Ana Sayfa İletişim

Golden Key Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Golden Key Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Golden Key Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

13 eylül günü otele 2 gecelik kalmak üzere resepsiyondan boş oda olması üzerine giriş yaptık.otel girişnde 500 tl lık kerdi kartımıdan depozito adı altında para istemelerini yadırgama rağmen ödemeden çekinmemiştik.O gece kalınca otelin son derece pis olması nedeniyle tek gece kalıp çıkmak istediğimizde alınan depozitonun kredi kartından çekildiğiçin para iadesi yapmayacaklarını hatta 2 gece otel faturası vererek kalmadığımız oda ücretini no show olarak almak istediler.Kapıdan gelen müşteriye bir de butik otel olarak kendini pazarlayan bir firmaya hiç yakışmadığını 276 tl iade edecekleri paraya tenezül etmelerini son derece yakışıksız ve çirkin olduğunu burdan herkese iletmek istedim.Tüketici olarak hakkımı tabiki arayacağım ama gidecek olanlara tavsiyem sakın otele güvenip önden para vermeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Golden Key Hotel Fethiye

Şikayet Et