Ana Sayfa İletişim

Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Memnun kaldık
Odalar ferah, balkon ve ücretsiz internet olması cok hoşumuza gitti. Biz direkt deniz ve havuz gören çok geniş bir odada kaldık ki, hayatımızda hiçbir apart otelde bu tür bir odada kalmamıştık. Yüzme havuzu otel kapasitesine göre uygun büyüklükte ama biz genelde plaja girmeyi tercih ettik.Yürüyerek gideceğiniz 2 tane plaje var ve burada bütün gün güneşlenip yüzebilirsiniz.Genel olarak tavsiye ederim. Verdikleri fiyatla kıyaslayınca daha iyi bir hizmet alabileceğimiz bir otel bulabileceğimizi sanmıyorum.Otelde çalışanlar ve sahipleri de müşterilerine cok iyi davranıyor ve güleryüzlü insanlar. Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia Kıbrıs

Address:
Karaoglanoglu Avenue | West of Kyrenia, Kyrenia 737, Cyprus

Rooms: 28
Info: Relaxing, quiet holiday complex surrounded by beautiful landscaped gardens

Şikayet Et