Ana Sayfa İletişim

UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY Konum: , Denizli, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Çok Kötü - Sakın Gitmeyin
Her sene kışın düzenli olarak gittiğimiz ve her defasında tekrar en kısa zamanda gitme programı yaptığımız Umut Termal Otel'in bir daha önünden bile geçmek istemiyorum. Büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Her şey o kadar değişmiş o kadar rezil bir hal almış ki ben bile inanamadım. Yemekler rezalet aç kalırsınız. Sadece sabah kahvaltısında karnımızı doyurabildik. Odalar pislikten kalınamaz halde. Çalışanlarda inanılmaz bir rehavet. Saat 15:00 olmuş odaya halen giriş yapılamıyor. Neymiş temizlik bitmemiş. Hangi temizlik???? Bornozlar kokuyor doğru düzgün yıkanmamış birde yetmiyormuş gibi 3 kişilik aile odası rezervasyonumuza 2 kişilik oda verdiler ilave yatak atalım dediler. Hadi ona da tamam dedik. Gece saat 23:00 oldu hala ilave yatak gelecek. İki kişilik oda verdikleri için 2 adet bornoz ve havlu koymuşlar Termal Havuzlara ineceğiz 3.kişinin bornozunun gelmesi için 1 saat bekledik. Geçen yıllarda 5 çayı saati vardı atıştırmalık çörekler vs. onuda kaldırmışlar bu sene. Yalnızca çay var içerseniz. Kısacası büyük hayal kırıklığı oldu. Bir daha asla gitmem. Tatilsepeti.com ' a sesleniyorum! tüm tatil programımı bu tur şirketi ile gerçekleştiriyorum ve güvendiğim bir acentadır. Bence bu Otel ile çalışmayın.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBiz defalarca geldik otele oldukça iyi idi. Şu anda otelin içindeyim. İşteme oldukça kötü. Odalardaki mobilyalar, banyodaki bataryalar, bornozla, havlular, hepsi bakım istiyor.oda Banyoları çok pis Çalışanlar sıcak kanlı ama eğitimsiz. Yemekler çok bozulmuş, öğleden sonraki çay saati kaldırılmış. Havlular dan 5tl yıkama ücreti alınıyor. Bugün 10 kişi 9,u aynı düşüncede. Şimdi şu anda otel içinde görüşmeler yapsanız anlarsınız


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBiz defalarca geldik otele oldukça iyi idi. Şu anda otelin içindeyim. İşteme oldukça kötü. Odalardaki mobilyalar, banyodaki bataryalar, bornozla, havlular, hepsi bakım istiyor.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumUmut termal görunen yuzunun aksıne çok pis bir yer,mobilyalar dosemeler cok eskımıs,restarunta garsondan cok sef var ve cok cahıller turızmden anlamıyorlar,yemeklerı 2 gun oncesının,organık dıye yenılen salatalık domatez pazardan gelıyor,hıc tavsıye etmıyorum paranıza yazık gitmeyin.
Personen baştan ayaga okumus ınsanlardan secılmelı,cocuklara yonelık aktıvıte olmalı,


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumşşşttfffn
beş para etmez kalitesiz bir ekip türkçeden ve davranıştan yoksunlar hhhhhshlknvıffffffffffffffffffffffjjjjjjjjjjjjjfffffffffffffffffffıoprıutr9999999999999999999999999999999999uydfıııııyuffffffffffffffffffffffffffffffffıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSÜPERDİ o zaman
Vallahi biz daha önce gittik ama böyle rezil görmedik şimdi bu insanlar yerden yere vuruyor benim kendime ait afyonda devremülk üm var inanın ben ve ailem umut termali istiyoruz şimdi korkutuyorlar bu yazanlar umarım doğru değildir biz yinede gitmek istiyoruz.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgittiğime pişman oldum
Otel işletmeye açan kişiler herhalde daha sonra otele hiç uğramamışlar.odaları berbat eskimiş mobilya yırtılmış yatak örtüleri temizlik tamamiyle unutulmuş!!!!!!! havlu ve bornozlar kokuyor ve eskimiş yer bezi gibi.yemeğin adı var kendi yok.Aç kaldık.... 12 yaş altı çocukların termal havuza girmelerinin sakıncaları otel tanıtım siteniz de anlatılmadıği gibi havuzun içinde birçok çocuk ve bonesiz yetişkin ortada bunu kontrol edecek bir görevli yok!!!!!!!Allahın verdiği bu güzel şifa kaynağı sizler tarafından heba edilmiş, çok yazık! Bir gecelik konaklama bize yetti.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotele vardıgınızda hıc bır sey dusunmeyın ıyı veyakotu zaman gectıkce farkına varacaksınız bence cok mukemmel terddut etmeden gıdın derım ısletme kotu dıyorsunuz pekı sızın boyle bır otelınız olsa ısletebılecekmısınız buna sukredın gayet guzel personelı dahı mukemmel


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et