Ana Sayfa İletişim

Hotel Villa Onemli Apart Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Villa Onemli Apart hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Villa Onemli Apart Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

güzeldi

Eşimle beraber Hotelvillaönemli'ye Balayımız için gittik. Odaların temizliği, bahçenin çiçekleri, denize olan yakınlığı, personelin güleryüzü oldukça iyiydi. Turizmin göbeğinde herşeye yakın ama herşeyden uzak kafanızı da dinleyebileceğiniz bir yer olması inanılır gibi değil. Kafanıza göre takılmak, biraz gezmek, biraz yüzmek, biraz da dinlenmek istiyorsanız, bence pişman olmazsınız...Biz çok memnun kaldık...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Villa Onemli Apart Side

Şikayet Et