Ana Sayfa İletişim

V-Go's Hotel Guest House Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer V-Go's Hotel Guest House hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

V-Go's Hotel Guest House Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

harika
V-GO hotel tek kelimeyle sevimli .
manzarası cuok guzel ciçekler arsında buyuk terası, fethiye korfezine bakan balkonlu odalar,her aksam yapılan mangal partileri. ucuz ve cok temiz odalarıyla sevimli. prsonel cok hosgorulu ve sevimli. 24 saat kahve cay ücretsiz. tesekurler v-go
herkese öneriyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

V-Go's Hotel Guest House Fethiye

2. Karagozler Ordu Cad. No: 66 / 2
Fethiye
Turkey

Şikayet Et