Ana Sayfa İletişim

Kirman Hotels Leodikya Resort - Karaburun Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kirman Hotels Leodikya Resort - Karaburun hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kirman Hotels Leodikya Resort - Karaburun Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Bu otel bunu hak etmiyor...
Belirttiğim tarihler aralığında 5 kişilik bir aile olarak bu otele geldik. Otelin genel konsepti hoşumuza gitti. Lakin oteli keşfetmemiz için yardım eden sadece kapıda karşılayan bellboy oldu. Anı tur yetkilisi ilgiyi bırakın, karşılama nezaketinde bulunmayıp, sorunlarda da yardımcı olmadan yan gelip yatıyordu. Otele öğle saatinde giriş yapıp, öğle yemeğimizi yedikten sonra A la carte rezarvasyonu yaptırmak için sözde halkla ilişkilere gittik. Leyla hanım sisteme ve kağıtlara bakmadan yer olmadığını söylemeksizin, kaba bir üslup ile elinden bir şey gelmediğini belirtince babam ortamı terk etmek zorunda kaldı. Annem ise ilgilendiği için teşekkür edip onu sevdiğimizi söylediği an ayağa kalkıp üstüne yürüyüp hakaret edercesine yalan söylediğini söyleyerek yüksek ses tonuyla bizi ilk günümüzde demoralize etti... Ayrıca annemin ve babamın evlilik yıl dönümünü hatırlamayan çalışanlara çıkışta bunu belirttiğimizde de hatırlatsaydınız diyerek pişkin cevaplarıyla kendilerini ortaya koymuş oldular...

Açıkçası garsonların güler yüzlülüğü, kalitesi, çalışkanlığı ve cana yakınlığı olmasa, barmenler ve snack bar çalışanlarındaki ilgi ve alaka olmasa bu tatil çekilmezdi...

Bir daha gider misiniz diye soracak olursanız, Leyla hanım yok ise evet :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSüper Süper
2009 Tatil yaptik cok begendik arkadaslarimizida yolladik cok memnun kaldilar. Bu yaz yine Almanyadan gelecegiz Ailece..
Size Bir sorum olacakti!Türkiyede Kardesim ve 7 yasindaki oglu icin 7 günlügüne Tatil soracaktim ne kadar? Fiati uygun olursa onlarda gelecekler 02.08.2017 -10.08.2017 tarihleri arasi..

Simdiden Tesekkürlerimi sunarim..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kirman Hotels Leodikya Resort - Karaburun Antalya

Şikayet Et