyor personel yetersiz anlıcamız verdiginiz parayla rezil olmak buna denir ayıp hemde cok ayıp isisöi asla bodrum aşıgıyım ama bodrumda geçirdigim en kötü gündü sorumlusu isis teşekürler isis az personel çok iş sorumluların geregini yaparlar işallah


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et