Ana Sayfa İletişim

Green Anatolia Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Green Anatolia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Green Anatolia Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

harikaydı
Personel canla başla müşteri memnuniyeti için Çalışıyor. Özellikle Yakup usta her müşteriyle özel olarak ilgileniyor. Yemekler, (özellikle pastalar) 5 yıldızlı otel yemeklerini aratmıyor. Ekmek ve poğaçalar kendi fırınlarında pişirilip sıcak sıcak servis ediliyor. Oda temizliği muntazaman Yapılıyor . Hiçbir aktivitenin olmaması ve denize uzaklığı olumsuz yönü.Huzurlu, doğayla iç içe sakin bir tatil istiyorum diyenlere birebir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzeldi
temmuz 2008 döneminde bir haftalık tatilim, benim için çok güzel geçti, yemeklerin çeşitliliğinden de lezzettinden de çok memnun kaldım.
havuzu temizdi, kaydırağı sayesinde de epey eğlendik.%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Green Anatolia Fethiye

Babadag Yolu Ovacik Koyu
Hisaronu
Fethiye 48380
Turkey

Şikayet Et