Ana Sayfa İletişim

Side Corolla Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Side Corolla Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Side Corolla Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

BÖYLE BİR OTEL GÖRMEDİM HER YÖNÜYLE HARİKA YANİ YÖNETİMİ EĞLENCE MİNİ BAR LOBİ BARI GARSONLARIN VEDE HİZMETLİLERİN GÜLÜMSEYİCİ BİR YÜZ TAFI HARİKA BİR OTEL BENCE SİZ GİDİN GİTMEYE DENR:::)))))


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇOK HARİKA BİR OTEL HERŞEYİYLE SÜPER TEK KELİMEYLEDE MANYAK GÜZEL BİR OTEL AMA BEN BİR YILDIZ DAHA ALABİLECEK ÖNKOŞULLARDA TEMİNATIDIR..*****YÖNETİMİ HİZMETİ HERŞEYİYLE BİR NUMARA BİR OTEL..FİYATLARA GELİNCE AYLIK HARCADIĞINIZ BİR PARA YANİ ANLAYACAĞINIZ SİZİN BEN BÖYLE BİR OTEL DAHA GÖRMEDİM YANİ 1 NUMARA OTEL:)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et