Ana Sayfa İletişim

Papillon Hotels Belvil Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Papillon Hotels Belvil Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Papillon Hotels Belvil Hotel Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

harika
ilk olarak bizi bu oteli öneren hasan arkadaşıma çok teşekkür ederim papillon belvil aile rahatlıgı isteyenler için bir numara yıllardır ant. çivarında gezmedigim 5 yıldızlı otel kalmadı ama burası bambaşka insan tatilden ne isterse hepsi burada özellikle temizlik,yemeklerin kalitesi[hergün 3 çeşit balık ızgara ve sınırsız et ceşitleri ]malzeme kaliteside anlatılmaz kendim restorant işletmecisi oldugum için anlatıyorum.deniz şahane havuzlaar öyle daha neler neler son bişey daha bu otele giderseniz pişman olmazsınız. pranız boşa gitmez inanın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Papillon Hotels Belvil Hotel Belek

Şikayet Et