Ana Sayfa İletişim

Mavruka Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mavruka Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mavruka Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Otel kısmı hariç guzel
Inanılmaz güzel mimarisi ve konumu olmasına rağmen kendini geliştirememiş personelleri tüm tatilinizi mahvedebilir.o kadar ki denetlenme imkanı olmayan bu şahıslar otel 'in bir sahibi varsa kendileri gibi davranıyorlar.kiz arkadaşımıza gerçekten bumu yazmak zor ama deyim yerindeyse eskort muamelesi yapan bu zihniyet otelin tüm iyi yanlarını götürmektedir.kavga etmeden rahat bi tatil için kesinlikle seçilmemeli yada otelinden bi haber olduğunu düşündüğümüz sahibi buna müsade etmemelidir.bu bölgede bi otel için saçma zihniyette personeller.herkese iyi tatiller secimler gerçekten mükemmel bir tatili yere düşürebilir dikkatli olmanızı tavsiye ederim.tesekkurler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbatttt
Hayatımda bu kadar sistemsiz bir otel daha görmedim.kaporasını verip odayı beğendiğimiz halde odamız ertesi gün geldiğimizde başka birine kiralanmıştır.çalışanları özür dilemeyi bırak hiçbir mahçubiyet göstermemiş herşeyi olağan karşılamıştır.Tek kelimeyle çok kötü bir otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
kesinlikle terci,h edilmemesi gereken bir müessese yemekler tam bir rezalet. Günlük oda temizliği yok. Yemeğe çıktığınızda personel hemen başınızda biter içeceğiniz suyu bile 5 ile çarparak hesaba yazar. Çevredeki cafelerde verilen kahvaltılar bile buradakinden çok iyidir. Dışarıda 12 tl ye yapabilirsiniz. Tek avantajı plaja yakınlığı. Böyle bir avantajı dezavantaja çevirmeyi başarmışlar. Kesinlikle iyi bir işletmeci değiller.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otel tek kelimeyle berbat yemek kültürleri olmadığı gibi yemek yanında aldiginiz su bile ucretli bir dilim kavundan 15 tl aliyorlar zaten butun bir kavun 5 tl adam isi ticarete dokmus musteri kazanaya degil%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGitmeyin
Turk musteriyi gorup sirtini Donen bir patron ortalarda ingilizlerle, ortalarda dolasan bir menejer,iscilerin bile illalah dedigi bir otel .4 gece kaldik bir gun bile ortalarda patron diye dolasan bize bir kere bile gunaydin ve ya nasilsiniz bile demedi .Aksam yemeginde 2 cesit yemek veriyorlar su ve gazli yiyecekler para ile ve musteriyi kaziklayarak satiyorlar.hayatimda bu kadar huzursuz bir yerde kalmamistim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Mavruka Hotel Fethiye

Şikayet Et