Ana Sayfa İletişim

Majestic Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Majestic Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Majestic Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

berbat
fethiye majestik otelde ailemle gittim yarım pansiyon diye otelin ne yemegi berbat nede personel iyi su bile paralı otelde bardaki personel ingiliz yaşlı kadınları tavlamaya çalısıyor sırf berbaber olmak için . hizmet sıfır ailen oteli degil 1 gece kaldım sabah direk ayrıldım.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbattı
21.06.2009 tarihinde eşimle birlikte yılın yorgunluğunu atalım diye,yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine majestic ölüdeniz otel de 3 günlük rezerve yaptırdım.

Otele adım attığım ilk andan itibaren a soğuk bir resepsiyonist le merhaba dedik otele, ardından rezerve ettiğim günlük ücretimin farklı oldğunu gördüm önlerinde evrak da böyle konuşmamıştık dememe rağmen ısrarcı bir sekilde hayır günlük ücretimiz 100tl dediler ama daha sonra hallederiz dediler bende ısrarla hemen halletmelerini söyledim ve LÜTFEN!! hallettiler.

Odaya yerleştiğimiz de ise tam bir hüsran dıyatak berbat yatak örtlüeri değişmemiş ve afedersiniz kusmuk izleri vardı. allahtan eşim evden yastık kılıfı ve yatak örtüsü getirmişti onları serdik.

o gece yi orda geçirip hemen başka bir yer bulalım diye düşündük ve dinlenelim diye uzanalım dedik hava malum çok sıcak klimayı çalıştıralım dedik bir de ne görelim klima çalışmıyor teknik servis geldi yaptı 30 dakika sonra ama klimadan öyle bir ses geliyor ki dinlenmeniz mümkün değil.uzun lafın kısası BERBAT bir gündü.

Eğer ki o tarafa gitmeyi düşünüyorsanız sahil kenarında bulunan DANIŞMA yerinden yardım alın size en uygun ve en güzel otelleri öneriyorlar oldukça memnun kalırsınız.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Majestic Hotel Fethiye

Şikayet Et