Ana Sayfa İletişim

Hotel İlayda Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel İlayda hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel İlayda Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

is amacli seyahat
Otel temiz ve duzenli ancak ikinci gece yan odadan gelen gurultuler butun iyi intibayi öldürdü. Maalesef otel fuhuş amacli da kullaniliyor. Otel calisanlarina durumu ilettik, acilen onlem alinmali.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsüper
her kış kafa dinlemek için eşimle iki üç günlüğüne kuşadasına gidiyoruz ve buradaki tek tercihimiz ilayda otel. gerek otelin konumu personelin düzgünlüğü odaların temizliğiyle harika bir yer. istediğiniz ne varsa anında yerine getiriliyor temizlik günde iki üç defa bile yapıldığı oluyor personel iyi niyetli ve güleryüzlü her türlü yardımınıza koşuyorlar. ve tüm bunların dışında otelin altında bulunan Marvista restaurant bir harika günübirlik gezilerimizde bile eşimle hep buraya geliyoruz yemekeler hizmet kalite mükemmel. yaz için bir şey diyemem ancak kış için ilayda otele gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz her şey cok güzel.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumŞehir merkezinde kalabileceğiniz en konforlu ve uygun fiyatlı otel
Otel gayet güzeldi. Odalar yeni ve bakımlı, temizlik oldukça iyiydi. Şehir merkezinde kalınabilecek fiyatına göre konforu oldukça iyi bir otel. Personelide ortalamanın oldukça üzerinde puanı hakediyor. Yemekler konusunda yorum yapamayacağım, oda / kahvaltı konakladığımız için dışarıda yemek işini hallettik. Restorant ve cafe bölümü çok şık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOteli gerçekten çok beğendik..Güler yüzlü hizmet sunuyorlar,odalar, restoran ve kafe çok hoş ve gayet temiz..Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz..Eğer Kuşadası' na giderseniz bu oteli tavsiye ederiz...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel İlayda Kuşadası

Ataturk Bulvari 46
Kusadasi

Şikayet Et