Ana Sayfa İletişim

Zemda Hotel Gümüşlük Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Zemda Hotel Gümüşlük hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Zemda Hotel Gümüşlük Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Zemda Hotel- Yaklaşık bir ay önce 17-20 Temmuz arası tatil yapabilmek için rezervasyon yaptırdım. Ancak 1Temmuz'da oteli açamayacaklarını bildirdiler ve para iadesi istersek yapılacağını söylediler. 1 Temmuzdan beri ne para iadesi gerçekleşti, ne de telefonlarıma dönüş alabildim. Çağrı merkezini her aradığımda farklı kişilerle konuşuyorum ve muhasebenin çok yoğun olduğunu, durumu muhasebeye bildireceklerini hatta aciliyetini bildireceklerini söylüyorlar.. Oteller zinciri diye adlandırdıkları kurumda çağrı merkezi çalışanları dışında kimseyle görüştürülmediğim gibi, benimle konuşan kişinin soyadını sorduğumda onun bile bilgisini alamıyorum.
Sanırsınız ki devlet sırrı. Hem tatil hizmeti veremeyip hem de bizi bu kadar mağdur etmeyi nasıl içlerine sindiriyorlar anlamak zor.
Muhasebeye de ulaşmak mümkün değil, ama her nasılsa muhasebe hep çok yoğun, geri iadelerle uğraşıyorlar hep.. inanırsanız tabi..
Nasıl bir kurum, nasıl oteller zinciri??


  Sayfa: 1  

Zemda Hotel Gümüşlük Bodrum

Şikayet Et