Ana Sayfa İletişim

Kervansaray Termal Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kervansaray Termal Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kervansaray Termal Hotel Konum: , Bursa, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Pislik içğndeydi
Aman yarabni diyorum o güzelim kervansaray tam bir arap pisliğine dönüşmüş gitmez olaydım bavulumda bile böcekler gelmiş sabahın 4 ünde korıdorlarda arapların bagıra cagıra seslerıyle uyandım 2 gece uyku ne mümkün gitmeyin arapların pisliği gürüitüsü içinde rezıl olmak ıstemıyorsanz paranıza yazık


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
hijyen açısından berbat bir otel ilgi sıfır hamamn içi pislik kaynıyor bonesiz ve çıplak bir sekilde giriliyor


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel girişlerinin saat 12:00 olmasına rağmen saat 14:30 a kadar oda hazırılmadığından girişlerimiz yapılamadı,çalışan yoğun olduğu için yapacak birşeylerinin olmadığını belirtetek gereken ilgiyi göstermediği gibi ukalaca cevaplar verdi.yıllardır geldiğimiz otelin yönetimi içler acsı


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGörebileceğiniz en kötü otel odalar pis kahvaltı desen rezalet ötesi çay içmek istedim çay tabaklarında yemek artıkları var çay kaşığı aldım dikkat etmedim yerime oturdum tam çayımı karıştıracağım yemek artığı var garsona söyledim dikkat etmemişizdir diyor açık büfe kahvaltıymış güya 2 çeşit peynir var biri su içinde biri peynirler kurumuş artık diğerlerini saymıyorum bile akşam yemeği deseniz çok çok kötü garsonlar kendinden geçmiş vaziyette otelden ayrılacağım resepsiyon görevlisi otel hakkında şikayetimi söyledim aa gerçekten mi diyor, aracımızı almak için valenin yanına gittik aracı getirdi aracı getirirken içinde sigara içmiş yüzüme baka baka içmedim diye yalan söylüyor içmedim diye arkasına bakmadan gidiyor. 3 yıldız otel inanın bundan yüz kat bin kat daha iyidir.sakın sakın bu oteli tercih etmeyin paranıza yazık bu paralara Hilton'da bile kalırsınız.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Kafa dinlemek için gittiğimiz tatilimiz tam anlamıyla kabusa döndü.. Aracınızı ne otel yönetimine nede valeye teslim edin. Sabaha kadar aracımla gezip kaza yapıyorlar. daha sonrasın da masrafları karşılayacaklarını taahhüt edip bizi gönderiyorlar. ama aracın tamiri bittikten sonra otelden kimseye ulaşamıyorsunuz. Hala aracım serviste ödeme yapılmadığından dolayı beklemekte 10 günü aşkın bir süredir. Bu kadar sorumsuz 5 yıldızlı bir otel yönetimi olamaz. Bu kadar büyük bir holdingin bu kadar sorumsuz yöneticileri otellerine yönetici yapmalarını anlamış değilim...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKeyifsiz
Kervansaray Termal Otel' de konakladım. Yemekleri güzeldi ancak havuz ve hamam tam içler acısı. Dışarıdan dan hamama müşteri kabul ediyorlar ve biz otel müşterileri hamamdaki kese ve köpük masajı için sıra bulamıyoruz. Bu durumda otelde konaklamanın pek anlamı kalmıyor. Çıkış yaptığımızda bunu resepsiyon görevlilerine ilettik anca inanır mısınız suratımıza bile bakmadılar. Hamamın vakıfa ait olduğunu ve halka kapayamadıklarını söylediler. Tamam kabul ancak o halde bir hamam daha yapılabilir veya otel müşterilerine randevulu sistemle çalışılabilir. Fiyat ve performans kötü. Bir daha gider miyim diye kendime sorduğumda bunun mümkün olmadığını görüyorum. Adına yakışmayan bir hizmet politikası var.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtercih etmem.
ben aile bölümüne eşimle beraber 20,09,2013 rezervasyon yaptırdım akşam 21,.3-22.00 saatlerine ve okadar uzak yoldan gelip tüm akşam programımı oraya göre hazırlayıp gittiğimde bana boş yerlerinin olmadığını ve rezervasyonu alan arkadaşın yanlışlık yaptığını söyleyip bir özür bile dilemeden yapacak bişeyimiz yok dediler..ve bunu yapan kervansaray adıyla ün yapmış bir otel.tam bir rezillik ,tam bir fiyasko. siteniz karalama sitesi değil ama rezıllık diz boyu resmen kapıdan çevirildik..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKahvaltısı tam anlamıyla rezaletti:((((kokmuş salmalar,tatsız tuzsuz börekler buz gibi donmuş,biten kepek ekmegi,hayvanın önüne atsan yetmeyeceği salatalık ve domates,bu rezillikte bir domatesler cok kötü bir Menemen,ne yediysek zerre kadar tat alamadik ailecek.4 kişilik bir aileyiz birimiz beğense dedik yani ama gercekten rezaletti Allah affetsin.bu kahvaltıyı beğenipte insanların önüne getiren satınalma mudurumudur,idari islermidir her kimse onun önüne bu denli kötü bir kahvaltı ya gelmedi yada kaliteden zerre anlamayan biri!!!!!yuhh denir bu kadarına!!!hamama gelelim,bayanlar hamami dışardan geçilerek gidilen bir hamam,soğukta geçilen,tamiri uzun süren tadilattan dolayı bizi bir yere yönlendirme yaptılar,temizliğine temiz olan bir yerdi.termal havuz da guzel.termal havuzda güzeldi.otel bünyesindeki değil özel spa dan randevu aldık kisi bası 90 liraya anlaştık,havuza girdik,çıktık oradaki görevli bize havuzun ordada spa olduğunu,bizim randevu aldığımız yerin cok pahalı olduğunu,orda değil kendi bulunduğu yerçekime gitmemizin menfaatimize yarayacağını,15 lira olduğunu söyledi,arayın dedik,aradi ama yogun olduğu için kabul edilmedik:))sonra öğrendikte 15 liralık hizmet masaj değil,sabunuzu köpükmus sadece.bu sekilde yanlış yönlendirilmeye maruz kaldık.oda hizmetiniz ve temizliğiniz guzel.
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Kervansaray Termal Hotel Bursa

Cekirge Meydani
Bursa 16080
Turkey

Description: 210 rooms

Şikayet Et