Ana Sayfa İletişim

Oscar Resort Hotel Kyrenia Girne Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Oscar Resort Hotel Kyrenia Girne hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Oscar Resort Hotel Kyrenia Girne Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Kötü
2 gün boyunca klima arızası nedeniyle balkon kapısı açık uyumak zorunda kaldık.. Ve eşim ve özellikle bebeğimi sinekler yedi.. Otel sorumlusu ile çıkışta durumu konuştum bebekteki onlarca ısırık izlerini görünce hiçbirşey söyleyemedi.. Ve oda kapısında sorun vardı.. Kapı kapalı olduğu halde sürekli açıkmış gibi uyarı veriyordu.. Ayrıca 2 gün boyunca İnternet de yoktu. Odalar yeterince temiz değil, yemekler çok kısıtlı.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHırsızlar
Arkadaşlar bu hotele giderseniz sakın kumarhanesine girmeyin çünkü hırsızlar sizi soyarlar ve inkar ederler benim başma geldi sizinkinde gelmesin kıredi kartıyla veya banka kartıyla işlem yaptırmayın işlem yaparlar para hesabınızdan çekilir size ödenmez ve kesinlikle bu işlem yapılmadı derler paranızı geri alamazsınız veya şöylede diyorlar koskoca Selin turizm ama aldanmayın hırsızın önde gidenleri bana paran bizde değil git polise şikayet et diyecek kadar hırsızlar dekont göndermeme rağmen


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel kısmı çirkindi
Otel bizim balayındada gittiğimiz bir oteldi. Fena deildi siye tercih ettik. Ama hata etmişiz. Once bir ayrı yatak verdiler . Akabinde odamızı d ğiştiemelwrini istedim koydukları odanın tuvaleti temizlenmemiş rezalet içinde kullanılms sabunda ortada...
Kırıtma makınası d a zqtem calısmıo bile... tuvalet temızlıgı ama benim için com kotuydu anca ertesi gun temızlediler oda soylememıze ragmen kesinlikle gtmeyın!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Biz 6 arkadaş olarak geldik ben herşeyi organize ettiğim için hepimizin adına yaziyorum resmen kahdırıldık. Casinonun ayın 5 inde açılacaği söylendi dönene kadar açılmadı.En kötüsüde dışarıdan 1 liraya alınan şişe suyunu burada 5 lıradan verdiler .
Yemekler,temizlik,personel davranışı hepsi çok güzeldi.Ama suyu genel ücrete eklense keşke ayrı alınmasa .Bundan sonra herşey içinde olan tatilleri tercih edeceğiz .Yarım pansiyon daha ekonomik gibi görünsede aynı oluyor.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkarakola şikayetimle sonuclandi
Otel şef ascisinin tacizine ve iftirasina uğradım,ve karakola şikayette bulundum otel yonetimi isten atacagini soyledigi halde uzaklastirmadi,odama istediğim servis alınmadı günlerce durdu orda çürüdü, barmen ickiden anlamadığını kendi itiraf etti Otel çalışanlarının her türlü dedikodularına kendim şahit oldum.rezil ettiler tatilimi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
oscar oteli acentalar öneriyor sadece kazançlı sanırım. kızkm ve torunumla kötü bi tatildi 3 gün zor geçti.. otelde hamam parayla internet vs, en komik kasaya cüzdan koyıcaz parayla 3 tl komik değilmi çok bu paraya ne ihtiyaç var.. yemekler sadece salata yedim herşeyi karıştırıp yemek yapıyorlar..otel yanlış bir tercihdi. tavsiye edemicem..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummemnun kalmadım
Odalar temiz , manzara güzeldi ancak personel suratsız , yemekler berbattı. Taksi tutacaklara tavsiyem pazarlıksız binmemeleri ; çünkü biz korkunç bir kazık yedik.200 TL´ye gittiğimiz Magosa´dan 150 TL´ ye döndük . Bir de çıkacağımız günün sabahı saat 9 ´da kapıya gelip ne zaman çıkacağımızı sordular . Resmen kovdular. Bence başka otellere bakın .


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfevkalade
Olumsuz eleştiri yapanlar girne oscar resort otelde kaldığına eminler mi acaba? Yada hangimiz uzayliyiz?


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Oscar Resort Hotel Kyrenia Girne Kıbrıs

Adres:
16 Hasan Esat Isik str., Kyrenia 195, Cyprus

Description:
Oscar Resort has an enviable position, straddling the sparkling unique waters of the Mediterranean on the side and the imposing Five Fingers Mountains on the other. Recognised as the a little place in earth, touch by haven, Kyrenia's reputation as Cyprus' pearl finest resort. Oscar's Resort Hotel Club Kyrenia is a resort type property, offering three different types of accommodations as Main Hotel rooms (Land & Sea View), Pink Court Apts (Studio & Gallery) & Mini Villas.

Şikayet Et