Ana Sayfa İletişim

Mara Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mara Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mara Otel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Facia
Otelin sadece lokasyonu iyi, temizlik anlayışı felaket, odalardaki ahşap ve metal aksamlar, banyolarda tesisatlar çürümüş üst odadan sızıntıları görmek kabus gibi, yemeklerde gidip gidip aynı şekilde gelen yiyeceklerden zehirlenirseniz neyseki hastahane uzak değil


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEğitim için otel ile anlaşılmış bizde bu otele geldik odalar eski. Duş çalışmıyordu. Otelin otoparkı yok. Sadece kahvaltı çıkıyordu o da vasat denilecek gibi otelin tek artısı merkeze yakın olması. Bir de otel çalışanlarından müdür olsa gerek tavırları hiç hoş değildi. Bizim kurumun anlaşmış olduğu ücretin dışında bir ücret tahsil ettiler. Bir de kaldığım odanın duşu çalışmadı ve odamı da 5 gün boyunca doğru düzgün temizlemediler. Bunları göze alarak rezervasyonunuzu yaptırın.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok iyi
Arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bulduğumuz mara otel .Tasarım ve konfor ön planda çalışanlar her an sizin için birşeyler yaplaya uğraşıyor. teras katında romantik bir akşam yemeği yemenizi tavsiye ediyorum .Özel yerler keşfedebilirsiniz. çalışanların fethiye ye özel bilgilerinden faydalanmaayı unutmayınız . ayrıca hamam ve saunası özellikle türkiyenin en lüks fin hamamin burada olduğunu unutmayın .


%42 %17 %42
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Mara Otel Fethiye

Şikayet Et