Ana Sayfa İletişim

Antalya Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Antalya Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Antalya Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbat
BURDA KEMER GİTTİĞİMİZDE HOTEL LAMER NE KADAR BERBAT BİRYER OLDUGUNDAN BAHSETMEK İSTİYORUM. HAYATIMDA ÖYLE BİR YER GÖRNEDİM SÖZDE 5 YILDIZLI OTEL ... VE OTELİN SEVİYESİ GERCEKTEN KÖTU DURUMDA DAYANACAKDIM BİR SURE DAHA AMA HİJYENE ÖNEM VERİLMEMESİ SON DAMLAYI TASIRDI. ODAMA GİRDİĞİMLE YUZ HAVLULARIYLA KLOZET KENARLARI VE YER TEMİZLENDİĞİNİ GÖRUNCE BU SON DAMLAYDI ARTIK. ÇALIŞAN BİR ARKADASADA BİR COK HAKSIZLIK YAPILDIGINI GÖRDUM FAZLA MESAİ,AZ UCRET, MAAŞ CEKMEDE SORUNLAR VS... DİYECEGİM O Kİ OLURDA TATİLE GİDERSENİZ KESİNLİKLE HOTEL LAMER İ SECMEYİN !!! GEREKLİ YERLERE ŞİKAYETİMİ BİLDİRMEYE DEVAM EDİCEĞİM  Sayfa: 1  

Antalya Hotel Antalya

Şikayet Et