Ana Sayfa İletişim

TT Hotels Bodrum Imperial - imperial otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer TT Hotels Bodrum Imperial - imperial otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

TT Hotels Bodrum Imperial - imperial otel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbat


Berbat otel imperial
2019 Temmuzunda ailecek kaldık ve memnun kalmadık 1- otoparkı yok 2- yemekler berbat pişmemiş bir hafta boyunca hep birbirine benzer tatsız yemekler 3- tatlıları hiç sormayın rezaletti 4- otelin bulunduğu bölge çok esiyordu soğuktan denize çok az girebildik. Maalesef görevlilerden öğrendim ki sürekli esiyormuş paranızla rezil olmayın 5-aksam eğlencesi diye bir şey de yok
  Sayfa: 1  

TT Hotels Bodrum Imperial - imperial otel Bodrum

Şikayet Et