Ana Sayfa İletişim

Club Kervansaray Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Kervansaray hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Kervansaray Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

Harukulade
Kapasite olarak küçük bir hotel ama hizmetinden çok memnun kaldık. Özellikle ertuğrul beyin özel ilgi ve alakası karşısında büyülenmemek elde değil. Otelcilik hizmetinin ne demek olduğunu çok iyi biliyorlar. Odalar çok temiz, servis elamanları kapasiteye oranla fazla ve iş bilgisine çok sahipler. Her şey için teşekkür ederiz.

Büyükbağrıaçık Ailesi


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtarih doğa iç içe servis mükemmel yemeklerde süperdi. tük geceleri oluo izlemeye doyamazsınız büfe çeşitliliği süper 24 saat hizmet anlatılmaz yaşanır yani.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Club Kervansaray Kuşadası

Ataturk Bul. 2
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et