Ana Sayfa İletişim

Dorian Hotel - Ölüdeniz Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dorian Hotel - Ölüdeniz hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dorian Hotel - Ölüdeniz Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbat
Kötü bir otel temizlik denen birsey yok tabaklar bardaklar pis kahvaltıda çay çok geç çıkıyor önceki günden içilen içkiler havuz kenarına dökülmüş ve temizlenmiyor özellikle Ruslara yönelik çalınan şarkılar yapılan yemekler internet sadece resepsiyonda kullanılıyor bu belirtilmemis havuz aritilmiyor tek kelimeyle berbattı ets nin böyle dandik otellerle çalışması çok vasat bir daha ets den alirmiyim bilmiyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dorian Hotel - Ölüdeniz Fethiye

Şikayet Et